Şimdi Ara

izmir'de kaliteli pet shop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
7.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • semt önemli değil. almayı düşündüğüm hayvan hakkında bir çok yazı okudum ama hayvan ve gereken malzeme fiyatlarının çok değişken olduğunu farkettim. aradığım, işi sırf ticarete dökmemiş, dürüst ve söylediği kalitede mal ve hayvan satan bir yer.
    izmir'de bildiğiniz kaliteli ve güvenerek alıveriş yapabileceğim bir pet-shop var mı?

şimdiden teşekkürler

not: eğer bir yer ismi vermek yasaksa (ki sanmıyorum, başka konularda sıkça yer isimleri okudum) pm'den de olur. her türlü yardıma açığım

• Veteriner hekimiyim,ordakilerle çok irtibatım yok ama İzmirli,köpek sahibi arkadaşım Bornova tropikal'i önerdi.Bornova stadının yanında,ana cadde üzerindeymiş :) Metroyla Bornovaya gelirsen,sorduğunda herkes gösterir(miş) :)
  • teşekkür ederim. zaten evim bornova stadına çok yakın. evcil hayvan almayı düşündüğümden beri pet shopları araştırıyorum. ama söylemem gerekir ki orası hakkında pek hoş olmayan yorumlarla çokca karşılaştığım için orayı pek tercih etmeyi düşünmüyorum. yine de öneri için teşekkür ederim. eğer başka bir yer hakkında fikriniz varsa duymaktan memnun olurum
  • Bornova'da yaşamış olan arkadaşım msnde çevrimiçi olmadığından daha fazla bilgi bulamadım maalesef..Ankara deseydiniz anında hazırdı :)keza İstanbul da..Ama İzmir'deki sağlam yerler hakkında fazla bilgi sahibi değilim.
  • Bahsedilen yere defalarca kez gitmişliğim, yüzlerce kez de önünden geçmişliğim var, bir sürü çeşit ürünün vede hayvanın olduğu bi yer, seneler evvel boxer alıcaktık bir kere ordanda kısmet olmamıştı. Genellikle ordan benim köpeğe oyuncaktır, kemiktir vs. dir şeyler aldım, içerdeyken şöyle bi köpeklere baktığımda bana sağlıklı görünmüşlerdi elbette bu şekilde anlamak imkansız, kendiniz gidip bir görüşün ordakilerlede, hayvanları inceleyin, oradan alışveriş yapanlar varsa yorumlarınıda buraya yazarlar.
  • Ne tür hayvan alacaksınız?
  • teşekkür ederim

hamster (gonzales) almayı düşünüyorum
  • İzmir havaalanı pet shop arıyorsanız https://www.dorukpetshop.com/ burayı önerebilirim. Fiyatları uygundu en son ve çok kaliteli ürünler satıyorlar bayadır gitmiyorum ancak kalitesini devam ettiriyor diye biliyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.