Şimdi Ara

iTopya PC sorularınızı cevaplıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
179
Cevap
1
Favori
8.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 117
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 5 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 582
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 117
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DH Misafiri (11 mesaj) Maje53 (11 mesaj) huso (6 mesaj) darkwingducker (5 mesaj) -dehşet- (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (91 mesaj) Mobil (24 mesaj) Mini (10 mesaj) (34 mesaj) (5 mesaj) Uygulama (14 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> iTopya PC sorularınızı cevaplıyor!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2314 Mesaj
    Ben de 01.05.2020'de sipariş vermiştim halen hazırlıyorlar. Alt tarafı kutuya koyup yollayacaklar. Ketçap mayonez de eklerler umarım. :)
    Malum şahısa bir sözüm yok zaten biliyoruz ne olduğunu.
    |
    |
    Güncel süreç öncesini bilmiyorum, fakat bu şirket bazı tanınan ve işini iyi yapan YouTube kanalları ile sponsorluk içinde, Eniz Kirazoğlu gibi, hatta kendisi de kullandığı bilgisayarı burada toplattı diye biliyorum.

Güncel süreçte teknoloji devi olmayan bu tip şirketlerin stok sıkıntısı yaşaması, kargoların da tıkanması normal olabilir sonuçta herkes evde ve herkes oyuna sarıldı, doğal olarak konsollar ve PC parçaları çok rağbet görüyor.

Buna rağmen ben yıllardır bilgisayar, konsol, parça vs. her şeyimi Vatan Bilgisayar'dan aldım, bazen piyasa fiyatının azıcık üstünde oluyor ama en azından iade, teknik servis ve muhatap konusunda kafam hep rahat, hiçbir zaman da sıkıntı yaşamadım. Bu tip büyük harcamalarda yeri yöresi belli olan ve uzun yıllardır bu sektörde yer alan şirketleri tercih etmeniz daha iyi olabilir her ne kadar birazcık daha pahalı olsalar da.
    https://www.sinerji.gen.tr/
    Günde 700 aramaya cevap vermek için kaç çalışan gerekli ? 1 şubesi olan bir yerde en fazla 2 temsilci çalışır gibi geliyor ama günde 700 çağrı imkanlı gözükmüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1814 Mesaj
    Tam tahmin ettigim gibi bir tip. Bedava pc dagitsalar alirsam serefsizim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: smart0201

burası nasıl ?
    https://www.sinerji.gen.tr/
    Normalde düzgün firmalardan birisidir. Fakat şu anormal günlerde herhangi en düzgün firmadan bile sıkıntı yaşamanız olasıdır. Yazmış olduğunuz firmanın sipariş sayısının diğerlerine göre az olduğu varsayımıyla yola çıktığımız zaman sorun yaşamayabilirsiniz.

|
    |

• Binbaşı
    1070 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Doanc4n

yine mesut çevik yine ucuz reklam postu
    Maalesef incelemeleri de güvenli vermiyor. Bir kaç bildiğim modelim incelemesine denk geldim. Hatta Enes Kirazoğlu ileydi bir tanesi, göz göre göre yalandan ürün övdü. Enes de sonra eşlik etmek zorunda kaldı gibi bişey oldu. İkisine de yazar. Ayıptır. Sponsorlu inceleme yapıyorsun diye ne bileyim..

Enis*

Bu arada evet, bazı videoları buram buram reklam kokuyor. Ama kafası çalışan tüketici piyasada kimin fikrine güvenip kimi pas geçeceğini bilir. Mesut'ları Enis'leri Hakkı'ları falan dinlemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evlbleef -- 8 Mayıs 2020; 9:48:41 >
    |
    |
    FreeShah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Birader itopyadan daha yeni pc toplattim adamlar yazmıştı zaten c19 dan dolayı 5-7 gün içinde anca olur die 5. Gün geldi pc hiç karalama yapmayın vatan evime 10 km uzakta sipariş verdim ordan da bi urun 2 günde geldi kargo :))
    |
    |
  • Yarbay
    4808 Mesaj
    Bir kaç düzine üniversite öğrencisine part-time iş vererek sipariş hazırlama sürecini hızlandırabilirsiniz. Hemde çocuklar para kazanır.
    |
    |
    daha yeni bilgisayar topladım 7 günde geldi
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    66453 Mesaj
    2. bir istanbulbilisim vakasi
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    66453 Mesaj
    Adam gül gibi adam ne güzel anlatmış ama siz hala adama veya firmasına çamur atıyorsunuz az empati kuralım ben şahsen bu firmadan pc almış biriyim gayet memnunum itopya dan Allah yardımcıları olsun bu sürecte
  • Yarbay
    5081 Mesaj
    İtopya'dan hiç ürün almadım. Çok fazla şikayet gördüm almayıda düşünmüyorum.
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    3158 Mesaj
    DH misafiri herhalde itopya calisani yada sahibi , kendimiz sorun yasamis olmasak inaniriz belki , pismaliktir itopya .
    |
    |

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Adam gül gibi adam ne güzel anlatmış ama siz hala adama veya firmasına çamur atıyorsunuz az empati kuralım ben şahsen bu firmadan pc almış biriyim gayet memnunum itopya dan Allah yardımcıları olsun bu sürecte
    Bir firma şu tip işlere girip mesaj yazdırmak yerine sipariş teslimine odaklansa daha iyi olmaz mı? Sadece soruyorum.

Yakında Londra'dan bize çok baskı geliyor, Kudüs kırmızı çizgimizdir açıklamaları da duyarız.
    |
    |
    Abi bu en iyisi kendin topla vatandan aldım bütün parçaları bana en yakın ilden kargolandi Max 3 günde ulaştı elime yarım saatte kurdum sistemi. Bu tür sitelerin indirim muhabbetine kanıp atlamayın hemen bı araştırın daha ucuza aldığım parçalarda oldu .
    |
    |
  • Yarbay
    3092 Mesaj
    Donanım haber portal sayfasında sistem önerilerinde itopya linki var röportajda zaten baştan hazırlanmış kurgu sadece :XD

Milletin canı sıkıldı evde paraları da bol tabii sipariş yağıyor, işleriniz aşırı yoğun

Gidin Vatan'dan alın ihtiyaçlarınızı en az 150-200 tl daha ucuza alıyorsunuz itopya gibi yerlere paranızı kaptırmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Normandia_06 -- 8 Mayıs 2020; 18:15:22 >
    Gigabyte Aorus X570 Elite | Ryzen 7 3700X | Crucial 16GB Ballistix Tactical Tracer RGB DDR4 3200MHz CL14 1.35V | Samsung 970 EVO Plus (256 GB)+ Samsung 970 EVO (500 GB) | Xigmatek Hera 850W GOLD PLUS PSU | Xigmatek Overtake Full Tower | Asus Dual 8GB RX580 | Xigmatek Aurora 240 Liquid Cooler

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
Bitcoin
bankalar.org
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.