Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.989
Cevap
85
Favori
1.103.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ercannyed

Merhaba Kutay dostum benim sizinkinden önce 2017 34xx dosyam aradım bu ay bitmez dedi yani yine bekliyeceğiz 25 ayı geçti kader utansın...
    Hocam senin dosya 2017/34xx ise, sabricana 2017 den 500 dosya kaldi demisler.
    Sana sira gelmediyse sanirim 2017 de gelen 5000 alacak dosyasi var . Nasil 500 dosya kaldi diyorlar.
    Gerci bugune kadar soylediklerinin hicbiri tutmadi. Onlarda salliyorlar anladigim kadariyla...
    Ben bizzat gittim ekim ayinda, birde tanidik katip var orada, ona da sordurdum. Yil sonuna 2017 alacak dosyalarini bitirecekler demislerdi. Fakat yil bitti daha 34xx gelememisler.
    Sacmaliktan baska birsey degil.
    Zaten cimere de yazdim. Bolge adliye mahkemeleri neden calismiyor diye.
    Adaletin hizli islemesi magduriyetlerin giderilmesi icin kurulan istinaf mahkemeleri tam tersine dahada cok magdur etmeye baslamistir. Bu mahkemeler is yapmiyor mu. Yada yapmayacaklarsa kaldirilsin diye yazdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dosyam 49×× lerde beklemedeyiz aylık 160 -180 dosya baksalar bize tahmimim şubat yada martta gelir sıra parayıda nisanda alırız, çünkü 2017 alacak dosyaları Aralıkta biter hedefini tuturamadılar bu yuzden yavaşladılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Yns56

SA , BEN 29.MADDE DEN ÇIKARILDIM İŞSİZLİK MAAŞI ALAMADIĞIMI BİLDİĞİM İÇİN GİDİP BAŞVURMADIM.
    MAHKMEYE İŞE İADE DAVASI AÇTIM. KAZANIRSAM. 30 GÜN İÇİNDE İŞKURA BAŞVURU YAPMADIĞIM İÇİN TOPLU OLARAK
    ALAMIYO MUYUM ? YANİ ZATEN 29. MADDE FESİH SEBEBİ ŞARTLARI BELLİ BOŞ YERE BAŞVURUP NEDEN RED YİYİM Kİ?
    o konu tam olarak emin değilim.
    en doğrusu çıkarıldığınız tarihten 30 gün içinde yapmanız başşvuruyu.
    zaten internetten yapılıyodu galiba.
    ancak siz bu süreyi kaçırmışsınız.
    şimdi tek seçeneğiniz var işe iade davanız kesin olarak mahkemede kabul edilirse ve sizin isteğiniz dışında çıkarıldığınıza karar verilirse (mahkeme kesinlik şerhi) bu dokümanı alıp hemen sgk ya başvurmanız dilekçe ile.
    sonuçta dilekçe vermek ücretsiz. zaten başka şansın da yok.

• An itibari ile 31nci hukutaki dosyama karar cikmis ama ne oldugunu bilemiyorum su anda

• İstinafda bizim de var 1 yıldan fazla oldu maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • slmlar ist. BAM 27. hukuk dairesinde işe iade dosyalarında hangi numaraya geldiler bilgisi olan varmıdır? teşekkürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: andomarda

An itibari ile 31nci hukutaki dosyama karar cikmis ama ne oldugunu bilemiyorum su anda
    Merhaba dosya numaranızı paylaşabilir misiniz? İstinafa gitme tarihi de olabilir.
  • cengizbeykozlu C kullanıcısına yanıt
    Selam kardeşim Benimde 27. Bam'da bu hafta başlamışlar işe iade davlarına senin dosya no kaç kardeşim
  • nonamenouser N kullanıcısına yanıt
    merhaba 2019/1324 dosya nosu 5 nci ayda istinafa gitmişti 7 ayda sonuçlandı adli tatil girmese daha etken sonuclanacaktı

• andomarda kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nonamenouser -- 20 Aralık 2019; 11:57:5 >
  • Alacak davası olanlara soylim İstanbul Bamlarda ise özellikle 25 26 27 28 29 30 31 ve diğer ustu bu dairlerde işler kamlumbağa hızında ilerliyolar ya çok yoğun yada hakim yok çözemedim ben 2017 Aralıktan beri bekliyom 2 yıl bekleme rahat ona göre hesap edin

• mehmetaliulkusevenn M kullanıcısına yanıt
    alacak davası istanbul 27.bam benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabricann09

Alacak davası olanlara soylim İstanbul Bamlarda ise özellikle 25 26 27 28 29 30 31 ve diğer ustu bu dairlerde işler kamlumbağa hızında ilerliyolar ya çok yoğun yada hakim yok çözemedim ben 2017 Aralıktan beri bekliyom 2 yıl bekleme rahat ona göre hesap edin
    +1
  • gokhannn888 G kullanıcısına yanıt
    alacak da hangi yıl ama
  • Arkadaşlar, 24. Hukuk ile ilgili bilgisi olan, yakın zamanda karara bağlanan dosyası olan birisi var mı acaba?

• Sevdakc S kullanıcısına yanıt
    Evet öyle birşey var zaten avukatım dava açtıktan sonra işkura kaydını yaptır işsizlik ödeneğiyle ilgili dedi. ben kayıdı açtırdım.dava sürdüğü için onaylanmıyor dava sonunda yazılan kararla birlikte işkura gidip onaylatacaksın geriye dönüp hak edilen işsizlik ödeneği toplu olarak ödenecek.ben 5 yıl oldu dava hala sürüyor o zaman özellikle 15 gün içinde başvurunu yap demişti avukat ama dava sonundada başvuru yapılabiliyor galiba artık.

• Elbezi kullanıcısına yanıt
    Ne zamandır istinaftaydı dosyanız

• Alpi2010 A kullanıcısına yanıt
    Aynen bende çok merak ettim.özellikle bu konuyu avukatla tartıştık faiz sadece hacize düşünce işler denildi mağduriyete ilişkin dava sonunda adalet bakanlığına şikayet olarak dilekçe verirsin 3 veya 5 bişeyler alabilirsin demişti. Bide bu postu uzun zamandır takip ediyorum daha önce buna benzer bi yorum görmedim. Avukatınızın bildiği uyguladığı bişey mi var acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayanpimpirik

Evet öyle birşey var zaten avukatım dava açtıktan sonra işkura kaydını yaptır işsizlik ödeneğiyle ilgili dedi. ben kayıdı açtırdım.dava sürdüğü için onaylanmıyor dava sonunda yazılan kararla birlikte işkura gidip onaylatacaksın geriye dönüp hak edilen işsizlik ödeneği toplu olarak ödenecek.ben 5 yıl oldu dava hala sürüyor o zaman özellikle 15 gün içinde başvurunu yap demişti avukat ama dava sonundada başvuru yapılabiliyor galiba artık.
    güzel bilgi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetaliulkusevenn

alacak da hangi yıl ama
    yok +1 demek istediğim arkadaş dediklerinde haklı
    istanbul içi işçi alacak en erken 2,5 3 sene yerel de biter. istinafda 2-3 sene.
    benim şimdi bakırköyde ilk celse yapıldı.ikinci celse 4 ay 20 gün attı.10 aralık 2019-30 nisan2020.
    bi mahkeme kaç celse sürüyo.8 10 tane hesabını yap
  • 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.