Binbaşı
05 Aralık 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba,

epeydir OC dunyasindan uzak kaldim buarada yeni bir sistem toplayacagim sizden OC olabilecek AMD 64 işlemci ve anakart önerilerinizi bekliyorum. Sistemin biraz ekonomik olmasi lazım bunu dikkate alarak hem hesaplı hemde kaliteli parcalar ariyorum :)

Marka ve model onerileriniz icin simdiden tesekkurler.
ya ben bu oyunu evden birtürlü çalıştıramadım neden acaba? evde 256 ADSL var bu hız yeterli gelmiyormu acaba?

programı kuruyorum, uodateini yapıyorum ama birtürlü ekrana server yazısını getiremiyorum? bu oyunu kurarken nasıl bir sıralama yada ince bir ayarmı var arkadaşlar?

önce bunu indiriryorum
http://muo.reality.lv/dl_goto.asp?id=76

sonra bu updati

http://muo.reality.lv/reality-update.exe

en sonda bunu
http://muo.reality.lv/reality.zip

önce oyunu kuruyorum sonra updati yapıyorum en sonda reality zip dosyasını oyun klasöründeki batc dosyası ile değiştiriyorum ama ekrana server yazısı gelmiyor?
yardıımmmm please.
evet arkadaşlar OC forumunda son zamanlarda epeyce bir sorun var en azından bu forum artık geyik forumuna dönüştü, eskiden bu forumu zevkle takip ederdim hemde forumun eskilerinden sayılırım 2001 yılından beri foruma üyeyim ve şimdiye dek rütbe yada ünvan peşinde olmadım ama son zamanlarda çabuk rütbe alabilmek için açılan her topiğe verilen saçma sapan cevaplar sayesinde post arttırmaya çalışan arkadaşlarımız ve tartışmayı beceremeyen arkadaşlarımız sayesinde bu forum OC konusunda pekçok değerli kişiyi foruma küstürdü.

Eskiden bu forumu takip etmek çok zevkli idi ama artık sürekli değerli kişilerin forumdan ayrıldığını görmek beni ve benim gibi eski kullanıcıları üzüp forumdan soğutuyor. Ben bu forumun eski halini özledim eskiden sürekli bişeyler öğrenebiliyordum ama şimdi geyiğin nasıl OC konusu olabileceğini öğrenmekten başka bana bir katkısı olmuyor. Eski OC forumunu ve gerçek OC sever değerli arkadaşlarımızı istiyorum.
Soket 939 için anakrt tavsiyesi istiyorum arkadaşlar, sizce hangi marka ve model almam gerekir tabiki OC amaçlı alıcam

Bu arada sizce işlemci olarak hangisini alayım 3000+ yada 3200+ tabiki 939 pinli ve 0,09mikron
windowsun farklı kaydet dediğimiz zaman dosyayı download eden zımbırtısı var ya işte onunla ilgili bir şey sormak istiyorum. Bu dosya inerken dosyanın nerden indiğini görebilmek mümkünmü acaba bunu nasıl öğrenebilirim. Download programı ile download et demeyin zaten kullanıyorum ama her site bu programlara izin vermiyor bu durumda mecburen windostun kendi downloadını kullanmak zorunda kalıyorum.
AMD 64 3000+ işlemciye uygun vede OC olanakları sunan bir anakart tavsiyesi istiyorum. Kendime alamıyorum malesef bir arkadaşa sistem toplıcazda olmuşken amd64 olsun dedik ama anakrt olarak hangisini seçmeliyim karar veremedim.
Selam arkadaşlar, bir sorum olacak,

Teslim yada AVEA hatlardan faturalı yada kontörlü farketmez en ekonomik olan tarife hangisidir? daha çok 2 numara ile karşılıklı görüşme yapılacak ve sms gönderilecek, istediğim bu koşullara en uygun beni en az masrafa sokacak tarife hangisi acaba.

AVEA nın Milli eğitim bakanlığı personeli için olan tarifesi bana iyi gibi geldi ama acaba bundan daha uygun olan bir şebeke ve tarife varmı?

