Şimdi Ara

En ucuz fiyat nerede? PC bileşeni satan bilinir, güvenilir firmalar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
6
Favori
5.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 25
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 32 gün 7 saat 54 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 107
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Patren (1 mesaj) InsideR (1 mesaj) Ryner (1 mesaj) Muten Baba (1 mesaj) Arranger. (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (24 mesaj) Mobil (6 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> En ucuz fiyat nerede? PC bileşeni satan bilinir, güvenilir firmalar.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    18077 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    en ucuz fiyat nerede

teknofiyat

akakce

cimri

PC bileşeni satan bilinir, güvenilir bazı firmalar ;

Ebrar . bilgisayar bileşenleri

Eksen . bilgisayar bileşenleri

Hepsiburada . bilgisayar parçaları

Incehesap . bilgisayar bileşenleri

Inventus . temel donanımlar

İtopya . bilgisayar parçaları

MediaMarkt . bilgisayar bileşenleri

NetSipariş . bilgisayar parçaları

Nova . bilgisayar bileşenleri

epttavm . bilgisayar bileşenleri

Sanalmarketim . bilgisayar bileşenleri

Sinerji . bilgisayar bileşenleri

Teknobiyotik . bilgisayar bileşenleri

Vatan . bilgisayar parçaları

QP Bilişim . bilgisayar parçaları

webdenal . bilgisayar bileşenleri

............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Münebbih -- 19 Aralık 2018; 12:32:41 >

|
    |

• Dipnot olsun diye lutfen listeye ekleyin. Geçenlerde sinerji bilgisayardan asrock h110 anakart ve g4560 almak istedim. Siparis vermeden once sinerjiyi arayip anakart icin bios guncellemesi yapmalarini rica ettim. Bios olmadan anakartin islemciyi tanimayacagini bildigimden olayi izah edip rica ettim. Telefondaki temsilci pc montaj hizmeti satin almam gerektigini soyledi "42 tl " aksi halde boyle bir hizmet yapamayacaklarini ustelik sert bir dille belirtti. Bunun uzerine dh olarak sirketinizi surekli tavsiye ettigimizi ve bundan boyle sinerjiden urun tavsiye vermeyecegimi soyledigimde bana ucretsiz yardimci olmak istediler bende suratlarina kapattim.
    INVENTUS, INVENTUS, INVENTUS. BAŞKA SÖZE GEREK YOK. HALA INVENTUS'U BİLMEYENLERE DUYRULUR SATIŞ SONRASI VE ÖNCESİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE BİLGİ DÜZEYİ KESİNLİKLE 10 NUMARA BİR FİRMADİR. ALLAH AŞKINA VATAN'I ORAYA YAZMAK NE DEMEK? HAKARET BU HAKARET. KONU SAHİBİ ARKADAŞIM SEN F/P'den ANLAMIYORSUN.

MediMarkt'ı, Nova'yı falan nasıl yazarsınız ya? Nova'yı önceden iyi bilirdik de forumda bir arkadaşımızın büyük bir konusu vardı büyük bir sorun yaşamıştı hiç mi denk gelmezsiniz?
    Kesinlikle inventus birinci sırayı hak ediyor. Vatan ise kesinlikle son sırayı hak ediyor. Aldığım monitörün parasını kasaya ödedikten sonra faturasıyla yukarı kontrol ettirmeye çıkardım kutuyu reyonda görevli arkadaşla beraber açtık ölü piksel ve ekranda geçmeyen bir leke vardı çalışan arkadaş da resimlerini çekti müşteri hizmetlerinin oraya geç geliyorum dedi götürdüm ürünü servise yolladılar birlikte kontrol ettiğimiz arkadaş o kadar dil döktü müdürüne bu ürün degişir verelim yenisini şimdi diye müdürleri ben sorumluluk alamam diyerek defolu ürünü servise yollattı hani illa ki ürün yenisiyle degişir ama beni 20 günden fazla bekletecekler hatta bugün 16. günü.
  • Teğmen
    131 Mesaj
    nanokatalog

Lenovo Z585
  • Yarbay
    4562 Mesaj
    Bence

Alınabılecek fırmalar
    hepsiburada.com (harddısk alınmaz paketleme cok kotu)
    ınventus hersey alınabılır paketleme muthıs
    Sanalmarketim
    Eksen
    Teknobıyotık fena degıl
    Sınerjı alısverısım yok ama hep olumlu alısverıs yorumları okudum

Alınmayacak
    Vatan

Dıgerlerı hakkında yorum yapamam ama alısverısım olmadı
    bır de webdenal.com var buradanda alısverısım oldu sıkıntı yasamadım
    |
    |
    3 kuruşluk değeri bile olmayan insanlara zaman ayırıp bazen cevap veriyorum. Sonra kendime kızıyorum. Ve susuyorum. Sustuğum zaman ise halen kendini haklı göstermeye çalışıp, konuşanlara lafım çok ama dediğim gibi. Değmez.
  • Binbaşı
    1330 Mesaj
    Dipnot olsun diye lutfen listeye ekleyin. Geçenlerde sinerji bilgisayardan asrock h110 anakart ve g4560 almak istedim. Siparis vermeden once sinerjiyi arayip anakart icin bios guncellemesi yapmalarini rica ettim. Bios olmadan anakartin islemciyi tanimayacagini bildigimden olayi izah edip rica ettim. Telefondaki temsilci pc montaj hizmeti satin almam gerektigini soyledi "42 tl " aksi halde boyle bir hizmet yapamayacaklarini ustelik sert bir dille belirtti. Bunun uzerine dh olarak sirketinizi surekli tavsiye ettigimizi ve bundan boyle sinerjiden urun tavsiye vermeyecegimi soyledigimde bana ucretsiz yardimci olmak istediler bende suratlarina kapattim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    INVENTUS, INVENTUS, INVENTUS. BAŞKA SÖZE GEREK YOK. HALA INVENTUS'U BİLMEYENLERE DUYRULUR SATIŞ SONRASI VE ÖNCESİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE BİLGİ DÜZEYİ KESİNLİKLE 10 NUMARA BİR FİRMADİR. ALLAH AŞKINA VATAN'I ORAYA YAZMAK NE DEMEK? HAKARET BU HAKARET. KONU SAHİBİ ARKADAŞIM SEN F/P'den ANLAMIYORSUN.

