Şimdi Ara

İZMİT TEM YOLU HEP BÖYLE Mİ ? SSLİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
3.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İZMİT TEM YOLU HEP BÖYLE Mİ ? SSLİ
    Sol şeritten 160la gidiyoduk,tır Birden önümüze atladı,abi bu Türk tırcılar hep böyle mi ya ? 2 dk boyunca sol şeritten gitti...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 dk az. Bazen birbirlerini sollamaları 20 dk sürüyor.
  • Sola atlayanlardan bezip sag seritte bir tanesinin arkasinda 70 km/sa ile İstanbul'a gelmisligim var.

• 2 şeritli kısımda hep var bu olay
  • Hergün İzmit- hereke git gel yapıyorum bu tırların alayı katil birde genelde 54 plakalı(sakaryalılar alınmayın ama %90 nınız trafik kurallarının K sini bilmiyor) vasıtalar sinyal vermeden yola atliyorlar birde 34 plakalı beyaz renkli sirket aracları tapa gaz gider ilerde isik olsa bile sizin tampona kadar yapisir inatlasinca gaza gelip makaslara giriolar fındık motorlu multijetlerle birde yolun yabancıları izmit sehir merkezine girince trafigin aniden yavasladigini bilmiyorlar haftada 2 kez halkevinde kaza olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamlamoz -- 23 Mayıs 2017; 1:7:26 >
  • tırların da sollamaya hakkı var 2 şeritli yolda. yapcak bi şey yok.
  • Ben sollama demiyorum elbette sollasınlar ancak sinyal vermeden ya da verir vermez sola atlamaları çok kere tehlikeye soktu beni. Birden önünüze kırıyorlar mesefeye bakmadan. Kaç kere altına girmekten son anda kurtuldum. Keşke bunlara ve sollama esnasında dibine kadar yanaşıp sıkıştıranlara kasten adam öldürmeye teşebbüsten dava açılsa

• 2 şeride düşünce böyle oluyor sonra açılıyor ama

• İZMİT TEM YOLU HEP BÖYLE Mİ ? SSLİ

Bu fotoğrafı kendim çekmiştim. Genelde böyle otoyollar. Ortadaki kamyon sağındakini sollamaya çıktı. Otobüste sollamaya çıkan kamyonu sollamaya çıktı ve tam 15 dakikada bitirdiler sollama işlemini.

• otoyol böyle bende ayda 2 kere kullanıyorum d100 daha rahat fakat oda ışıklı birde radar çıkar 110 la gitsende 94 le ceza yedim geçen, ancak sabaha karşı gideceksiniz o zaman keyifli oluyor bu istanbul sakarya otoyolu...
  • Geçen ay Batman-İstanbul yaptım.Samimiyetle söylüyorum ki Batman'dan İzmit'e kadar zorlanmadım şu çift şeritte zorlandığım kadar.Sağa atlayan tırlar mı dersin arkadan 200+ km hızla gelen insanlıktan nasibini alamamışlar mı dersin damperli kamyonların arkasına geçmemek için radara girmeyi göze almayı mı dersin seç beğen...
  • furkan2942 F kullanıcısına yanıt
    Burda yanlış olan hiçbir şey yok. Ayrıca abartmışsınız fazlaca, yolcu otobüslerinin ivmelenmesi cüsselerine göre çok iyidir, sollamaları uzun sürmez.

• gyetiker G kullanıcısına yanıt
    Ağır tonajlı araçların en sol seridi kullanamayacakları İzmir de tabelalar ile iyice belirtilmiş. Kuralların diğer yollarda farklı olduğunu sanmıyorum. Burada otobüs kural hatası yapmış.
  • Bu iki şeritli otobanı kim icat etti acaba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen 2 şeritli Otoyol mu olur. Dünyada örneği varmıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Bu iki şeritli otobanı kim icat etti acaba.

Gelecek düşünülmeden yapılmış yollar.

• Viyadük ve tünellerden dolayı bir kaç yerde yol 2 şeride düşüyor.Bir çok kazada bu noktada oluyor.

BU yolda en güvenlisi sol şeritten yolun hızına uygun gidebilmek.Yoksa kamyoncularla akraba olunuyor.
  • bu yol 2008 lere kadar güzeldi artık istanbula bağlı şehir içi yolundan farksız.sapancaya kadar yol gece gündüz sürekli kalabalık.1 mayıs günü izmitten istanbula kadar dur kalkla geldim bu yolu.
  • sürekli aynı,tıra sollamada yaklaşırken gazdan çekerim baktım yolunda gidiyor tam gaz sollarım
  • 3 şeritli bölümde bile denk geliyorum bazen. Normal geliyor artık bana.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.