MEB Tarifesi
Sabit ücret : 7 milyon TL/ay
Kurum içi görüşme : Ücrestiz
505 li hatlar : 60.000 TL/dak
Sabit telefon : 120.000 TL/dak
Aria hatlar : 120.000 TL/dak
Diğer GSM O. : 498.000 TL/dak
SMS : 90.000 TL/dak

Emniyet tarifesi de iyi özellikle sms ler daha uygun fiyatlı ama konuşma ücretinin dakikası 45.000TL olması biraz düşündürüyor.
AVEA nın Emniyet teşkilatı tarifesi

Sabit ücret : 2,5 milyon TL/ay
Kurum içi görüşme : 30.000 TL/dak
SMS : 45.000 TL/dak

Evet beyler bayanlar sizlerin bildiği daha uygun tarifeler varsa yazarsanız kıyaslama yapıp karar vermemi kolaylaştırabilirsiniz.

MEB Personeli ve Emniyet personeli haklarından faydalanabiliyorum.
Selam arkadaşlar, bir sorum olacak,

Teslim yada AVEA hatlardan faturalı yada kontörlü farketmez en ekonomik olan tarife hangisidir? daha çok 2 numara ile karşılıklı görüşme yapılacak ve sms gönderilecek, istediğim bu koşullara en uygun beni en az masrafa sokacak tarife hangisi acaba.

AVEA nın Milli eğitim bakanlığı personeli için olan tarifesi bana iyi gibi geldi ama acaba bundan daha uygun olan bir şebeke ve tarife varmı?

MEB Tarifesi
Sabit ücret : 7 milyon TL/ay
Kurum içi görüşme : Ücrestiz
SMS : 90.000 TL/dak

Emniyet tarifesi de iyi özellikle sms ler daha uygun fiyatlı ama konuşma ücretinin dakikası 45.000TL olması biraz düşündürüyor.
AVEA nın Emniyet teşkilatı tarifesi

Sabit ücret : 2,5 milyon TL/ay
Kurum içi görüşme : 30.000 TL/dak
SMS : 45.000 TL/dak

Evet beyler bayanlar sizlerin bildiği daha uygun tarifeler varsa yazarsanız kıyaslama yapıp karar vermemi kolaylaştırabilirsiniz.

MEB Personeli ve Emniyet personeli haklarından faydalanabiliyorum.
Elimdeki daha önce kendi CDlerinden çok rahat yükleyebildiğim Nokia 6100 cep telfonum ve DKU-5 USB kablo ile şimdi nokianın sitesinden indirdiğim driverlar ile telefonla bir türlü bağlantı kuraöıyorum.
winxp Pro yüklü ve bilgisayarda 1 tane com1 portu görünüyor.
önce kablonun sürücülerini yükledim (kablo takılı değildi) daha sonra Nokia PC Suite ve kablo modem driverlarını yükledim ama telefonu bir türlü bulamıyor PC suite ve kabloyu taktığım anda hemen usb cihaz bulundu diyor ama driverini yukleyemeyip sadece usb device olarak kalıyor.
Bu işi nasıl yapcaz arkadaşlar Nookia -DKU5 kullanıcılarından yardım bekliyorum.
teşekkürler.
Arkadaşlar LG G5300 renkli ekranlı ve 200 telefon hafızası var
özellikler
Boyut : 106 x 44 x 21.5 mm
Ağırlık : 85 gr
Konuşma Süresi : Maximum 3 saat
Bekleme Süresi : Maximum 200 saat
Ekran :65.000 renk 128 x 160 pixel
Zil : 16 adet Polifonic melodi
Melodi Programlama Resim ve melodi yükleme
Hesap Makinesi : Var
Tarih : Var
Saat : Var
Alarm : Var
Tel Hafızası : 200 adet
Dahili Modem : Var
İnfra-Red Göz : Yok
Değişebilir Kapak : Var
Geliştirilmiş Ses Kodlama : Var
Şebeke : GSM 900/1800
Son Aranan Numaralar : Var
Cevaplanan Çağrılar : Var
Cevaplanmayan Çağrılar : Var
Titreşim : Var
Oyun : 3 adet
Pil Türü : LI-ON 850 mAh
Sesle Arama : Var
WAP : Var
BlueTooth : Yok
GPRS : Var

Bu telefonu nasıl bilirsiniz daha önce kullanıp problem yaşayan varmmı? 200 milyona sıfır buldum sizce fiyat nasıl?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.981
İkinci El Bölümü Mesajları: 556
Konularının görüntülenme sayısı: 41.839 (Bu ay: 299)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Overclock, Soğutma ve Modifikasyon
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.