Şimdi Ara

It Takes Two | PS4 - PS5 | Ana Konu | GOTY 2021 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
4
Favori
4.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

The First 28 Minutes of It Takes Two

• Her türlü gideri var puanlar da güzel,Unravel tadını fazlasıyla verecektir.. Daha ne olsun. ☺️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen öyle hocam. Çok güzel ve eğlenceli olduğu aşikar. Firma bu işi çözdü desek yeridir. Devam oyunları niteliğinde 2 Yeni Başlangıç yaptılar. :)

@Dark Saga

• Oyun haaaarika arkadaşlar bayıldım resmen dün başından kalkamadım o derece eğlenceli konusu harika oynanış harika grafikler harika 1 kere olsun sıkılmadım oyun akıp gidiyor hiç bitmese keşke 🥺 böyle 2 kişi oynayıp zevk aldığım en iyi oyun bosslar harika çok zevkli oynamanız lazım kesinlikle oynamayan çok şey kaybeder oynayın oynattırın 💯

• Çok eğlenceli bir oyun olmuş kesinlikle, grafikler ve oynanış ta bir o kadar güzel 2 kişilik oyun severler için müthiş bir deneyim sunuyor.

• Oyunun güzel olduğu aşikar fakat bu fiyata değer mi oynayan arkadaşlara sormak istiyorum. Oynanış süresi nasıldır? Eşimle oynamak istiyoruz ama bu fiyattan alsak mı yoksa indirim mi beklesek kararsızız.
  • A way out mantiği ile oynaniyor heralde. Oyunu satin alan kişi friend passi indiren ama oyunu satin almayan kişiye davet atip oynayabiliyor.

Ozaman davet atacak arkadaş araniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 28 Mart 2021; 1:7:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 pri hak istiyen varsa satıyorum pm atabilir

• 15 saat süresi var hocam keyif alarak oynuyacağınız kesin oynayıpta beğenmiyen görmedim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: DittoQ

Oyunun güzel olduğu aşikar fakat bu fiyata değer mi oynayan arkadaşlara sormak istiyorum. Oynanış süresi nasıldır? Eşimle oynamak istiyoruz ama bu fiyattan alsak mı yoksa indirim mi beklesek kararsızız.

oyun 500 olsa ben yine alırdım iyiki almışım diyorum uzun zamandır böyle eğlenceli sıradışı bir oyun oynamamıştım puanlarından anlaşılıyor zaten ne kadar iyi olduğu düşünmeden alıp oynamaya başlayın derim.

• Her Şey Kızımız İçin! | Easter GamersTv Mete Özbey'le It Takes Two Oynadık

It Takes Two - New Co-op PS5 Gameplay!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 28 Mart 2021; 13:15:32 >

• Cevabını bilmediğim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim. It Takes Two'nun PS4 Pri hakkını alırsak, arkadaşımız olmamasına rağmen, online olarak başka biriyle oyunu oynayabiliyor muyuz? Yani arkadaş bul gibi bir özellik var mı oyunda? A Way Out'ta yoktu çünkü.

• byvolcan kullanıcısına yanıt

15 çok az değil mi hocam, twitch' den bakınca çok uzun gibi görünüyor. Birde tek başımıza oynayamıyoruz dimi ?

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    böyle bir oyun için yeterli hocam 15 saat. tek kişi oynanmiyor. konuşup anlaştığınız arkadaş şart. bulmacalari 2 karakter yardımlaşip çözüyor konuşmadan oynanmaz yani

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DittoQ

Oyunun güzel olduğu aşikar fakat bu fiyata değer mi oynayan arkadaşlara sormak istiyorum. Oynanış süresi nasıldır? Eşimle oynamak istiyoruz ama bu fiyattan alsak mı yoksa indirim mi beklesek kararsızız.

Ben de eşim ile oynuyorum. Değer bence oldukça zevkli ve değişik bir oyun olmuş. Ama forumdan oyunun tek hakkını da alabilirsiniz bence.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

şuan tamda bu bölümü geçtim :) çok güzel gidiyor oyun

• Let's Play It Takes Two on PS5 Part 2 - MORE MINIATURE MAYHEM!

• Oynadığım en iyi coop oyunlardan biri.Kesinlikle tavsiye ederim, emin olun güzel vakit geçireceksiniz.

• Böyle oyunlara ihtiyaç var gerçekten çok keyif alıyoruz oynarken muazzam olmuş sevgili kardeş arkadaş tam sosyalleşme oyunu olmuş Türkçe yama ile oynayınca alınan keyif arşa çıkıyor kesinlikle fiyatını hak ediyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.