Şimdi Ara

İyi ki başımızda Tayyip var yoksa İstanbul çöp şehir olurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen gün Ruhi Çenet izliyorum, Pakistan Lahore'a gitmiş oraları çekiyor. Lan aha dedim, Ecevit döneminin çöp İstanbul'u da böyleydi. Gözlerimden yaş geldi, ah bu Tayyip olmasaydı biz de böyle olacaktık. Neyse ki Tayyip geldi de bizi böyle bir şehir olmaktan kurtarmıştı. Gençler siz hatırlamazsınız ama iyi ki başımızda Tayyip vardı yoksa bizim İstanbul da böyle Lahore gibi olurdu. Şimdi cennet cennet. Şu videoya bakın ibret alın:

https://www.youtube.com/watch?v=9RuejDu3eS8&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Some guy -- 4 Temmuz 2021; 16:23:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha önceki CHP yönetiminde çöple ilgili çok bir şey hatırlamıyorum ama ciddi su sorunu vardı. Haftada sadece 1 gün Cuma günleri su veriyorlardı. Eğer evde doldurduğumuz bidonlar vb. yeterli gelmezse camilere su doldurmaya gidiyorduk.

Birde öyle kıyı köşe bir yerde oturmuyordum o dönem ben İstanbul Şirinevler de ikamet ediyordum.

O dönem en çok çektiğim konu su olmuştu.

Neyse ki bu sefer öyle bir sıkıntı yok. 1 2 sene oldu eko başa geleli otobüs zammı dışında değişen bir şey olmadı aşağı yukarı her şey aynı bir sıkıntı yok.

Çöp demişken şunu hatırlatmakta fayda var.

"Eurostat verilerine göre Türkiye, 2019'da 11,4 milyon tonluk ithalatla AB ülkelerinden en çok çöp alan ülke oldu. AB toplamda 13,4 milyar euro değerinde 31 milyon ton çöp ihraç etti."

https://www.dw.com/tr/abden-en-%C3%A7ok-%C3%A7%C3%B6p-alan-%C3%BClke-t%C3%BCrkiye/a-53153246

• Bim kart 50 tl has been deposited into your ak-count

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önceki CHP yönetiminde çöple ilgili çok bir şey hatırlamıyorum ama ciddi su sorunu vardı. Haftada sadece 1 gün Cuma günleri su veriyorlardı. Eğer evde doldurduğumuz bidonlar vb. yeterli gelmezse camilere su doldurmaya gidiyorduk.

Birde öyle kıyı köşe bir yerde oturmuyordum o dönem ben İstanbul Şirinevler de ikamet ediyordum.

Neyse ki bu sefer öyle bir sıkıntı yok. 1 2 sene oldu eko başa geleli otobüs zammı dışında değişen bir şey olmadı aşağı yukarı her şey aynı bir sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 4 Temmuz 2021; 16:41:15 >
  • Gerçekten ya, CHP demek açlık, susuzluk ve kuraklık demektir. Allah'tan İstanbul'u Binali Bey yönetiyor da bu sıkıntıları çekmiyoruz. Eko gelseydi halimiz yamandı.

• Ruhi Çenet kim ula

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Daha önceki CHP yönetiminde çöple ilgili çok bir şey hatırlamıyorum ama ciddi su sorunu vardı. Haftada sadece 1 gün Cuma günleri su veriyorlardı. Eğer evde doldurduğumuz bidonlar vb. yeterli gelmezse camilere su doldurmaya gidiyorduk.

Güzel hikaye hocam yaş kaç? İBB en son 40 yıl önce CHP yönetimindeydi de.

• Çöp demişken şunu hatırlatmakta fayda var.

"Eurostat verilerine göre Türkiye, 2019'da 11,4 milyon tonluk ithalatla AB ülkelerinden en çok çöp alan ülke oldu. AB toplamda 13,4 milyar euro değerinde 31 milyon ton çöp ihraç etti."

https://www.dw.com/tr/abden-en-%C3%A7ok-%C3%A7%C3%B6p-alan-%C3%BClke-t%C3%BCrkiye/a-53153246

• quote:

Orijinalden alıntı: final boss

Güzel hikaye hocam yaş kaç? İBB en son 40 yıl önce CHP yönetimindeydi de.

Alıntıları Göster

Camiden su doldurmak için çocukları gönderdiklerini düşünürsek gayet denk bir zamana denk geliyor. 88 89 lu yıllar :) 9 yaşındaymışım o zamanlar.

Aslında bu durum CHP devrettikten sonra 2 3 yıl daha sürdü zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 4 Temmuz 2021; 18:22:3 >
  • Çöp ithalatı yapan Türkiye için bu laflar komik. İngiltere nin çöpünü alıyorsun boş yapıyorsun. İngiltere Kara kara düşünüyor şimdi çöpü kime kakalasam

• Maaşlı AK TROLLER yine görev başında..
    Ruhi nin videosunu alıp sözde Algı oluşturmak ha..
    Ruhi nin Avukatına yazdım.. İnşallah sana güzel bir dava açarlar.. Ayrıyeten İstanbul belediyesi avukatlarına da yazdım. Resmen hakaret var.. İnsanları kutuplaştırma var..
    Umarım İçerde yatarsın.. Hadi bakalım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puhahahahaha yazık ya 25 sene öncesinin olayları ile hala siyaset yapmaya çalışmak ne büyük eziklik, allah trolün bile zekisini nasip etsin ne diyelim  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.