Şimdi Ara

Izmir Istanbul alternatif yolu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kusadasi'ndan istanbul'a yeni acılan ultra pahalı otoyolu kullanmadan gitmenin alternatifi nedir? Bu otoyolu kullanmadan rota cizen veya sadece karayollarına ait otoyolları cizen bi navigasyon uygulaması yok. Sadece karayollarına ait otoyol yok mu hiç bu rotada? Bilgisi olan yazabilirse çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ucretli yollardan kacin ibaresini secerseniz navigasyonda normal devlet yolunu gosteriyor

• extecher kullanıcısına yanıt
    Hocam ücretli yollari seçme dediğimde tamamını atlıyor. Yanı eski tip 3 5 liralık vatandaş işi, Karayollarina ait otoyollar varsa yolun herhangi bir bölümünde oraları kullanmak isterim mesela ama sadece onları seçmenin bi yolu yok maalesef. Ben su yap is devret tipi yeni nesil çok pahalı otoyollar, osmangazi ve 3. köprü gibi geçişleri kullanmak istemiyorum sadece.

• Ben de merak ediyorum aynı güzergahı, bu e881 kodlu yol yeni yapılan otoyol mu ? hangi kodlu yoldan gitmek mantıklı.
  • Yandex ten bakabilirsin. Şöyle bir güzergah çiziyor. Bende 2 hafta sonra İstanbul a gideceğim bu rotayı kullanmayı düşünüyorum. birtek ben bursa dan osmangazi ye gireceğim.

Izmir Istanbul alternatif yolu?

• Ben geçen hafta Bodrum'dan döndüm; aynı yol.

Aydın otoyolu - İzmir - Manisa - Akhisar - Susurluk (Balıkesir) - Bursa - İzmit Körfezi etrafını dolaşarak en az ücret miktarı ile kurtarırsınız. Ben geçen hafta bu yolu kullandım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.