Şimdi Ara

iyi ve ucuz hosting arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bu alanda daha yeniyim iyi ve ucuz hosting arıyorum bikaç firma önerebilirmisiniz

• Bu konuda benimde yardıma ihtiyacım var. Hosting hizmetlerinin detayları hakkında bilgim yok ama tek hosting üzerine birden fazla site kurma arzum var. Bilgisi olan beri gelsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sim iletişim teknolojileri olarak hızlı ve güvenli sunucularımız ile kaliteli hizmet veriyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti ile tüm ihtiyaçlarınıza güleryüzlü hizmet garantisi!

Tüm hizmetlerimizde her zaman ekonomik fiyat ile en üstün hizmet kalitesi!

Güçlü ve hızlı sunucular ile %99 FTP ve web site erişimi garantisi!

16 yıllık bilgi birikimi ve güvenli web hosting hizmetlerimiz ile web sitelerinizi sunucularımızda güvenle barındırabilirsiniz.

Esnek ve geleceğe dönük ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygun fiyatlı windows platform web hosting paketlerimizden bir tanesini seçebilirsiniz.

Aşağıdaki adresten hosting paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

http://www.similetisim.com

Firma Bilgileri:

• Ünvan: Sim iletişim teknolojileri bilişim ve güvenlik hizmetleri
    • Adres: Postane Mahallesi , Niğbolu Sokak , Levent Sitesi , G-2 Blok , No: 10 / 1 - Tuzla - İSTANBUL
    • Kuruluş Yılı: 1999
    • Tel: +90 216 386 87 63
    • Tel: +90 850 304 87 63
    • Vergi Dairesi: Pendik
    • Vergi Numarası: 7410403736
    • BTK Yetki Belgesi: YS-2750

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemis

merhaba arkadaşlar bu alanda daha yeniyim iyi ve ucuz hosting arıyorum bikaç firma önerebilirmisiniz

Merhaba;

Tarafınıza hizmet vermekten memnuniyet duyarız,

Linux ve Windows tabanlı hosting projeleriniz için yıllık 9.90 TL'den başlayan fiyatlarla web hosting hizmeti sunmaktayız.

Web sitemizden ayrıntılara gözatabilir ve sorularınız için iletişime geçebilirsiniz,

ProIrc Hosting ve Internet Hizmetleri
    www.proirc.net / destek@proirc.net

• quote:

Orijinalden alıntı: meaculpame

Bu konuda benimde yardıma ihtiyacım var. Hosting hizmetlerinin detayları hakkında bilgim yok ama tek hosting üzerine birden fazla site kurma arzum var. Bilgisi olan beri gelsin

Merhaba;

Sorunuzu elimizden geldiğince yanıtlamak istemekteyiz,

Bir hosting üzerinden birden çok web sitesini barındırmanız mümküdür. Addon domain ekleyerek bu işlemi yapabilirsiniz. Burada önemli olan nokta, hosting hizmetinizin bunu desteklemesidir. Türkiye'de hosting hizmeti veren firmaları incelediğimizde neredeyse tamamının bu konuda hizmet vermediğini görebilirsiniz.

ProIrc Hosting olarak birden çok web sitesi barındırmanıza izin vere hosting hizmetini aktif olarak sunmamaktayız. Projeleriniz bu yöndeyse, fiyat teklifi talep ederek hizmet alabilirsiniz, iletişime geçerseniz yardımcı olabiliriz,

Hatırlatmak isteriz ki, bir hosting üzerinde birden çok site barındırdığınızda, tek kontrol panelini ve tek ftp alanını kullanmaktasınız. Hosting kaynaklarını, tüm sitelerini ortak kullanmaktadır.

Bilginize...

ProIrc Hosting ve Internet Hizmetleri
    www.proirc.net / destek@proirc.net

• 5 yıldır kullandığım firma %99.8 uptime oranları var . sıkıntı yaşamadım öneririm . şu an aylık 1.99 usd kampanyaları var . domain ücretsiz.

ilgilenenler için faydalı olacaktır.

1.99 usd lik kampanya linki
  • Aradığınız kriterleri biraz daha belirtirseniz size buradaki arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilir diye düşünüyorum. Ayrıca standart bir hosting hizmeti ile beraber ücretsiz bir alan adına da sahip olmak için burada yer alan hosting firmalarına da bir göz atabilirsiniz:www.incele.co/en-ucuz-hosting-firmalari-2015/
  • Merhaba

Bizi denemek isterseniz ücretsiz hosting paketimizden yararlanabilirsiniz.

