Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.989
Cevap
85
Favori
1.103.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zor keske 2ay a gelse ama da 2017ler 1500 dosya var da artalama 300 dosya 3hakım bakıo durum ortada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cucuuu1978 C kullanıcısına yanıt
    Cogu bitti azı kaldı insallah.

• Ramo 55 R kullanıcısına yanıt
    Insallah 2 aya kadar haber gelir.

• Oz-eylul O kullanıcısına yanıt
    1 yildan once sonuclanmasıni bekleme bnce:) ama insallah en kisa surede sonuclanir.

• hakanc1903 H kullanıcısına yanıt
    Selamlar, dosyanız işe iade mi alacak mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar faizi kim hesaplıyor yasal faiz yuzde 9 dedi avukat forumlarda en yuksek mevduat faiz deniyor benim dosyam ank 20 iş mahk bilirkişi raporu bekliyorum 2016 ekimde açıldı fakat hala bu aşamadayım hakim rapor aldı değişti vb sebeplerden uzadı tecrübesi olan arkadaşlar aydınlatırsa memnun olurum

• Hndncem H kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok moralim bozuldu şimdi.herhangi bir bilgi alırsam bilgi veririm kendine iyi bak

• abdhakan A kullanıcısına yanıt
    Faizini bilirkişi hesaplıyo bilirkişi raparu çıktı ise uyaptan bakabilirsin fakat nekadar faiz işlediğini net göremessin.mahkemeyi kazanırsan bu karara istinaden icraya vererirsin icra dosyasında tutarı görebilirsin.sistem bu şekil işliyo bununla bitmiyo eğer karşı taraf itiraz ederse dosyan istinaf mahkemelerine gider en az bir yılda orada bekler. İşçi alacağımı dosyanız

• Evet işci alacak davası

• Yusufavşar Y kullanıcısına yanıt
    Evet işci alacak davası formu takip ediyorum okudum baştan sona geçen tv de paket kanun vb bir haber vardı istinaf mahkemeleri ile ilgili bir düzenleme gelecek gibi

• Funhas2011 F kullanıcısına yanıt
    25.hukuk kalemi aradım Alacaklarda 2017/1064 lerde imiş.
    İşe iadelerde 2017 bitmiş.Kaleme sordum işe iadelere bakan hakimler 2017 Alacak dosyalarinami bakacaklar dedim.Hayir dedi onlar 2018 işe iadeye bakmaya devam edecekler dedi.Bendeki şansa bak öyle bir mahkemeye düştüm kaplumbağa hızında gidiyoruz.2017 Mayısta açılan dosyaya daha 500 dosya var önümde.

• mtntskrn M kullanıcısına yanıt
    alacak
  • Sinan2834 S kullanıcısına yanıt
    O 500 dosyanın ıcınde biten işe iadelerde vardı daha azdır dosya

Merhabalar hesaplama işlemlerinin hepsini bilirkişi yapıyor.uyap vatandaş portalindan giriş yaptığınızda dava bilgilerinde eğer dosyanız istinaf a gittiyse şimdiye kadar ne kadar faiz işlenmiş görebilirsiniz.muhtemelen istinaf a giden dosyanız var ise icra da sizin paranız yatmış ve üzerine tehiri icra konulmuştur.en temizi siz uyap vatandaş portalindan dosyalardan icrayı seçerek gerekli bilgiyi edinizsiniz👍

• Sinan2834 S kullanıcısına yanıt
    Desen ozaman ben 1 sene daha beklicem benim alacak davasi 2018/1129 bekle 1 sene daha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Çıkacak olursa bizden sonrakileri etkiler inş. Düzenleme gelir ben 9 aydır istinaf mahkemesinin vereceği kararı bekliyorum en ufak gelişme yok ve her geçen yıl diğerini aratıyo

• Selamlar;

İst BAM 24. HD. İşe iade istemli Dosya No: 2018 / 18– Karara çıkmış dosya açilisi 3 mayisti bakalim ne zaman sonuçlanacak bir fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tureko -- 15 Şubat 2019; 15:10:25 >
  • hakanc1903 H kullanıcısına yanıt
    bugün de karara çıkmış olarak gözüküyor
  • Arkadaşlar merhaba bugün itibarı ile bursa bam 3 hukuk ta olan dosyam karar çıkmış olarak gözüküyor.doya num.2018/20.. darısı tüm bekleyen arkadaşlar a inşallah

• Ramo 55 R kullanıcısına yanıt
    İşe iade ve Alacak dosyalari ayri tutuluyor.Yani bu sadece Alacak,Zaten 2017 işe iadeler bitmiş Önceliği işe iadeye veriyorlar.

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.