Şimdi Ara

Ankara Ankamall AVM otoparkına gece arabayı bıraksak sorun olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
19.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açık ya da kapalı otoparkına arabayı bir günlüğüne bırakıp şehır dışına gidip dönüşte oradan almayı planlıyorum. Daha doğrusu bana bir günlüğüne araba bırakacak merkezi bi yer lazım. En uygunu ankamall otoparkı geldi. Ulaşımı kolay metrosu var. Gideceğim yolun üstü. Acaba hırsızlık , arabaya zarar verme, v.s gibi olumsuz bi durum olur mu?

• Gece bırakmak yasak. Aracı her zaman park ettiğin yere bırakıp, 3-5 lira artık ne tutarsa taksi vs toplu taşımayla devam edersen için daha rahat olur.
  • 1 geceden birşey olmaz ancak garajın kapılarını bir saatten sonra kapatıyorlar, yani örneğin gece saat 3 de gidip arabayı çıkaramazsınız sabahı beklemeniz lazım..

benim arkadaşımın orada dükkanı var devamlı 2. aracı garajda yatıyor ama sonuçta o dükkan sahibi

1 geceden fazla kalırsa bu sefer güvenlik devreye girebilir aracınızı çektirebilir veya kilitleyebilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

Açık ya da kapalı otoparkına arabayı bir günlüğüne bırakıp şehır dışına gidip dönüşte oradan almayı planlıyorum. Daha doğrusu bana bir günlüğüne araba bırakacak merkezi bi yer lazım. En uygunu ankamall otoparkı geldi. Ulaşımı kolay metrosu var. Gideceğim yolun üstü. Acaba hırsızlık , arabaya zarar verme, v.s gibi olumsuz bi durum olur mu?

hacettepe tıp fakültesinin içinde kapalı otopark var. halka açık.. bence oraya bırak..
  • araç 1 geceden fazla yatmayacak. ertesi gün dükkanlar kapanmadan en geç akşam 8 gibi arabayı alıcam. aracı her zaman bıraktıgım yere bırakıp taksi ile geçersem 50 lira filan yazar. dükkan sahibi olan birisinin arabasına garajda ayrı bi yer mi var? hırsız için dükkan sahibi olması farketmez.
  • İstanbul Ataköy Plus'ta bir mağazanın müdürüyken, aynı duruma düştüm. O sıra evim Yenibosna(belalı bir semt)'da olduğundan, 10 günlüğüne yurt dışına çıkmadan önce yönetime rica ettim araç burada kalsın diye, MÜMKÜN DEĞİL KİLİTLENİR ve CEZA YAZILIR dediler. AVM yönetimleri genelde kıldır, İstanbul Avrupa Yakası'nda 10 farklı AVM'de çalıştım hepsi farklı Ordu Komutanlığı gibi; NEV-İ ŞAHISLARINA MÜNHASIR kuralları var..
  • Ücreti ne tutar bilmiyorum ama aşti ye bırakabilirsin 24 saat işlek biyer sonuçta metro otobüs ne ararsan var havaalanına otobüs seferleride var sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 3 Kasım 2013; 22:26:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DNZ_84

İstanbul Ataköy Plus'ta bir mağazanın müdürüyken, aynı duruma düştüm. O sıra evim Yenibosna(belalı bir semt)'da olduğundan, 10 günlüğüne yurt dışına çıkmadan önce yönetime rica ettim araç burada kalsın diye, MÜMKÜN DEĞİL KİLİTLENİR ve CEZA YAZILIR dediler. AVM yönetimleri genelde kıldır, İstanbul Avrupa Yakası'nda 10 farklı AVM'de çalıştım hepsi farklı Ordu Komutanlığı gibi; NEV-İ ŞAHISLARINA MÜNHASIR kuralları var..

arabayı nasıl kilitliyorlar onu anlamadım
  • quote:

Açık ya da kapalı otoparkına arabayı bir günlüğüne bırakıp şehır dışına gidip dönüşte oradan almayı planlıyorum. Daha doğrusu bana bir günlüğüne araba bırakacak merkezi bi yer lazım. En uygunu ankamall otoparkı geldi. Ulaşımı kolay metrosu var. Gideceğim yolun üstü. Acaba hırsızlık , arabaya zarar verme, v.s gibi olumsuz bi durum olur mu?

