Şimdi Ara

İzmirdeki barıma barmenler arıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çekiciliğine göre maaşları olucak oyundaki karakterim özkan özken pmleri bekliyorum.

• iş ilanı verin, 1000-1500tl de maaş verin onlar gelir zaten
  • İş ilanı vermeniz daha mantıklı. Yanlış hatırlamıyorsam. Genel Forum veya şehir forumlarında işçi arayanlar başlığı vardı. oraya bakmanızda iyi. ayrıca belediyeye başvuranlarıda işe alabilirsiniz.
  • 1000 dolara ilan veriyorum ama hep oyuna yeni başlayanlar giriyor işe çekicilik sınırı olmadığı için herkes girebiliyor forumdada işci arayan başlığını bulamadım numarasını biliyorsanız buraya yazabilirmisiniz.

Belediyeye iş için başvuranları nasıl görücem gerçi izmirde işsiz yoktur seri ilanlar dolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelberTh -- 27 Nisan 2010; 18:08:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelberTh

1000 dolara ilan veriyorum ama hep oyuna yeni başlayanlar giriyor işe çekicilik sınırı olmadığı için herkes girebiliyor forumdada işci arayan başlığını bulamadım numarasını biliyorsanız buraya yazabilirmisiniz.

Belediyeye iş için başvuranları nasıl görücem gerçi izmirde işsiz yoktur seri ilanlar dolu

çekiciliğe takılmayın okadar. bir işe yaradığını sanmıyorum siz şehirde durcak 10tane barmen bulun yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mz~

İş ilanı vermeniz daha mantıklı. Yanlış hatırlamıyorsam. Genel Forum veya şehir forumlarında işçi arayanlar başlığı vardı. oraya bakmanızda iyi. ayrıca belediyeye başvuranlarıda işe alabilirsiniz.

Belediyeye iş için başvuranları nasıl görücem anlatabilirmisiniz ?
  • Şuan vip değilim ama kariyerin yan tarafında mekanla ilgili bir yer var oranın seçeneklerinde işçi maaşı ayarlanan yerin altında bir bölüm var ordan bakabilirsin.
  • Yok ya bulamadım başvuranları benim başka bir sorum olucak şimdi bar ceosuyum ben mekan ;

Türü: Bar

Kalite: müthiş
    Güç Kapasitesi: 87 000 W
    Rock: iğrenç
    Müzik Türüne Özel Bar
    Ekstra Hizmet Limiti: 500 US$
    Sanatçı payı: 50%
    Hizmet bedeli: 5 US$
    Konser biletleri:100 US$
    Durum: mükemmel

Mekan bu önce güç kapasitesini 100 W yapıp öyle davetiye yollamam gerekiyormuş sanırım şuan barımda 10 barmen 1 erotik dansçı 1de ceo bulunuyor ama güç kapasitesi ve kalitenin durumu bu diğer barlara bakıyorum 5-6 barmenle 100W yapmış barı bu nasıl oluyor ben nasıl yapıcam eskiden ceoluk yapanlar bana yardım edebilir belki..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.