Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.982
Cevap
85
Favori
1.103.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim dosyamda 18.06.2018 den beri Ankara BAM 9.hukukta.
    Şuan tek bildiğim 2018 dosyalarına başlamış olmaları...
    19.03.2015 te vermiştim mahkemeye, yerel mahkemede kazandım, istinafı bekliyorum. Toplamda 3 yıl 11 aydır bekliyorum kısacası, Allah hepimize bol sabır versin...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 13ay oldu İstanbul bam işe iade 28 daire da benimki duruyo o yuzden fazla umutlanmayın maalesef 2017 ler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaslar dosyam yaklasik mayis 2018 den beri istanbul BAM 14.cezaydi. 08.02.2019 tarihinde 5271 sayılı Ceza Muhakemesi Kanununun 280/1-c maddesi uyarınca DAVANIN YENİDEN GÖRÜLMESİNE ve DURUŞMA HAZIRLIĞI İŞLEMLERİNE BAŞLANMASINA karari verilmis.bu gun edevletten kontrol ettigimde dosya istanbul BAM 14.cezada incelemede gozukuyor ve haziran ayina durusma gunu verilmis. buna benim veya avukatimin katilmasi gerekiyor mu? mahkeme sureci nasil isliyor?
  • Oz-eylul O kullanıcısına yanıt
    Hacizlik olması lazım yada rapor %40
    Yada hiç bir gelirin olmadığını gösteren bir belge Harici kabul edilmiyor dilekçe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robotadam06 -- 12 Şubat 2019; 20:32:20 >
  • Alpi2010 A kullanıcısına yanıt
    Aynı hukuktayız 2239 nolu dosya gelişmelerden haber verelim birbirimize

• Filizmelos12 F kullanıcısına yanıt
    sağ ol. çalışma saatleri fazlaydı. mesai kalmadık. haftalık 45 saat üstü çalıştığın da otomatik mesai sayılıyor farkında olmadan hepimiz mesai yapıyoruz.ücret almadan
  • Yusufavşar Y kullanıcısına yanıt
    Benimde 2548
    Umarım tez vakit sonuçlanır.Her gün bakıyorum buraya ve e devlete, haberleşiriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yusufavşar Y kullanıcısına yanıt
    BENİMKİSİ 2018/1889
  • cucuuu1978 C kullanıcısına yanıt
    Bir yerden çikar onlardan merak etme.. bizim davamiz temmuz agustos gibi sonuclanir. Bn burda so uclanan davalardan bunu anliyorum

• Oz-eylul O kullanıcısına yanıt
    Sırayla gittiğini düşünürsek Sizin dosyanız daha önce incelemeye alınır,iletişimi koparmayalım

• Her hukuk dairesinin dosya inceleme hızı ve odsya yoğunluğu farklıdır, iş bölümüne göre yoğunluk değişir

32. hukuk (İSTANBUL BAM 32. Hukuk Dairesi) `nde dosyası olanlar buradan haberleşelimhttps://forum.donanimhaber.com/istanbul-bam-32-hukuk-dairesi--137068806
  • 32.hukuk arkadasın dosyası 2017agustosdan beri beklio 2019 sonu demısler

• Istanbul bam 25.hukuk kacinci sirada bilen var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ramo 55 R kullanıcısına yanıt
    2 aya kadar haber gelir bnce

• Istanbul BAM 24. hukuk ise iade kacinci sirada bilen varmidir ? 2018 istinafa gidenler arasinda karar cikmis olan ? bazi hkuku dairelerinde benden sonra gidenler karara baglanmis fakat benimki halen on inceleme icin ata bekliyor . 01.09.2018 istinaf tarihi. Dosyano 2018/35XX ..
    1 yıl içinde iş yerinden herkesi çıkarttılar. 2 yalancı şahit 700 000 dolar çarptı patronu çok kişinin hakkını yemişlerdi. ben de yaz aylarında çözülür gidi tahmin ediyorum ama burası Türkiye belli olmaz yani. (hiç sevmediğim bir söz ama gerçek bu) yıl sonunu kesin bulur 2 ay da sonuçlandıktan sonrası varmış.. alacağım para da 8 000 tl 2015/9 beri sürüyor. sağlık olsun
    Merhabalar
    Sanırım İstanbul Ankaraya göre daha yoğun bir de tabii her dairenin dosya yoğunluğu ve iş performansıda farklı,
    Benim hakimim mesela şanslısın 9.daire hızlı çalışan bir dairedir demişti Gerçi şu an istinafta 9 ay oldu bide ağır çalışan bir daire olsaymış naparmışız :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhattopcu337

Merhabalar, Bugün İstanbul BAM 24. Hd ile dosyamı görüştüm, 2017 İşe iade davalarını bitirdiklerini, alacak davaları ile ilgilendiklerini, dosyaları 4 hakimin incelediğini belirtmişlerdir. 2018 dosyalarına başlamaları için 2017 dosyalarını bitirmek için uğraştıklarını belirtmişlerdir. Bilginize arkadaşlar.
    mesaj yukarda
  • 24.hukuk 2017/30** nolu dosyam bugun ön inceleme ye girdi haydi hayırlısı
  • hakanc1903 H kullanıcısına yanıt
    şimdide inceleme ye geçti
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.