Şimdi Ara

İzmir'de iyi bilgisyarcı tavsiyeleriniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kesinlikle almira bilgisayar - bornova.
    bornova metro istasyonunun karşısında çamlıca sinemasını görüceksiniz. sağ tarafındaki aradan içeri girince yaklaşık 50-60 metre ilerde, yolun solundadır.
    izmir'in en iyi fiyatlarını verirler, ve istediğiniz hemen her türlü ürünü temin ederler. müşteri ile her şekilde ilgilenilir.
    örnekle açıklayayım;
    daytona 64 mb gf mx440(128bit ram), 48$ + kdv
    izmir'de 55 altında fiuyat veren yere henüz rastlamadım.
    samsung 753dfx için 144$ fiyat çekebilen başka izmir firması da duymadım mesela.
    ya da 80 gb maxtor(ata 133) için 95$ fiyat veren var mı?
  • bu almira bilgisayarın bir linki falan varmı?
    birde ürün geri iadesi yada garanti konusunda davranışları nasıl?
  • bu konu bulunduğu yerden ilgisizleştiği için donanım genel'e taşıyorum.

birde lütfen şirketler hakkında küfürlü yafa ima küfürü ve vb konuşmayalım sizlerin mesajını editlemeyeyim belki ruh halime göre kötüsünüde yapabilirim [}:)]
  • Kesinlikle KSK BOYTAŞ bilgisayar. Orda ya aslan beye gidin yada arzu hanıma. Deli gibi ilgilenirler adamla.AYrıca boytaşın sitesindeki güncellem sorunu sanırım 2 hafta içinde çözülecek.İZMİRDE dah iyi bilgisayarcı tanımam.
  • her ne kadar Can arkadaşımızın yaşadığı problem ve sıkıntı ortadan kalksada ve olay tatlıya bağlandıysada ben yine Egeform diyorum. çünkü müşteriyle ne kadar papaz olurlarsa olsun saygıdan ödün vermirlar, fiyatlar fena değil. kötü değil
  • Commandotore
    ewt sorun bir şekilde halloldu :) neyse ben şikayetçi değilim zaten sorunun neden olduğunu sende biliyosun ok deyipte cayma olayı ama sorun halloldu zaten ben ilgi alaka fiyata yorumda bulunmadım ve o kadar tartışmama rağmen saygıdan ödün vermediği doğrudur!
    aslında bi bakıma almamakta haklıydıda....
    neyse gerisi bize kalsın
  • [frndsp]
  • Benim alışveriş yaptıgım en iyi firma Karşıyaka Boytaş,en kötüsü Olbim'dir..Boytaş'ın teknik servisi biraz zayıf ama Arslan Bey ile her sorununuzu halledersiniz.
  • bu arslan beyi cidden gidip tanışacam bir gün çok met ediliyor
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by gordini</i>
    <br />Benim alışveriş yaptıgım en iyi firma Karşıyaka Boytaş,en kötüsü Olbim'dir..Boytaş'ın teknik servisi biraz zayıf ama Arslan Bey ile her sorununuzu halledersiniz.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

+1 kür... teknik servisle muhattap olmayın adamı sinir ediyorlar...ona göre benden uyarısı...
  • tekmar cankayada
  • Egesim Bilgisayar -Bornova meydan
    Nec-Packard Bell Bayi
    onun dışında index ve arena ile çalışıyorlar,oem parça satışı yapılıor...
    teknik servisin süper ilgili ve arkadaş canlısı olmasıda süper,cem die bi eleman var.tavsie ederim...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Brotherhood</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by gordini</i>
    <br />Benim alışveriş yaptıgım en iyi firma Karşıyaka Boytaş,en kötüsü Olbim'dir..Boytaş'ın teknik servisi biraz zayıf ama Arslan Bey ile her sorununuzu halledersiniz.

+1 kür... teknik servisle muhattap olmayın adamı sinir ediyorlar...ona göre benden uyarısı...

e sen kız gibi davranırsan sana müstehak...biraz sert olacan bak nasıl yapıyorlar..

• olum sert davrandık ne oldu gördün...adamın tillahını si***** ben tabi seninde beni ateşlemen sayesinde ...o ayrı... ama bide işe şu yanındak bak sen ayda yılda bir görüşüyon ben hafta en az iki kere onun için ilk aşamada alttan almam daha mantıklı...gördük seninde aldığın modemi no oldu haaaaaaaaaa no oldu...uçtu gitti para ...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.