Şimdi Ara

Ümraniye'de nerede oturulur? Ümraniyeyi bilenler bi yardım edin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
35.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu an ist avrupa bahçelievlerde oturuyorum. Eşimin işi nedeni ve değişiklik istediğimizden ümraniye'ye taşınıcaz. Şu an arabamız yok. Ulaşıma kolay. Sitelerin olduğu 3+1 daire arıyoruz. Kitalık bütçe 1000 TL. Yeni açılacak metroyaveya ulaşıma kolay olan sakin oturabilecek semtler nereleridir ?

Not: Şu an bi tanıdğımız yeni site yapıyor. Sıfır siteden 3+1 daireyi 1000 TL kira + 150 TL aidat ile oturabileceğimizi söylüyor.

• Atakent tabi ev bulabilirseniz
  • Sıfır site istiyorsun,metroya yakın olsun istiyorsun,ulasım kolay olsun istiyorsun 1000 tl kira he? Ümraniyeyi üzerine yapalım istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: YalamaYapanCivata

Atakent tabi ev bulabilirseniz
    hocam bu yaka avm ümraniyede nerede oluyor? Oraya yakın oturmak lokasyon açısından iyimidir ? Karşıyı hiç bilmediğimden soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Sıfır site istiyorsun,metroya yakın olsun istiyorsun,ulasım kolay olsun istiyorsun 1000 tl kira he? Ümraniyeyi üzerine yapalım istersen

Dostum ümraniyeyi hiç bilmiyorum fikir almak istiyorum o yüzden soruyorum. İlanlara baktığımda yeni sitelerdeki 3+1 daireler 1000-1200 civarı. O yüzden sordum. Kirayı bi şekilde yuvarlarız ama lokasyon önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: appachii

quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Sıfır site istiyorsun,metroya yakın olsun istiyorsun,ulasım kolay olsun istiyorsun 1000 tl kira he? Ümraniyeyi üzerine yapalım istersen

Dostum ümraniyeyi hiç bilmiyorum fikir almak istiyorum o yüzden soruyorum. İlanlara baktığımda yeni sitelerdeki 3+1 daireler 1000-1200 civarı. O yüzden sordum. Kirayı bi şekilde yuvarlarız ama lokasyon önemli.

Buyaka avmye yakın olmak istiyorsan çakmak tarafında oturman lazım ama ümraniyenin en iğrenç yerleri oralar.sen iyi bir yer ve merkezi bir yer istiyorsan üsküdar libadiyede oturman lazım metro yapılıyor orayada kiralar senin istediğin gibi apaçiler pek yok ümraniyeye yürüme mesafesi 10 dk buyaka,ümraniye avm gibi yerlere 1 otobüs metro yapılınca önünden geçecek.

• Tantavi'ye Metro yapılıyor bu senenin sonunda bitecek. Çarşıya yakın, ulaşım sorunu yok, etrafında park,kargo şirketleri,market,AVM,galeri,benzin istasyonu,ilkokul,lise vs. bir sürü yer var. Tantavi güzel yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dörtçeker

Tantavi'ye Metro yapılıyor bu senenin sonunda bitecek. Çarşıya yakın, ulaşım sorunu yok, etrafında park,kargo şirketleri,market,AVM,galeri,benzin istasyonu,ilkokul,lise vs. bir sürü yer var. Tantavi güzel yer.
    Araştırdığıma ve yorumlara göre üsküdar libadiye veya ümraniye de 1000-1200 e kadar bi araştırma yapıyım. 30 senelik avrupa maceramız anadoluya taşınıyor. Sakin bir semte geçmek istiyorum, hayırlısı olsun bakalım.
  • Illa umraniyede oturmana gerek yok ki. Yakın semtlere de bak
  • quote:

Araştırdığıma ve yorumlara göre üsküdar libadiye veya ümraniye de 1000-1200 e kadar bi araştırma yapıyım. 30 senelik avrupa maceramız anadoluya taşınıyor. Sakin bir semte geçmek istiyorum, hayırlısı olsun bakalım.

Pm atin sizi bilgilendiriyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeWithLouie

quote:

Pm atin sizi bilgilendiriyim.

Alıntıları Göster
    atakent atatürk mah ev bulmak çok zordur. elmalıkent k.karabekir inklap mah. çevre mahallere 600 liraya güzel evler bulabilirsiniz. ama varoş semtleridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

atakent atatürk mah ev bulmak çok zordur. elmalıkent k.karabekir inklap mah. çevre mahallere 600 liraya güzel evler bulabilirsiniz. ama varoş semtleridir.

hocam aslında ben kurtuluşta büyüdüm. İstanbulun en beter semtlerinden biridir de 3 yıl önce evlendim. SOnra bahçelievlere geldik. Burası sessiz sakin temiz yer. Benim için problem yok da evlendikten sonra o tarz yerlerde oturulmuyo. İlerde çoluk çocuk filan olucak allah kısmet ederse. Ben her türlüğü pisliği gördüğüm için sevdiklerimi uzak tutmaya çalışıyorum o tarz semtlerden.
  • Metro çalışması yapılıyor çakmak köprüsünden Canpark'a gitmek normalde 1-2 dk, oradaki trafik yüzünden 15-20 dk sürebiliyor.

