Şimdi Ara

It Takes Two | PS4 - PS5 | Ana Konu | GOTY 2021 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
4
Favori
4.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ewet oluyor.oyunu 1 kisinin almasi yeterli
  • 30 yildir video oyunu oynarim böylesini görmedim.efsane evladiyelik bir başyapıt. Oğlumla suana kadar 6 saat falan oynadık ama daha 3 de biri bitmiş...
  • tigerman82 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Yorumun da iyi oldu.

Ortak almak isteyen varsa ps4 pri hesaba talibim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macrinius -- 23 Mayıs 2021; 3:59:36 >
  • Bu oyun bence şaheser. Tek kelimeyle.
  • It Takes Two PS5 Experience Review- Haptics, Triggers, Visuals, Activity Cards & Loading

• Oyun haftanın oyunu olarak 210 liraya düşmüş almayı düşünen arkadaşların haberi olsun dostlar.

Ps5 sisteminde bir Dualsense ve Bir tane de Dualshock 4 ile oynanabilir mi bu oyun acaba?

• It Takes Two 2 Milyon Satışa Ulaştı

It Takes Two | PS4 - PS5 | Ana Konu | GOTY 2021

Hazelight Studios, It Takes Two oyununu bu yılın başlarında oyunculara sunmasıyla büyük bir beğeni topladı. Hak ettiği türden de bir ticari başarı elde etti. Geçtiğimiz Nisan ayında geliştirici, bir milyon kopya sattığını doğruladı ve şimdi başka bir önemli satış dönüm noktasını geçti.

Hazelight kısa süre önce Twitter'da bir gönderi paylaştı ve It Takes Two'nun dünya çapında 2 milyondan fazla kopya sattığını duyurdu. Buradan da oyunun satışları oldukça istikrarlı bir ivme kazandığı ortaya çıkıyor.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-It_Takes_Two_2_Milyon_Satisa_Ulasti-109506.htm

• Hayatında hiç oyun tecrübesi olmayan, gamepad'e dokunmamış eşim bu oyunu oynayabilir mi sizce? Güzel olur diye düşündüm ama becerebilir mi emin olamadım.

• intercityfirm1895 kullanıcısına yanıt
    Hocam youtube videolarina bakarak kendin karar verebilirsin ama cok kolay oynanan bir oyun değil.

Yalniz söyle bir güzelliği var. İkiniz ayni anda yanmadiginiz sürece oyun kesintiye uğramadan devam ediyor.
  • macrinius M kullanıcısına yanıt

Ben de öyle düşündüm aslında. Yani az da olsa bir gamepad hakimiyeti istiyor belli ki. Emin olamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

Hayatında hiç oyun tecrübesi olmayan, gamepad'e dokunmamış eşim bu oyunu oynayabilir mi sizce? Güzel olur diye düşündüm ama becerebilir mi emin olamadım.

bence zor çünkü boss fightlar zorlayıcı olabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuqueTr -- 28 Temmuz 2021; 16:11:2 >
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt

Anladım. O zaman oyuncu biriyle bakacağım artık.

• 3 Milyon Satmış.

It Takes Two | PS4 - PS5 | Ana Konu | GOTY 2021Hazelight Studiostwitter
    “Three. Million. Units. Sold.💥 #ItTakesTwo The thought of so many people enjoying our game is humbling and heartwarming. ❤️ You’ve all helped send a clear message - co-op adventures are here to stay!”
    https://twitter.com/HazelightGames/status/1448262718281109505
  • Bu yıl oynadığım en iyi oyun oldu. İnanılmaz bölüm tasarımı var oyunun. Yaratıcılık, çeşitlilik kalitesi en üst düzeyde. Yani daha ne olabilir ki derken karşınıza yepyeni oynanış mekanikleri koyan bir oyun. Her şey o kadar iyi ki, hiç sıkılmadan oynadım. Toplam iki kere bitirdim ancak ileride bir defa da mutlaka eşim ile oynamak isterim. Umuyorum ki GOTY ödülünü alır, diğer adaylardan daha çok hak ettiğine inanıyorum inanılmaz yaratıcı bölüm tasarımları nedeniyle.

• Varmı oyunu satan arkadaşlar demo sürümü oynadım çok eğlenceli gerçekten
    Yada kardeşlik yapmak isteyen
  • Yılın Oyunu | It Takes Two |

It Takes Two | PS4 - PS5 | Ana Konu | GOTY 2021
  • It Takes Two | PS4 - PS5 | Ana Konu | GOTY 2021

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hedysseus -- 10 Aralık 2021; 13:48:38 >
  • Çok zevkli ve ilginç bir oyundu yılın oyunu olmasına sevindim tebrikler

• Arkadaslar ps kardeslik yapmak isteyen veya satmak isteyen olursa alabiliriz.
  • Merhaba oyunu EA play üzerinden alacağım ama 2 kişi oynamak gerekiyormus kiminle oynabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unchartedx -- 12 Aralık 2021; 20:30:31 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.