Şimdi Ara

iyi ve ucuz hosting arıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • DirectAdmin panel hosting arayan arkadaşlar bana ulaşabilirler. Senelik 30 TL'den başlayan fiyatlarla. Dileyenlere deneme hesabı sunabilirim 3 gün boyunca test edebilirler.

• Kendi ufak denemelerim için güzel bir hosting arıyorum refaransları olan uygun fiyat veren bir arkadaşlar bana ulaşabilir mi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TheKill02

Kendi ufak denemelerim için güzel bir hosting arıyorum refaransları olan uygun fiyat veren bir arkadaşlar bana ulaşabilir mi :)

Merhabalar bana özelden ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım. İsterseniz bir kaç günlük deneme hesabı da sunabilirim.

Beni ve hizmetimi forumdan raptor00'a sorabilirsiniz.

• Ben clouduck kullanıyorum çok uygun ssl de ucuza geliyor işime geliyor bir inceleyebilirsiniz şiddetle tavsiye ediyorum.

iyi ve ucuz hosting arıyorum
     iyi ve ucuz hosting arıyorumwww.clouduck.com.tr
    Clouduck.com.tr: Türkiye'nin Güvenilir Hosting ve Cloud Saglayıcısı
    https://www.clouduck.com.tr
  • Konu fiyat performans ise kesinlikle öneririm.

iyi ve ucuz hosting arıyorumipekhosting.com
    İpek Hosting | İnternet Hizmetleri
    https://ipekhosting.com
  • 2 Liraya hosting mi olur demeyin var  iyi ve ucuz hosting arıyorum 

iyi ve ucuz hosting arıyorumwww.clouduck.com.tr
    Clouduck.com.tr: Türkiye'nin Güvenilir Hosting ve Cloud Saglayıcısı
    https://www.clouduck.com.tr
  • Ben ilk ay 1 TL diye isimkaydet.com aldım. Destek ve sorun çözmek konusunda başarılar. İlk kez aldım ama memnun kaldım 2 hafta sonra bitecek yıllık alırım.

iyi ve ucuz hosting arıyorumisimkaydet.com
    Wordpress Optimize Hosting | isimkaydet.com
    https://isimkaydet.com/wordpress-hosting
  • Merhaba Web sitem için bir hosting firması ararken Clouduck'u keşfettim ve gerçekten çok memnun kaldım. İlk olarak, hizmetleri gerçekten hızlı ve güvenilir. Web sitem her zaman aktif ve hızlı bir şekilde çalışıyor. Ayrıca, müşteri hizmetleri de oldukça yardımcı ve ilgili. İhtiyacınız olduğunda hemen yanıt veriyorlar ve herhangi bir sorunla karşılaştığınızda çözüm için ellerinden geleni yapıyorlar.

Bunun yanı sıra, Clouduck'un fiyatları da gerçekten çok uygun. Diğer hosting firmalarına göre oldukça rekabetçi ve bütçe dostu bir seçenek sunuyorlar. Benim gibi küçük bir web sitesi sahibiyseniz, Clouduck size uygun bir seçenek olabilir.

Sonuç olarak, Clouduck hosting firmasını kesinlikle tavsiye ediyorum. Hem hızlı hem de güvenilir bir hizmet sunuyorlar ve fiyatları da oldukça uygun. Benim için harika bir seçim oldu, Sizede önerimdir

• Günümüzde bir web sitesi sahibi olmak, işletmek veya çevrimiçi bir iş yürütmek için güvenilir ve hızlı bir hosting çözümü bulmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu noktada BizceHost devreye giriyor. BizceHost, %100 optimize edilmiş NVMe SSD altyapısıyla yüksek performanslı hosting hizmetleri sunan bir platformdur.

Neden BizceHost?

1. Yüksek Performans: BizceHost, Litespeed sunucusu ve CloudLinux işletim sistemiyle güçlendirilmiş bir altyapıya sahiptir. Bu sayede web siteleriniz her zaman hızlı ve güvenilir bir şekilde yayınlanır.
    2. NVMe SSD Depolama: NVMe SSD diskler, geleneksel HDD'ye göre çok daha hızlı veri aktarımı sağlar. Bu da sitelerinizin yükleme sürelerini dramatik bir şekilde azaltır ve ziyaretçilerinizin memnuniyetini artırır.
    3. Kesintisiz Destek: BizceHost, 7/24 kesintisiz destek hizmeti sunar. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, herhangi bir sorunuz veya sorununuz olduğunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.
    4. Kolay Yönetim: Türkçe kontrol paneli ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, hosting hesabınızı kolayca yönetebilirsiniz. Alan adı yönetimi, e-posta hesapları oluşturma, dosya yükleme ve daha fazlası için gereken tüm araçlara sahipsiniz.

BizceHost'ta Hangi Hizmetler Var?

• cPanel Hosting: Her türlü web sitesi için ideal bir hosting çözümü.
    • WordPress Hosting: WordPress tabanlı siteleriniz için optimize edilmiş hızlı ve güvenilir hosting.
    • Cloud Hosting: Esnek ve ölçeklenebilir bir bulut tabanlı hosting çözümü.
    • VPS ve Sunucu Hizmetleri: Özelleştirilmiş ve yüksek performanslı sanal sunucular.

BizceHost ile web sitenizi güvenle barındırın ve çevrimiçi varlığınızı güçlendirin. Daha fazla bilgi için BizceHost'u ziyaret edebilirsiniz.

Unutmayın, güçlü bir web sitesi güçlü bir işletmeye yol açar!

www.bizcehost.com

• hosting.com.tr tavsiye ederim hocam ilk alısverise cok ucuza alabilirsiniz

• Merhabalar,

Türkiye lokasyon, E5-2697v2 işlemcili , DDR3 1866 MHZ RAM ve %100 SSD Disk altyapısına sahip fiziksel sunucularımızla, her bütçeye uygun cPanel Hosting hizmeti sağlıyoruz.

Sizleri de bünyemizde barındırmaktan ve hizmet sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Detaylı bilgi için https://hostolog.com/cpanel-hosting.php adresini ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla,

• valla iyi hosting konusunda güzel hosting diyebiliirim size, ucuz konusunda ise ucuz etin yahnisi diyebilirim :) şaka bir yana güzel hostingi öneririm hem iyidirler hemde fiyatları öyle uçuk değildir piyasa ortalamasıdır

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.