Şimdi Ara

İzmirde fotografçılık kursu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
6.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Makineyi aldık, internetten de araştırdık ama sanırım kurssuz olmayacak. Bir kursa yazılmaya karar verdim ama hangisi. Nette araştırma yaptım, aslında epeydir yapıyordum ama şimdi hız verdim. Fakat çogunun sitesi güncel değil vs. Hafta sonu olacak ve uzun süreli bildiginiz kurs varmı. Eğitimi nasıl. Ciddi düzeyde eğitim verecek yüzeysel geçmeyecek bir kurs arıyorum.

Yer izmir, başlıktada belirttiğim gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Makineyi aldık, internetten de araştırdık ama sanırım kurssuz olmayacak. Bir kursa yazılmaya karar verdim ama hangisi. Nette araştırma yaptım, aslında epeydir yapıyordum ama şimdi hız verdim. Fakat çogunun sitesi güncel değil vs. Hafta sonu olacak ve uzun süreli bildiginiz kurs varmı. Eğitimi nasıl. Ciddi düzeyde eğitim verecek yüzeysel geçmeyecek bir kurs arıyorum.

Buraya bakarsan iyi bir kurs bulabilirsin sanırım:http://ifod.org/
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperafsin

quote:

Makineyi aldık, internetten de araştırdık ama sanırım kurssuz olmayacak. Bir kursa yazılmaya karar verdim ama hangisi. Nette araştırma yaptım, aslında epeydir yapıyordum ama şimdi hız verdim. Fakat çogunun sitesi güncel değil vs. Hafta sonu olacak ve uzun süreli bildiginiz kurs varmı. Eğitimi nasıl. Ciddi düzeyde eğitim verecek yüzeysel geçmeyecek bir kurs arıyorum.

Buraya bakarsan iyi bir kurs bulabilirsin sanırım:http://ifod.org/

Teşekkürler...Evet herkes ilk başta bu kursu öneriyor ancak kurs hem pahalı hemde kısa. 5 hafta sürüyor ve 200tl. Parasını geçtim! süre bence yeterli değil. Bu fiyata 4 ay ders veren kurslar var hemde 23 yıllık deneyimli kişilerden.

Araştırmaya soruşturmaya devam.

• Bu konuyu takibe alayım:) Bende İzmirdeyim.Kursa yazılmak istiyorum.Peki bu verdiğiniz sitede mesela canon'a özel nikona özel kurs yerlerimi var yoksa istediğin makineyle gidebiliyor musunuz?
  • mesajım bulunsun , ileride bende gidebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: klaros

Bu konuyu takibe alayım:) Bende İzmirdeyim.Kursa yazılmak istiyorum.Peki bu verdiğiniz sitede mesela canon'a özel nikona özel kurs yerlerimi var yoksa istediğin makineyle gidebiliyor musunuz?

Makineye özel kursa gerek yok, zaten temel prensipler aynı. 8 aylık kursalar var, bu kursun başlarında makineyi eline dahi almıyorsun işin teorigini ögreniyorsun. Zaten işin özünü ve digital slr ların çalışma sistemini ögrenince her makineye kolaylıkla adapte olursun. Kaldı ki çogu prof. eğitmenler piyasaki canon nikon ve pentax ları mutlaka kullandıkları için yardımcı olacaktır. Ha gidipte hiç kimsenin kullanmadıgı bir makineyle oraya gidip helede makinen egzantirik bir menuye sahipse çalışma prensibide farklıysa ozaman birşey diyemem.
  • Tavsiye ederim Özer Sanat
  • Up
  • quote:

Up

Kurs bulabildinizmi izmirde_? Bende gitcemde kurs araştırıyorum şuan
  • http://ozersanat.net/

Ozer Sanati bende tavsiye ederim. 4 aylik toplam 300TL ve fotograf gezileri duzenliyorlar. Hocada gayet kaliteli, ezber bozan ve gercektende temelinden saglam bir sekilde ogreten birisi. siddetle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oem84

http://ozersanat.net/

Ozer Sanati bende tavsiye ederim. 4 aylik toplam 300TL ve fotograf gezileri duzenliyorlar. Hocada gayet kaliteli, ezber bozan ve gercektende temelinden saglam bir sekilde ogreten birisi. siddetle tavsiye ederim.

Özer sanat ve karanlık oda olmak üzere 2 kurs var aklımda şuan hangisini tercih etmem gerektiğini düşünüyorum.
  • Ben de takip ediyorum konuyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 89serkank

quote:

Özer sanat ve karanlık oda olmak üzere 2 kurs var aklımda şuan hangisini tercih etmem gerektiğini düşünüyorum.

ikisinede git bi konusun, yuz yuze. iciniz hangisi isinirsa onu secin derim.
    ben sahsen ozersanattan memnunum

• quote:

quote:

quote:

ikisinede git bi konusun, yuz yuze. iciniz hangisi isinirsa onu secin derim.
    ben sahsen ozersanattan memnunum

Özer sanata gittinizmi yoksa duydunuzmu?