Benzinliğin müdürüne rica et derim en mantıklısı

• maltepe çok katlı otoparka bırakabilirsin, güvenlik kameraları var.. en üst kata çıkart ve güzelce park et..
  • Yenimahalle metrosunun veya ivedik metrosunun otoparkina birak rahat rahat git. Ille kapali otopark mi istiyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: rbatasoy

Yenimahalle metrosunun veya ivedik metrosunun otoparkina birak rahat rahat git. Ille kapali otopark mi istiyorsun?

kapalı otopark şart değil açıkta olur sorun değil

ankamall açık otoparka bıraksak ya da akm metrosunun otoparkına bıraksam sorun olur mu ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahtalı_mıçı

maltepe çok katlı otoparka bırakabilirsin, güvenlik kameraları var.. en üst kata çıkart ve güzelce park et..

1 günlüğü ne kadar?
  • Aşti den yolculuk yapacaksanız bestepe mahalle içine ya da emek içine. Emekte metro altgecidinde 5 tl ye otopark da vsr ayrıca .

• A380 kullanıcısına yanıt
    Ankamall acik otopark da mantikli. Ben kapalida da bir sey olacagini sanmiyorum bir geceden.

• Ben olsam aştinin karşısına bırakırdım. Yani metro girişinin olduğu tarafa. Orada bir geceden birşey olmaz hatta biraz aşağı sitenin önüne parkederseniz çok daha güvenli olur. Çünkü sitenin yanılmıyorsam 24 saat güvenlik görevlisi var.
  • quote:

quote:

maltepe çok katlı otoparka bırakabilirsin, güvenlik kameraları var.. en üst kata çıkart ve güzelce park et..

1 günlüğü ne kadar?

en fazla 8lira yada 10lira verirsin ama kafan rahat olur..

@mr.big beştepede oturuyorum ve sabahları ve akşamları mesai çıkışları trafik felaket.. ne kızılay ne eskişehir yolu trafiğine benzer, milletvekilleri ve bakanların oturduğu bir semt.. yeni karakolda yapıldı, eğer yola araç bırakırsanız ilk önce anons geçiyor tabi bu esnada cezanız yazılıyor eğer sahibi gelmezse çekiliyor..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DNZ_84

İstanbul Ataköy Plus'ta bir mağazanın müdürüyken, aynı duruma düştüm. O sıra evim Yenibosna(belalı bir semt)'da olduğundan, 10 günlüğüne yurt dışına çıkmadan önce yönetime rica ettim araç burada kalsın diye, MÜMKÜN DEĞİL KİLİTLENİR ve CEZA YAZILIR dediler. AVM yönetimleri genelde kıldır, İstanbul Avrupa Yakası'nda 10 farklı AVM'de çalıştım hepsi farklı Ordu Komutanlığı gibi; NEV-İ ŞAHISLARINA MÜNHASIR kuralları var..

arabayı nasıl kilitliyorlar onu anlamadım

Avrupa'daki polislerin yaptığı gibi, aracın bir tekerine hareketi engelleyecek bir kilit sistemi takıyorlar. Çözmek için bazen sadece kendilerine ödeme yapmanız gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rbatasoy

Ankamall acik otopark da mantikli. Ben kapalida da bir sey olacagini sanmiyorum bir geceden.

bana da en mantıklısı ankamall açık otopark gibi geliyor ama işte gece açıkda sorun olur mu ki hırsız vs gibi
  • quote:

quote:

quote:

1 günlüğü ne kadar?

en fazla 8lira yada 10lira verirsin ama kafan rahat olur..

@mr.big beştepede oturuyorum ve sabahları ve akşamları mesai çıkışları trafik felaket.. ne kızılay ne eskişehir yolu trafiğine benzer, milletvekilleri ve bakanların oturduğu bir semt.. yeni karakolda yapıldı, eğer yola araç bırakırsanız ilk önce anons geçiyor tabi bu esnada cezanız yazılıyor eğer sahibi gelmezse çekiliyor..

Ben mertler , merhale sk ve civarıni kastettim o büyük bloklarin orda birak parketmeyi telefonu cikar fotoğraf mi cekiyorsun diye bakıyorlar ( polisler )

Tabi mahalle icinden astiye kadar yürümek gerek.

Bestepeyi iyi bilirim , benim zamanimda o büyük bloklar yerine gecekondular vardı...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.