Buyaka, real falan oralar çakmakta kalıyor tepeüstü falan.
  • quote:

quote:

hocam aslında ben kurtuluşta büyüdüm. İstanbulun en beter semtlerinden biridir de 3 yıl önce evlendim. SOnra bahçelievlere geldik. Burası sessiz sakin temiz yer. Benim için problem yok da evlendikten sonra o tarz yerlerde oturulmuyo. İlerde çoluk çocuk filan olucak allah kısmet ederse. Ben her türlüğü pisliği gördüğüm için sevdiklerimi uzak tutmaya çalışıyorum o tarz semtlerden.

elmalıkentte güzel siteler var varoş mahalle içinde lakin daha sakindir. hastehane çevresinde özellikle güzel siteler var. hatta exen istanbul yapıldı 1 daire 1 trilyon şaka maka aşırı lüx sitelerde var ama hemen yanı gecekondu..

• Sandalyede oturabilirsin konu kilit
  • Tantavi olabilir orası sakindir. Metroya yakındır. Cadde üzerinde ve daha çok avm lerin etrafında osun istiyorsan Meydanın orasına bak derim. Ayrıca son durak iyidir. Çakmam köprüsü arkasında siteler varır oralara bak. Ümraniye pahalıdır yahu. Çekmeköy de alın. Hem Ümraniye yakın.
  • quote:

quote:

quote:

elmalıkentte güzel siteler var varoş mahalle içinde lakin daha sakindir. hastehane çevresinde özellikle güzel siteler var. hatta exen istanbul yapıldı 1 daire 1 trilyon şaka maka aşırı lüx sitelerde var ama hemen yanı gecekondu..

Alıntıları Göster
    Libadiye tarafından bak Çamlıca da güzel siteler var oraya da bakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezer1578

Tantavi olabilir orası sakindir. Metroya yakındır. Cadde üzerinde ve daha çok avm lerin etrafında osun istiyorsan Meydanın orasına bak derim. Ayrıca son durak iyidir. Çakmam köprüsü arkasında siteler varır oralara bak. Ümraniye pahalıdır yahu. Çekmeköy de alın. Hem Ümraniye yakın.

ümraniye meydanın 100 metre aşağısında teyzemin 3 dairesi var apartmanda 600 lira kira alıyor 15 yıldır aynı kiracılar çıkmıyorlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sezer1578

Tantavi olabilir orası sakindir. Metroya yakındır. Cadde üzerinde ve daha çok avm lerin etrafında osun istiyorsan Meydanın orasına bak derim. Ayrıca son durak iyidir. Çakmam köprüsü arkasında siteler varır oralara bak. Ümraniye pahalıdır yahu. Çekmeköy de alın. Hem Ümraniye yakın.

ümraniye meydanın 100 metre aşağısında teyzemin 3 dairesi var apartmanda 600 lira kira alıyor 15 yıldır aynı kiracılar çıkmıyorlar

Alıntıları Göster
    Ümraniye Çakmakta oturuyorum.Buyakanın arkasında siteler var.Oralar iyidir.Hem de Çakmak merkezi bir yer.Her yere ulaşımın kolay olur.Kazım Karabekir,Elmalıkenti hiç düşünme varoş yerler.Ümraniye Çarşı ise yaşanılacak bir yer değil.Kaos gibidir,trafiği çilelidir.Libadiye tarafını önerenler olmuş,oralarda iyidir ama dediğim gibi Çakmak en uygun yerdir Ümraniye için.
    Bu arada Ümraniyenin en iğrenç yerleri Kazım Karabekir,Hekimbaşı,Mustafa Kemal ve Dudullu birlik mahallesidir.Bu yerler hariş diğer bölgelerde yaşanabilir rahatça.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daxtor55 -- 2 Şubat 2015; 12:43:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: daxtor55

Ümraniye Çakmakta oturuyorum.Buyakanın arkasında siteler var.Oralar iyidir.Hem de Çakmak merkezi bir yer.Her yere ulaşımın kolay olur.Kazım Karabekir,Elmalıkenti hiç düşünme varoş yerler.Ümraniye Çarşı ise yaşanılacak bir yer değil.Kaos gibidir,trafiği çilelidir.Libadiye tarafını önerenler olmuş,oralarda iyidir ama dediğim gibi Çakmak en uygun yerdir Ümraniye için.
    Bu arada Ümraniyenin en iğrenç yerleri Kazım Karabekir,Hekimbaşı,Mustafa Kemal ve Dudullu birlik mahallesidir.Bu yerler hariş diğer bölgelerde yaşanabilir rahatça.

Alıntıları Göster
    gelin çekmeköye ne işiniz var oralarda 2 mahalle dışında varoş yer yok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.