Şimdi Ara

İzoly Rgb Soğutucu Kargo Dahil 71 Lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
5.930
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Am4 ryzen var bende ortam sıcaklığı biraz artınca bunu aldım anakart plakaları var bende %90 uyacaktır.İsteyen alsın
    https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/izoly-rgb-freezer-7751156-55-50-51-fm1-2am2-3-4-islemci-sogutuc-P419042064
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• İzoly markasını pek iyi değil diye duydum ama bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Un4Given35

İzoly markasını pek iyi değil diye duydum ama bilmiyorum
    Hocam siz markayı duymuşsunuz en azından. Ben ilk defa duyuyorum :D
  • çinden getirdiği mallara kendi etiketini basıp satan firmalardandır kendisi. 2-3 dk arasanız aliexpresste asıl modeli bulursunuz muhtemelen :)
  • İzoly Rgb Soğutucu Kargo Dahil 71 Lira

3 fanlı versiyonunu kullanıyorum. adı coolerman. hepsi çin malı zaten izoly vs marka basıp geçiyorlar.
    ileride kaliteli fan alır modifiyeler kullanırım kocaman heatsink zaten diye almıştım bu hali bile gayet güzel.
    Amd wraith stealth ile csgoda 65 derecelerde gezen işlemcim 45 derecede çalışıyor
  • Ryzen 5 1600 var uymaz mi ?
    @mark selby

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Firmayı kesinlikle ama kesinlikle önermiyorum daha öncesinde HDD alışverişim olmuştu sıfır diye yazmışlar 10binlerce saat kullanılmış HDD gönderdi ve 1 ay içersinde bozuldu hiç bir şekil iade kabul etmeyip kabalaştı aşağıladı mahkemeye verdim paramı öyle alabildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarık06 -- 17 Mayıs 2020; 20:6:13 >
  • RYZEN 1600 AF UYAR MI BEYLER ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Ryzen 5 1600 var uymaz mi ?
    @mark selby
    Anakartla birlikte gelen plastik aparat duruyorsa uyar soğutucuyu yanlarından ona takıcaksınız.
  • 2 bakır borulu almayın stok fandan farkı olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Survivalist

2 bakır borulu almayın stok fandan farkı olmaz
    daha uygun f/p sogutucu öneriniz var mı
  • 2 bakır boru olayı sıkıntılı biraz, çin malı 6 bakır borulu soğutucular var snowman dı sanırım n11 de. onların performansı bunların yanında hatırı sayılır kalır.
  • Fiyat olarak iki katı ama 6 bakır borulu ve snowman olarak bilinen f/p modelin üstüne marka basılmış hali muhtemelen.
    https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/ultra-sogutma-6-bakir-kanalli-kirmizi-ramtech-t6-cooler-fan-P236223292

snowman:https://tr.aliexpress.com/i/4000269208885.html

• Snowman m200 diye geçiyor sanırım. Forumda 70 liraya satan vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak23358

Snowman m200 diye geçiyor sanırım. Forumda 70 liraya satan vardı.
    Burda kargo dahil bu para :)
  • Fanlar 9 cm'lik mi? Bu ürünü türkiyeden alabilir miyiz? Alışveriş sitelerinde bi sonuç çıkmadı.
  • Maskeli Bilo kullanıcısına yanıt
    Fanlar klasik 80mm boyutunda. bana letgodan denk geldi oradan aldım. aldığım arkadaşta ramtech bilgisayar diye bir yerden almış faturası var. 2 hafta önce n11 de görmüştüm fakat rainbow fanlı olanı kaldırmışlar sanırım.
    https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/guclu-6-bakir-kanalli-3-kirmizi-fanli-ramtech-x6-cpu-fan-P306018612?gclid=CjwKCAjw5Ij2BRBdEiwA0Frc9cm4tQ1itZ3-GN5OheDBAigjzCZN4xO-SHUCtFE9jIWJgySNfOCLqxoCziQQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Kutusunda snowman m-x6 yazıyormuş. üzerinde coolerman. satıcıda ramtech diye satıyor.
    Aslında bir konu açıp testleri değerleri paylaşmak istiyorum. Fanlar yeterince dandik kasa fanlarım 23 cfm olduğunu düşünerek tahminim bu fanlarda 15 cfm anca veriyordur.
    ama gayet sessiz ve yetiyor gibi duruyor. 3lü y fan çoklayıcıyla geliyor. aldığımda iki uçtaki fanda içeri üflüyordu pek kafama yatmadı havayı önden alıp arkadan atacak şekilde ayarladım.

cpuz üzerinde 1600x işlemcim için bir test yaptım.
    https://valid.x86.fr/0wt4vh

3.7 ghzde voltaj 1.319
    anlık olarak maksimum 60 derece gördü fanların rpmi artınca 55 dereceye düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S,W,A,T -- 18 Mayıs 2020; 15:38:47 >

• Yeni yaptığım pcde Ryzen 5-1600AF için ben de böyle güçlü ve değişken ışıklı RGB li bir soğutucu istiyorum ama anakarta uyar mı bilemedim boyut olarak, mATX çünkü, ekran kartı da malum artık küçük kart da kalmadı, sığar mı yoksa sağa sola çarpar mı bilemedim. Başka bir önerisi olan var mı? Benzer özellikte ama biraz daha kaliteli ve uygun fiyatlı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mubarekler alın bir tane pro model. Kafanız rahat olsun. Aşağı yukarı 6-7 yıldır ana sistemimde 4-5 ayrı soket tipiyle thermaltake marka aynı işlemci fanını kullandım. Bozulursa paraya kıyıp noctua alacağım. Nasıl bozulacaksa artık.

Kullandığım işlemcilerin fanlarına hiç dokunmadığım için satarken de iyi ve hızlı oluyor. Hem sessiz hem kafa rahat.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.