Şimdi Ara

Itu kktc bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
7.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce kacla kapatir? Ben 27k civari diyorum ama. (41k ile kapamis, tam burslusu 10 kisi aliyor.)

• Up son saatler belki de, bir arkadas icin soruom
  • Forum olmus gidiyom ben
  • Ben 33-35 tahmin ediyorum
  • tercih mi yaptın hocam :D 35-40k arası kapar

• richardfeymanınsaçı kullanıcısına yanıt
    Ne alaka la. Ben zaten yerlesmistim gecen sene. Arkadas icin sordum harbiden
  • 20k diyorum
  • hvl00 kullanıcısına yanıt
    Olmaz bence ya arkadasin tam siralamasi 26k en kotu taban olur dedim ama
  • MyLuckyInteger kullanıcısına yanıt
    Hocam bu dönem KKTC standı şov yapıyordu. Baya da soran vardı 10k lardan falan. Zaten 10 kişi alıyor. Üst sıralardan birkaç kişi girerse sıralama uçar. Ben olsam yıldıza sıralamam yetmese altına onu yazardım. İyice soruşturduktan sonra kafamda hiç şüphe kalmasa yıldızın da üstüne yazardım.
    Hmm anladim.

Bu sene sınava girmiş olsaydım eğer top cengler tutmasaydı net itü kktc yazardım anladığım kadarıyla istanbul da okunacak zaten mis gibi

• Şu kıbrısa tam burslu tıp ve ceng(odtü itü) açmasınlar amk.Guzelim sıralamalara rezillik çekiyoz.
  • Avcı Bekılayv kullanıcısına yanıt
    net değil söze güvenerek tr de iş yapılmaz sadexe 2022 girişliler muhtemelen kalıcak ist de dendi
  • Avcı Bekılayv kullanıcısına yanıt
    Evet İstanbul’da okunacak. Gayet mantıklı.
  • önemli olan kalmak değil ki diplomada KKTC yazacakmış mezun olunca İTÜ KKTC damgası yemekte o sıralamalar için çok gereksiz
  • mrvolcann kullanıcısına yanıt
    Böyle aşağı yukarı 800 kişi olacak bu sene. Sitede vs. yayınlandı burada kalacaklar diye bu seneye kadar girenler. Falso olacağını sanmıyorum zor yani.
  • vitorpereira kullanıcısına yanıt
    İTÜ diploması alınıyor. Tuzla Maslak yerleşkesi gibi bunlarda da KKTC yerleşkesi yazacak. Biri özellikle diplomadaki yerleşke kısmına bakmak istemezse bir farkı yok diplomanın.
    hocam tercih döneminde ben de araştırmıştım birçok kişi bana zaten ilerleyen dönemlerde derslik olarak bike KKTCliler ayrılacak derslik binaları bile ayrı olabilir dendi.bu olayın sonu ODTÜ KKTC’ye gider isterseniz ODTÜ’de ne olduğunu araştırın derim.ayrıca ilk 1000 öğrencilerinin 297.000 ile okuması hak mı?geçen sene bu sıralamalardan girenler olmuş
  • vitorpereira kullanıcısına yanıt
    Benim okulda geçen seneden böyle giren tanıdıklarım var. Hepsi olumlu bakıyorlar KKTC ye gönderilmeme konusunda. Ben tercih etmeyeceğim için çok araştırmadım ama şu haliyle kafama yatıyordu. Hak konusuna gelince. O sıralamayla Sabancı’da da ücretli bilgisayar okuyorlar. Maalesef ki yaşanan bir durum. Neyseki kontenjanları az. Sonuçta imkan oluşmuş illa birileri seçecek. Bu arada bilgisayara 300k dan değil en son 200k dan falan almış olması lazım.
  • ben orda kktcli olarak okumaya utanırdim sakasiz tercih vericektim sonra dusununce cok sacma geldi diplomada kktc yazmasi kafi
    isterse gorunmez kalemle yazılsın sadece mor ışıkla görünsün yinede hayatim boyunca benle gelecek bir itu kktc diplomasi olacak bir kere geldim dunyaya kktc ana yerleskeli bir üniversiteden mezun olacam ha? hiç sanmıyorum...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.