Şimdi Ara

İzmir'de test için ücreti karşılığında yardımcı olacak bir arkadaş ariyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • , elimde i3 8100 ve auros z370 anakart var ama anakart cpuyu görmüyor, başka bir işlemci ve anakart la test etmek istiyorum, tabiki ücreti mukabilinde, gelip anakarti ve CPU yu bırakırım yada birlikte test ederiz, nasıl uygunsa artık, yardımcı olcak bir arkadaş arıyorum.problem aşağıda vidyodaki gibidir.

https://youtu.be/i2dc3rxAcbQ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yani böyle bir şey için ücrete falan gerek yok bence. Sistemim Ryzen olmasaydı seve seve yardımcı olurdum. Çıkar elbet yardımcı olacak birisi.
  • soter1907 S kullanıcısına yanıt
    Tşkler hocam güzel bir kardeşimiz halletti işimi, anakartta CPU da sağlam, geriye PSU ve ram kaliyor, onlarda ryzen sistemimi calistiriyor, buyrun buradan yakın:) tahminleri alalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yardımcı olayım diyecektim de halletmişsiniz. Geçmiş olsun.
  • Hocam ben de yeni sistem toplayıp geldiğimde sorun 1 haftadır elektrik almayan prizden çıkmış PSU da çıkmıştı çok ilginç gelmişti şahsen. Geçmiş olsun. Sorunu bulunmamaktadır bir an önce de kafa rahat olsun

• Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Eyvallah çok saolun

• Sorun devam ediyor PSU dan şüpheleniyorum, ancak b350m mortar anakartimi calistiriyor

• Fazladan hdd ,ram, dvd varsa onlari cikarip elektrik tuketimini azaltmayi deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun çözüldü arkadaşlar anakartin 24 pin konnektörunun bir tanesi geri kaçmış, küçücük bir sorun ama gözden kaçmış nerdeyse anakart ve CPU yu geri gönderiyordum,

Burada komik ve enteresan olan b350m mortar ve X4 950 o şekilde calisiyordu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.