• 3.5 aydir gidiyorum ve ilk sinif bitmek uzere. ikinci 4 ay yani ikinci sinif icinde gitmeyi dusunuyorum. ilk 4 ay diger fotograf kurslarinda goreceginiz temel ve biraz ucundan cesitli teknikleri goruyorsunuz. fakat dahada ileri seviye teknikler ogrenmek, isin iyice icine girmek, daha spesifik bilgiler ogrenmek istiyorsaniz 2. 4 ayda devam ediyorsunuz.
  • Konuyu ben açmıştım görünce yazayım dedim. Özer sanata başladım, zaten özer sanatada gidecektim, eğitmen yakın bir arkadaşımın yakın bir arakdaşı (amma yakın olduk), kurs başlayalı 3 hafta oldu. 300 tl 4 aylık ve 8 ay sürüyor. Dersler şuan güzel geçiyor. Temel bilgim olsada basit konularda bile güzel ayrıntılar ortaya çıkıyor. Fiyat olarak bence bir çok kursa göre de iyi. Ögretmen fotoğrafçı bir babanın mak. müh oğlu ve yüksek lisans yapıyor tezide görüntüleme sistemleri. Eğer sorarsınız bir çok fotoğrafçıdan çok daha teknik fiziksel açıklaması olan cevaplar alabilirsiniz eğer fizik bilginiz varsa ve teknik yönüyle ilgileniyorsanız. Neyse övmüş gibi yada reklam yapmış gibi olmayayım.
  • Banada eskişehirde güzel bi kurs lazım
  • quote:

Konuyu ben açmıştım görünce yazayım dedim. Özer sanata başladım, zaten özer sanatada gidecektim, eğitmen yakın bir arkadaşımın yakın bir arakdaşı (amma yakın olduk), kurs başlayalı 3 hafta oldu. 300 tl 4 aylık ve 8 ay sürüyor. Dersler şuan güzel geçiyor. Temel bilgim olsada basit konularda bile güzel ayrıntılar ortaya çıkıyor. Fiyat olarak bence bir çok kursa göre de iyi. Ögretmen fotoğrafçı bir babanın mak. müh oğlu ve yüksek lisans yapıyor tezide görüntüleme sistemleri. Eğer sorarsınız bir çok fotoğrafçıdan çok daha teknik fiziksel açıklaması olan cevaplar alabilirsiniz eğer fizik bilginiz varsa ve teknik yönüyle ilgileniyorsanız. Neyse övmüş gibi yada reklam yapmış gibi olmayayım.

Şöyle diyeyim foto makinemi öğrenme aşamasındayım ama manuel modda çekim yapmayı ayarları vs bilmiyorum kursun bana bu yönde yararı olurmu_?

• quote:

quote:

Konuyu ben açmıştım görünce yazayım dedim. Özer sanata başladım, zaten özer sanatada gidecektim, eğitmen yakın bir arkadaşımın yakın bir arakdaşı (amma yakın olduk), kurs başlayalı 3 hafta oldu. 300 tl 4 aylık ve 8 ay sürüyor. Dersler şuan güzel geçiyor. Temel bilgim olsada basit konularda bile güzel ayrıntılar ortaya çıkıyor. Fiyat olarak bence bir çok kursa göre de iyi. Ögretmen fotoğrafçı bir babanın mak. müh oğlu ve yüksek lisans yapıyor tezide görüntüleme sistemleri. Eğer sorarsınız bir çok fotoğrafçıdan çok daha teknik fiziksel açıklaması olan cevaplar alabilirsiniz eğer fizik bilginiz varsa ve teknik yönüyle ilgileniyorsanız. Neyse övmüş gibi yada reklam yapmış gibi olmayayım.

Şöyle diyeyim foto makinemi öğrenme aşamasındayım ama manuel modda çekim yapmayı ayarları vs bilmiyorum kursun bana bu yönde yararı olurmu_?

kurs zaten sana onu ogretecek. gece modu, spor modu, makro modu, bilmemne bunları kullanacaksan zaten dslr alma. kendi basiniza tabiki ogrenirsiniz ama yarim yamalak ve ne cekmek istediginizi bilmeden. en azindan sistematiği ogrenir ona gore kendinizi daha hizli gelistirirsiniz

• quote:

quote:

emin ol bundan fazlasını ögreneceksin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.