Şimdi Ara

iTunes'dan Müzik Satın Alanlar | ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
0
Favori
7.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iTunes'dan hiç satın almadım fakat Spotify, Deezer gibi programlar da Premium üyeliklerim var.
  • 2700 adet Müziğim var, hangisini iTunes'tan almami bekliyorsunuz?

Tamam orjinal satın alinmalı korsana teşvik etmiyorum da, gel de 2700 müziği satın al şimdi..

Yabancılarda 320 kbps bulmak çokta zor değil, Türkçe müziklerde de 320 bulunabiliyor yoksa 256 ya razı oluyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

2700 adet Müziğim var, hangisini iTunes'tan almami bekliyorsunuz?

Tamam orjinal satın alinmalı korsana teşvik etmiyorum da, gel de 2700 müziği satın al şimdi..

Yabancılarda 320 kbps bulmak çokta zor değil, Türkçe müziklerde de 320 bulunabiliyor yoksa 256 ya razı oluyoruz

Sevdiğin ve desteklediğin bir kaç sanatçı albüm veyatta single :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

quote:

Orijinalden alıntı: Porthos.

Spofity'i keşfedene kadar bende satın alıyordum ama artık gerek yok premium özelliği sayesinde, zaten 10lira aylık sınırsız orjinal müzik daha ne

Iyide iTunes kayıt edebilirsin

Spotlight de uzantı ne?

Kayıt edemezsin pc ye

Ayrıca iTunes tabanı Spotify den kat kat daha iyi

Birçok parçayı Spotify de bulamadığım oluyor

Ama iTunes öyle değil adamlar sanki taş plak tan beri yedeklemişler

Ayrıca iTunes 1 kez satın al 1000 kez dinle

Spotify de aylık ödeme yapma dinleme hakkın varmı ?

Spofityde aradığımda daha bulamadığım şarkı yok Youtube'da zor bulduğum parçaları bile buluyorum ünlü piyanocuların muzikleri bile var öyle diyim şuan spofity dünyada en çok kullanılanda yanlış hatırlamıyorsam %60 civarları.

Premiumda çevrım dışı dinleme özelliği de mevcut biliyorsun müzik atmak için itunesle pcye bağlamak gerekiyor ama artık onuda kullanmıyorum uygulama içi sevdiğim tarzda sınırsız playlist oluşturup indirebiliyorsun, sevdiğin şarkılara benzer öneriler sunuyor veya çok sevdiğim bir şarkıya benzer bir şarkı arıyorsun o şarkının radyosunu başlayabiliyorsun müzik kalitesi olarak 3seviye mevcut ben extreme kullanıyorum normali zaten albüm kalitesi extreme'i tarif edemeyeceğim :)

Mesela telefonda yüklü smart Tv'den spofity açıp telefonu kumanda olarak kullanabilirsin kısacası daha iyisi yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: qun

quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

Hırsızlık iması falan yok.O yeterli fikrin varsa ilk mesajı atarken bunu düşünmen gerekirdi.

Bir şöyle atmak var; "tabi ki satın alıyor insanlar satın alınmasa zaten itunes store olmazdı değil mi ? "
    Bir de şöyle; "Konu biraz ne bileyim garip geldi"

O yüzden mesaj atarken düşünüp de at bir daha.Daha fazla uzamasın konu.

O zaman sen diyeceksin ki bu mesajın doğrusu şudur böyle at. Avatarıyla ne alakası var? Direkt hırsızlık iması yapmışsın.

Sen once Gün Oksay'in taklidini birak oyle gel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

quote:

Spofity'i keşfedene kadar bende satın alıyordum ama artık gerek yok premium özelliği sayesinde, zaten 10lira aylık sınırsız orjinal müzik daha ne

Iyide iTunes kayıt edebilirsin

Spotlight de uzantı ne?

Kayıt edemezsin pc ye

Ayrıca iTunes tabanı Spotify den kat kat daha iyi

Birçok parçayı Spotify de bulamadığım oluyor

Ama iTunes öyle değil adamlar sanki taş plak tan beri yedeklemişler

Ayrıca iTunes 1 kez satın al 1000 kez dinle

Spotify de aylık ödeme yapma dinleme hakkın varmı ?

Spofityde aradığımda daha bulamadığım şarkı yok Youtube'da zor bulduğum parçaları bile buluyorum ünlü piyanocuların muzikleri bile var öyle diyim şuan spofity dünyada en çok kullanılanda yanlış hatırlamıyorsam %60 civarları.

