Şimdi Ara

İzmir Otogar da Kapalı Otopark Var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
9.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar herkese, yarın memlekete gideceğim. bavullarımı yanımda rahatça götürmek için otogara kadar arabamla gideceğim.

4-5 gün süre ile aracımı otogarın otoparkına koymak istiyorum. Bilgisi tecrübesi olanlar paylaşırsa sevinirim. Varmı otogarda aracımı güvenle koyabileceğim kapalı otopark ?

• Tam olarak kapalı değil;ama otogarın içinde otopark var.
  • Cvp için teşekkürler peki 4-5 gün aracı oraya koysam sorun olur mu güvenli mi?
  • Sorun olmaz.Ben koymuştum.
  • yanlış hatırlamıyosam 5 lira olması lazım tam kapalı değil açık gibi garip birşey görünce anlarsınız. eğer işiniz uzun değilse otogarın orda benzinlik var o yol üstüne bırabilirsiniz aracı ben hep öyle yapıyorum
  • 4-5 gün diyor.
  • onu okumamışım o zaman tek yol otopark
  • cevaplar için teşekkürler.
  • Yeraltı otoparkı var gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz
  • aracınızı kendievinizi yakınlarında bir yere bırakıp otogara servisle gitmek daha mantıklı olmazmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: [ QzMéN ]

Yeraltı otoparkı var gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz

izmir otogar da yeraltıotoparkı var mı cidden? eğer öyleyse çok daha iyi..

sayın @serkan_2120 dönüşte bavullarım ve eşyalarım olacak o yüzden hemde oturduğum muhit çok işlek ve park sorunu olan bir yer uzun süreli aracımı bırakıp gitmek istemiyorum.
  • Var tabi ki otobüslerin ve dolmuşların hareket noktaları olan alt kata inin,dolmuşları gördükten sonra sağınıza bakarak gidin görceksiniz girişini
  • merhaba ne kadar ücreti otoparkın biliyor musunuz arabayı 4 günlüğüne bir yere park etmeliyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.