Şimdi Ara

iTunes'dan Müzik Satın Alanlar | ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
0
Favori
7.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iTunes Match ile eşleşsin diye Youtube'dan çekmek yerine Türkçe şarkıları alıyorum yabancıların iTunes versiyonu zaten torrentten bulunuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iTunes un müzik olayı yıllardır saglam,fakat spotify a aylık 12lira vererek herseye sahip olmak daha karli geliyor bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 380 müzik almışım itunes'tan şimdi baktım da. E tabi böyle kaliteli olunca bağımlılık yapiyor.
     iTunes'dan Müzik Satın Alanlar | ANA KONU

• The Catalyst T kullanıcısına yanıt
    Sizin kadar çok olmasa da bende almışım birkaç parça
    Aralarında aldığımı unuttuklarım bile var :D

• Gayet tabi aliyoruz, orjinal kullanmanin manevi huzuru yetiyor.

• Genellikle torrent kullansam da arada orjinal muzikler de aliyorum.

• ben internetten indirip telefona atıyorum
    malum öğrenciyiz para zar zor buluyorum
  • Bu güne kadar yaklaşık 140 tane parça almışlığım vardır ki bunlardan 3 ya da 4 tanesi albümdür. Bazı parçaları ne yazık ki iTunes'ta bulamıyorum ve mecbur youtube tan convert ediyorum artık Allah affetsin. Bir de ben öğrenciyim, bilmem neyim diyen arkadaşlara da bir çift sözüm yok değil. Elinizde iphone var ki en ucuzu 1200 tl civarında şimdi senin 1 tl şarkıya verecek paran mı yok? yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barantr90 -- 10 Temmuz 2014; 9:33:34 >
  • 7 yıldır mac kullanıyorum hiç denemdim
  • Ben de itunes üzerinden şarkı satın alıyorum, amaç hem kaliteli müzik dinlemek hem de emeğe ve hakka saygı.
    Gelir seviyesi normal olan için çok büyük bir para değil ama hesap bilgilerimizi vermeden bu şarkıları 2-3 arkadaşımız ile paylaşabilseydik daha güzel olurdu.
    Benim de merak ettiğim bir şeydi, konu sahibine teşekkürler.
  • Sondaki şarkı hariç hepsi iTunes'dan benim de.

• Konu biraz ne bileyim garip geldi

• Zam yapmasalardı iyiydi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Zam yapmasalardı iyiydi :)

Evet katılıyorum :)
  • Bende yaklaşık 10 şarkı aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

Konu biraz ne bileyim garip geldi

• Cydia hırsızlık değildir, cydia emek çalmak demek değildir, cydia'nın da store'u vardır, satın alma tuşu vardır, cydia'yı kısıtlı düşünebilenler için bile "bedava uygulama müzik indiriyolar ehe" diye tanımlamak komiktir. Demek istediğim konunun anlamsızlığıydı "tabi ki satın alıyor insanlar satın alınmasa zaten itunes store olmazdı değil mi ? " anlamında yazdım mesajı Baran, anladın ? Biz hırsızlık yapmıyoruz yani Cydia kullanmış olunca anladın mı Baran ? Sen nasıl %100 helal app kullanıyorsan biz de öyle kullanıyoruz, kartımız falan var marketten uygulama alabiliyoruz yani, avatar-mesaj diye komik olmana gerek yok yani Baran anladın ?

• Cydia'nin hirsizlik olmadigini biliyorum Gökçe Onur gayet iyi biliyorum.iOS 4'ten beri Jailbreak yapan birisiyim Gökçe Onur.Bu konuda gelip atar yapmanın manası yok.Eğer sende müzikleri orjinal satın alıyor veya dinliyorsan o zaman bu konuya gelip böyle ilginç bir mesaj atmayacaksın Gökçe Onur.Yoksa Jailbreak uygulamalarinin bile kendi repolarinda parali olduklarini biliyorum.Anladınmı?

Ayrica "tabi ki satın alıyor insanlar satın alınmasa zaten itunes store olmazdı değil mi ? " yazmak istediysen oyle yazacaksin.İlginc geldi demeyle olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreandes -- 10 Temmuz 2014; 13:26:21 >
  • Madem biliyorsun neden işi yokuşa sürüyorsun, neyi ima edip etmeyeceğim için yeterli fikrim varken yetersiz fikirden mi akıl alacağım ? Hırsızlık imasında bulunan sendin ben değil, nasıl mesaj atacağıma karışmaya yelteneceksen moderatörlük başvurusu yap, yarbaylık bunun için yeterli değil.

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokceonur -- 10 Temmuz 2014; 13:35:55 >
  • Abicim tartışmanızı lütfen başka yerde yapın konu amacının dışına çıkmasın..
    @Baran. @gokceonur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.