MediMarkt'ı, Nova'yı falan nasıl yazarsınız ya? Nova'yı önceden iyi bilirdik de forumda bir arkadaşımızın büyük bir konusu vardı büyük bir sorun yaşamıştı hiç mi denk gelmezsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frozzy45 -- 10 Mayıs 2017; 22:59:48 >
    |
    |

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
  • Yarbay
    3432 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: muysalp

nanokatalog

nanodan r5 1600 aldım
    tedarik etmeleri gereken sürede tedarik edemediler .
    1600 ün yerine 1600x gönderdiler
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Incehesap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömürcan -- 10 Mayıs 2017; 23:33:27 >
    |
    |
    Kesinlikle inventus birinci sırayı hak ediyor. Vatan ise kesinlikle son sırayı hak ediyor. Aldığım monitörün parasını kasaya ödedikten sonra faturasıyla yukarı kontrol ettirmeye çıkardım kutuyu reyonda görevli arkadaşla beraber açtık ölü piksel ve ekranda geçmeyen bir leke vardı çalışan arkadaş da resimlerini çekti müşteri hizmetlerinin oraya geç geliyorum dedi götürdüm ürünü servise yolladılar birlikte kontrol ettiğimiz arkadaş o kadar dil döktü müdürüne bu ürün degişir verelim yenisini şimdi diye müdürleri ben sorumluluk alamam diyerek defolu ürünü servise yollattı hani illa ki ürün yenisiyle degişir ama beni 20 günden fazla bekletecekler hatta bugün 16. günü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black modern -- 11 Mayıs 2017; 2:2:21 >
    |
    |

Tesekkurler uyardiginiz icin. Sistem topluyorum su aralar. İnventus'u tercih edecegim. Oysa ki icerigi sinerjiden hazirlamistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sky_Vision kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    inventus süper site müşteri hizmetleri falan ama bazen pahalı olabiliyor 2 aydır G.SKILL Flare X F4-3200C14D-16GFX ramin fiyatını düşürseler diye bekliyordum 904 tl düştü en son az daha düşer dedik 2 günde 930 oldu ve ram bitti hep buradan almak istiyorum artık pc parçalarını ama indirim pek yapmıyor umarım yeni stok olunca bu ram biraz ucuz olurda alırız ram şuhttp://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=8536

bu arada sanal marketim de bu ramler peşin 897 tl civarı alışveriş yapan varsa tavsiye eder mi? hiç alışverişim olmadı çünkü daha önce
    |
    |
    Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ

• Binbaşı
    1330 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kagesa

bizdehesapli.com güvenilir mi?

kesinlikle güvenli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    güncel
    |
    |

onun dışında hepsiburada indirimiyle topladım diğerlerini. benim bilgisayar araştırması yaptığım zamanlar hepsiburadanın indirimsiz hali, inventustan daha ucuza geliyordu. bu işlerde kampanya kovalamak lazım.
    |
    |
    CPU Intel Core i3 8100 GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance Lpx 16GB (2x8) 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80 Bronze MONITOR Acer KG221QBMIX 2. MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z506 5 1 Surround KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Kurmay Yarbay
    11235 Mesaj

o konuda hocam eksen bilgisayar efsane dedigim anda hemen ypatılar ücretsiz olarak bios updateyi ordan işlemci almadıgım halde

anakart power ram aldım ince hesaptanda işlemciyi aldım telefonla arıyorum hemen açıyorlar sorunlarıma yardımcı oldu eksen bilgisayar kesinlikle herkese tavsiye ederim

doviz kampanyası 3.49 dan alısveriş yaptım dovizi 3.69 dan sayıyorlar gene çogu yerden uygun doviz maglum 4.2xx üzeri
    |
    |
    Bahsedilenler: Sky_Vision
    inventus tek geçerim :)
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deathness666 -- 9 Mayıs 2018; 13:45:42 >
    |
    |
    AMD Ryzen™ 5 1600 AF 3.2GHz (Turbo 3.6GHz) 16MB Cache 12nm//Gigabyte B450M S2H//Msi RX480 Gaming 8G//GSKILL 8GB RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz//Intel® SSD Pro 6000p 256GB Nvme//Seagate 1 TB 7200rpm//Seagate 750GB//SilverStone Strider Essential SST-ST50F-ES230 500W//Aerocool QS240 Full Tempered Glass//Samsung LS24F350FHMXUF 23.5" 60-72Hz Full HD FreeSync PLS //SAMSUNG 932 NWE PLUS 75Hz//Logitech G Pro//Bloody A60//Razer Deathadder Chroma//Razer Kraken 7.1//Logitech Z5500 5.1//Windows 10 Pro x64//Battlelog
  • Yarbay
    15263 Mesaj
    aslında ucuz satan site kalmadı en az kazık atan site desek daha iyi olur
    |
    |
    Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bitcoin
bankalar.org
SEO
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,454
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.