Premiumda çevrım dışı dinleme özelliği de mevcut biliyorsun müzik atmak için itunesle pcye bağlamak gerekiyor ama artık onuda kullanmıyorum uygulama içi sevdiğim tarzda sınırsız playlist oluşturup indirebiliyorsun, sevdiğin şarkılara benzer öneriler sunuyor veya çok sevdiğim bir şarkıya benzer bir şarkı arıyorsun o şarkının radyosunu başlayabiliyorsun müzik kalitesi olarak 3seviye mevcut ben extreme kullanıyorum normali zaten albüm kalitesi extreme'i tarif edemeyeceğim :)

Mesela telefonda yüklü smart Tv'den spofity açıp telefonu kumanda olarak kullanabilirsin kısacası daha iyisi yok :)

iTunes aylığa bağlamaz

Sende diyorsun premium da çevrimdışı var

Hala premium diyorsun

---
    1 ay para verme hiçbirşey dinleyemezsin mesele o

• Cihan kullanıcısına yanıt
    Benim için müzik çok önemli, 1 ay para vermezsen yine dinlersin ama kullanış için premium şart bunu bilelim önce, aylık 10 lira açıkcası hiçbir şey değil verdiği hizmet konusunda sen 1 haftalık dene istersen ilk üyelikte deneme olarak ben yaklaşık 5 aydır kullanıyorum 30 lira olsa yine veririm ituneste 15 liraya aldığım 15 parçayı burada 10 lira verip sınırsız müzik dinleyebiliyorum ayrıca keşfettiğim müzikleri saymıyorum bile.

Aylık 10 liranı ver 10.000..00 sınırsız istediğin şarkıyı en iyi kalitede dinle, 1960 yıllarından bile kimsenin bilmediği müzikleri buluyorsa en iyi kalitede, arşivden bahsetme biraz araştır iTunes bu kadar süper seviyede olsa Beats'i sırf radyo için almazdı.

Her ikisini de kullanmış biriyim, ona göre yardımcı olmaya yönelik bir yorumdu ben daha mantıklı buluyorum Spofity'i tercih sizlerin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Porthos. -- 11 Temmuz 2014; 13:52:49 >
  • Gün Hocam bak da hayranını gör.

• quote:

Gün Hocam bak da hayranını gör.

Gün beyin benden haberdar olmadığını mı sanıyosun

• quote:

quote:

Vay canina demek taklit ettigini soyledin

• quote:

quote:

quote:

Vay canina demek taklit ettigini soyledin

avatar ve nickimden anlayamıyor musun? illa demem mi lazım?

• Bana Spotify den Sezen aksu , mfö , tarkan

Eski arşivi çıkart görelim :)

Binlerce şarkı varmış :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 albümden fazla aldım beğendiklerim olunca da alıyorum yine

• Ben alman şahsen. Link store dururken niye alim. Yada yüksek kaliteli mp3 leri bulur indiririm. Paraya yazık .

• Bir kac muzik almisligim var fakat arsiv bazinda bakildiginda epey pahaliya geleceginden Spotify'a gectim. 320kbit muzikleri Flac yada Wav'dan mp3'e cevirmedikce detayli ses alinamiyor. Spotify'daki muziklerin detaylarina hasta oluyorum.

• Sağlam para kazanmış olsam satın alırdım ama telefonumda 3000 civarı müzik var hiçbirini satın almadım 3-5 müzik olsa alınır da bu durumda benim için imkansız linktunes kullanıyorum

• Sadece The Pretty Reckless - Going To Hell albümünü aldım o da Türkiye'de fiziksel olarak satışa sunulmayacağı için. 4 yıldır Spotify kullanıyorum Türkiye'ye geldiğinden beri de Premium satın alıyorum ve arkadaşlarımla playlist paylaşımı yapabildiğim için daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Sadece The Pretty Reckless - Going To Hell albümünü aldım o da Türkiye'de fiziksel olarak satışa sunulmayacağı için. 4 yıldır Spotify kullanıyorum Türkiye'ye geldiğinden beri de Premium satın alıyorum ve arkadaşlarımla playlist paylaşımı yapabildiğim için daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum.

Vay arkadaş bu spotify iTunes'i vurmuş baya her önüne gelen spotify pre , ama spotify aylık ücretli ve şarkıları kitaplığa kaydedemiyorsun , iTunes en azından her yerde kitaplığa kaydedebiliyorsun iCloud ile saklıyor , birde sevdiğin sanatçılara destek oluyorsun :)
  • Niklaus Mikaelson N kullanıcısına yanıt
    Aslında Spotify dinlenme sayılarına göre sanatçılara pay veriyor ve geniş bir arşiv sunuyor yani sürekli elindekileri dinlemek zorunda kalmıyorsun. Çevrimdışı dinleme özelliği de var, çevrimdışı kullan olarak işaretlediğin çalma listesine sen şarkı ekledikçe o otomatik indiriyor. Şarkı kaliteleri düz iTunes gibi 320Kbps.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.