Detaylar için:https://hostingvadisi.com/bedava-hosting.php
  • Eğer satış sonrası destek sizin için önemliyse, https://www.limonhost.net' u önerebilirim.
    Zaten üç aşa beş yukarı Hostinglerin fiyatları aynı. Farklı olan performansları ve satış sonrası destek hizmetleri oluyor.
    LimonHost hem performanslı hemde satış sonrası destekleri iyi. Bir çok büyük büyük web sitesininde barındırma hizmetini veriyor.

Web Hosting pakekleri : https://www.limonhost.net/hosting/web-hosting
    Linux Sanal Sunucu Paketleri : https://www.limonhost.net/cloud/bulut-sunucu-linux

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemis

merhaba arkadaşlar bu alanda daha yeniyim iyi ve ucuz hosting arıyorum bikaç firma önerebilirmisiniz

bunlar boş firmalar en ucuz en güvenli en sağlam hosting firması tartışmasız godaddy diğerleri reklam
  • en iyisi godaddy hatta bu promosyon kodlarınıdeneyebilirsin. sanırım en iyi hangisinin indirim yaptığını anlaman için hepsini denemen gerekiyor. hepsi söylendiği gibi indirim yapmadı.
  • aynen 26 tlye host +domain veriyor godaddy ben çok memnunum memnun kalmazsan sıkıntı olmadan iade edebiliyosun alan adı alıp beğenmeyip iade ettiğimde oldu eğer siteler hakkında bilgin yoksa 50 tl ye tüm işleri hallediyorum siteni hostingini ben alıp sana istediğin şekilde siten olsun wordpress vs istediğin tema hazırlanmış şekilde teslim ederim yada sen godaddyden alırsın 25 tl ücret karşılığında tüm işleri hallederim dostum ve emin ol ben şuan referans siteler oluşturmak amaçlı böyle birşey yapıyorum ..
  • isimtescil.com dan 25tl degerinde hediye çeki vardır arkadaşlar elimde uygun fiyata vericem isteyen özelden yazsın
  • eğer siten kurumsal bir site ise ve maillerine önem gösteriyorsan biaweb i tavsiye ederim. 7/24 destek veriyorlar telefonla
  • sana bu hizmeti sağlayabilirim.

Disk Kotası 500 mb
    Aylık Bant Genişliği 5 GB
    FTP Hesabı Sayısı 1 Adet
    E-posta Hesabı 5 Adet
    Veritabanları 2 Adet
    Subdomain 2 Adet
    50 tl / Yıllık
  • Hosting alacaksanız eğer ya iyi olacak ve fiyatı yükse olacak ya da ucuz olacak ama performası düşük olacak. Hem iyi olsun hem ucuz olsun ararsanız hayal kırıklığına uğrarsınız.

Size sunulan şu kadar trafik bu kadar disk falan illa ki bi yerinden bi şeyler kısıtlanmıştır. Ayrıca bilmiyorsanız eğer destek hizmeti iyi olan bir yeree gidin yoksa paranızda zamanınızda boşa gider.
  • güzel hosting ile çalışıyorum bayağıdır, her yerde de söylerim ne kadar kaliteli olduklarını.
  • Selam herkese.Ben hosting ararken Özellikle 1 aylık abonelik yapılıp yapılamadığına bakıyorum. Çünkü 1 aylık abonelik sonunda müşterinin kaçma imkanı olduğundan sadece kendine güvenen iyi hosting firmaları bu imkanı tanıyor. deneme imkanı olması insana göven veriyor.
    Ukrayna'da bir hosting firması buldum. Hem ingilizce destekleri var hemde oldukça iyiler,sorunları direk çözdüler.Öok yardımcı oldular.
    cpnael, Free ssl,sitebuilder,hazır scriptten e-ticaret yazılımı yüklemek için softacular v.s.ne arasan var.
    Fiyatlarda bana uygun geldi.minimum paketler 1,10 USD başlıyor. sadece bir aylık yapayım deneyeyim dersen 1,45usd. Zaten VPS veya reseller paketleri maximum 50usd falan. Hizmetlerine bakınca şaka gibi fiyat. Bakmak isteyen olursa bit.ly/2LvK9rc
  • Merhaba. Aşağıda yer alan bağlantı üzerindeki konumuzu inceleyebilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/ucretsiz-com-rakipsiz-fiyatlar-sinirsiz-hosting-100-cpu-2-gb-ram-cloudlinux-ve-cpanel--143895471#143895471

- - - - - - - - - -

Diğer soru ve problemlerinize yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
    Saygılarımla,

Selin Demir
    Satış & Pazarlama
    E-Posta : s.demir@veridrom.com
    Tel : 0 (232) 335 10 50
  • İki web sayfası için güzelnet kullanıyorum. Destek konusunda da çok iyiler gece 1'de açtığım talebi 20 dk'da hallettiler.

Teklifleri de uygun fiyatlı www.guzel.net.tr

iyi ve ucuz hosting arıyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.