Şimdi Ara

iTunes'dan Müzik Satın Alanlar | ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
0
Favori
7.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hırsızlık iması falan yok.O yeterli fikrin varsa ilk mesajı atarken bunu düşünmen gerekirdi.

Bir şöyle atmak var; "tabi ki satın alıyor insanlar satın alınmasa zaten itunes store olmazdı değil mi ? "
    Bir de şöyle; "Konu biraz ne bileyim garip geldi"

O yüzden mesaj atarken düşünüp de at bir daha.Daha fazla uzamasın konu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baran, peki Baran

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende satın alıyorum...
  • Muhteşem yüzyıl vol.2 satın aldım bende
  • hiç almadım iyiki de almamışım
  • Çok müzik dinleyen biri değilim iPhonedo'nun bütün albümleri ve birkaç tane çerezlik parça aldım, diğer dinlediklerim ise ya YT üzerinden ya da royalty-free müzikler.
  • çoook çok beğendiğim sanatçılarınkini keisnlile albüm olarak satın alıyorum fakat spotify, deezer, beats gibi uygulamalara premium üye olup kullanmak daha mantıklı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 10 Temmuz 2014; 20:11:05 >
  • Spofity'i keşfedene kadar bende satın alıyordum ama artık gerek yok premium özelliği sayesinde, zaten 10lira aylık sınırsız orjinal müzik daha ne

• Zaman zaman indirime giren toplu albümler oluyor .sevdigim bir grup ya da sanatçı ise hiç kaçırmadan alırım .size de tavsiye ederim hatta :)

• Satın aldıklarım bunlar satın almaya çalışıyorum genellikle
     iTunes'dan Müzik Satın Alanlar | ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccandan

Satın aldıklarım bunlar satın almaya çalışıyorum genellikle

Güzel albümler

• quote:

Orijinalden alıntı: Porthos.

Spofity'i keşfedene kadar bende satın alıyordum ama artık gerek yok premium özelliği sayesinde, zaten 10lira aylık sınırsız orjinal müzik daha ne

Iyide iTunes kayıt edebilirsin

Spotlight de uzantı ne?

Kayıt edemezsin pc ye

Ayrıca iTunes tabanı Spotify den kat kat daha iyi

Birçok parçayı Spotify de bulamadığım oluyor

Ama iTunes öyle değil adamlar sanki taş plak tan beri yedeklemişler

Ayrıca iTunes 1 kez satın al 1000 kez dinle

Spotify de aylık ödeme yapma dinleme hakkın varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan -- 11 Temmuz 2014; 0:12:04 >
  • Almadım almayacağım da. Torrentten müzik indirmeyi hırsızlık olarak görmüyorum.

• Alıyorum bende ara sıra

• Baya albüm aldım 300den fazla müziğim vardır herhalde. Ama bu aralar çok almıyorum Monstercat bozdu artık eskisi kadar iyi değil sanki. Approaching Nirvana da öyle. Arada izlediğim filmlerde beğendiğim müzik olursa onları satın alıyorum bir de SoundCloud'da beğendiklerimi alıyorum eğer iTunes'da varsa. Bence saçma değil olması gereken bu, adamlar bedava olsun diye yapmıyorlar, ki onu da yapanlar var free download öok var soundcloudda :)

• Telefonumda toplamda 159 parça kayıtlı olarak gözükmekte. Bazı haftanın parçaları dışındaki hepsinin ücretini ödedim. Ayrıca uygulamaların da ücretini neyse ödüyorum.
    Şahsen benim o platformda bir ürünüm olsaydı kesinlikle insanların onların ücretini ödeyerek ürünlerime sahip olmalarını isterdim falan filan bu konu böyle uzar gider
  • Bu kadar album alan oldugunu bilmiyordum acikcasi. Ben albumun kendisini almaktan yanayim. Hem bu sekilde kaybolma riski daha az ve odanin bir bolumunu albume ayirabiliriz. Gerci album de almiyorum hic

• quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

Hırsızlık iması falan yok.O yeterli fikrin varsa ilk mesajı atarken bunu düşünmen gerekirdi.

Bir şöyle atmak var; "tabi ki satın alıyor insanlar satın alınmasa zaten itunes store olmazdı değil mi ? "

O zaman sen diyeceksin ki bu mesajın doğrusu şudur böyle at. Avatarıyla ne alakası var? Direkt hırsızlık iması yapmışsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: takma ad

Almadım almayacağım da. Torrentten müzik indirmeyi hırsızlık olarak görmüyorum.

Sebep?

• quote:

Orijinalden alıntı: qun

quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

O zaman sen diyeceksin ki bu mesajın doğrusu şudur böyle at. Avatarıyla ne alakası var? Direkt hırsızlık iması yapmışsın.

Konuyu diyorum başka yerde tartışşanız hani , asıl konu amacından çıkıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.