Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.990
Cevap
85
Favori
1.103.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2017 Mayısta istinafa giden dosya,3 ay sonra 2 senem doluyor.Yeni hakim ve daire sayısı artmazsa siz 2 sene unutun.:-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuzey_kadir kullanıcısına yanıt
    Gözün aydın sevindim
    Benim 2019 ilk sıralarda
    Umarım 2018i bir an evvel bitirirler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba izmir 15. Hukukun kaçıncı dosyada olduğunu bilen varmı

• Sinan2834 S kullanıcısına yanıt
    Dosyalar ayrılıyoda 1500 se dosuan 1000 ila 1500 arasında en az 200 u işe iade dır yanı 300 dosya civarıdır. Sana gelmesi işe iadeler bittiyse. Kalemin dediğinden anladığım ayrılıyor ama sıra karsık.

• Ramo 55 R kullanıcısına yanıt
    Ben sana kalemin dediğini diyorum ayrı diye,Sen tutturmuşun içinde işe iade var diye.yok kardeşim yok.kalemi aradığında işe iademi yoksa alacakmı diye soruyor Ve Alacaklarda şu an şu numaralardayız diyor.

• Sinan2834 S kullanıcısına yanıt
    Arkadasin 2017 3200lerdeydı sonuclandı 25.hukukda zaten alayı hepsi alacak işe iade hepsi 3400 hepsi senin dediğin gibi olsa 5000 bin 6000 oluyor. 2017 3400dosya gelmis bunların 3200 deydi adamın yanı hepsi 3200 kada iade olsa alacak nerde total belli

• Ramo 55 R kullanıcısına yanıt
    2017 işe iadeler bitmiş.Nasil oluyor 500 dosya varken Mayis ayina bana arada işe iade davasi.Bunu açikla?

• Salihemir7878 S kullanıcısına yanıt
    ben ariorum hergun ulasamiorum acmiorlar telefonlarini 2017 dosyam dusun martta geldik hala tik yok ariorum 1 ay var diolar 1 ay gecio 3 ay var diolar dalga gecer gibi .. cimere yazi bile yazdm bole giderse tekrar yazicam..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26. hukuk ist da kimsenin dosyayisi yok galiba 2 kisiden baska kimse bu hukukla ilgili yorum yapmior varsa kacinci siradalar bilgi verebilirmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saban33 kullanıcısına yanıt
    :)) kardeş parayı aldın herhalde grubu unutdun hemen:)))👋
    nerelerdesin

• 29.bam ve 2018/290 dosya numarasıyla Aralık ayında bam a gitti.umarim kısa sürede gelir 1 sene gibi :)))

• hakanc1903 H kullanıcısına yanıt
    Benimde 24. Bam istanbul 2017 / 21** ve alacak davası nasıl 3000 li rakamlara geçiyor anlamadım. Bu kadar atlayabilirlermi halen ön inceleme için atama bekliyorda kakdık..

• aadolff kullanıcısına yanıt
    senin kini anlamadım arkadaşım en son sen söylediğin için ben de bu sene ümidi kesmiştim hatta sana haber verirsin dedim ama benimkisi dün karara çıktı.
  • Istanbul BAM 9. Hukuk ta dosyası olan yok herhalde yorum yazan yok.Dosyam2017 Kasim ayindan bugüne on inceleme icin atama bekliyor.

• Tureko T kullanıcısına yanıt
    Bnmde 28. Hukukta mayis. Ise iade.

2018/19.. darisi bizim basimiza

Hayirlisi olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Filizmelos12 -- 16 Şubat 2019; 22:14:38 >
  • Filiz Hanım, Aradınız mı? Bölge Adliye 28.hukuk kalemini 2018 ^ E geçtik dediler ama 2017 alacak davaları da var biraz. dediler. Uçu açık hep benimde 2018/19.. işe iade adli tatilden önce sonuçlanır inş. En son aradığımda bu sene sizin ki sonuçlanır dediler. =) 10 ay oldu şu an benim ki
  • Benimde 9 ay oldu arkadaşlar şimdi karara çıktı işe iadem paramı alır almaz bilgilendireceğim sizi , faizlenme durumunu bakalım ben faiz geleceği taraftarı değilim pek cünkü tazminat değil işe iade.

• Tureko T kullanıcısına yanıt
    Benimde aynısıydı karar yazısından 15 gün sonra avukatıma karar geldi lehime idi benimde 24 hukuk ihtar çektim eline ulaşması parayı yatırma kanuni süreleri sonuna kadar kullansa bile en geç 40 gün içerisinde paramı yatırmak zorunda hepinize kolay gelsin dileğiyle gönlünüzce olsun.

• Yns56 Y kullanıcısına yanıt
    Aynı daıredeyız 2018 gectilerde benimki iade 200lrrde gelirse haber ederım

• Milletin ki 9ayda gelio tureko v. S 28.hukuk 13ay oldu cok yavaş cokk

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.