Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.990
Cevap
85
Favori
1.103.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle olması gerekiyor . Hicbir bilgi olmadan sonucu bekleyecez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smhgkaya S kullanıcısına yanıt
    başladılar ama 27. Bam çok ağır çalışıyor 31. bam ise incelemeye girdikten sonra karara bağlıyor
  • 2018 yılının ocak ayı ocağın 31.de istinafa gitti dosyam sagolsun avukatın mallıgı yüzünden 2 ay geç kaldık istinafa gitmekte...Sizinle Benim istinafa gidiş tarihlerimiz ve dosya numaralarımız çok yakın umarım bir an önce mutlu sona ulaşırız irtibatı kesmeyelim
  • karşı taraf sizin siz de karşı tarafın vekalet ücretini ödüyorsunuz bu mecburen ödenen bir tutar ben yaklaşık 4000 tl ödedim
  • İstanbul 28. hukuk yoklama alsak davasın da değişiklik olan var mı ??? sıra kaç da bilen var mı??
  • Cskn1071 C kullanıcısına yanıt
    Ya evet ama vekalet ücreti neden düşülüyor tutardan onu karşı taraf ödemicek mi

Benimde ocak ayında gitmişdi bir yıl oluyor neredeyse haziran da bam ı aradığımda 2017 sonlarındayız demişlerdi takip etmeyi bırakmıştım o yüzden şuanda da pek iç açıcı değil sanırım. Yeni bamlar açıldı arabulucudan sonra davalar azaldı diye konuşuluyor ama bir netice yok istersen sende üst mahkemeyi arayıp 25. Daireye bağlanıp dosyanı takip edebilirsin

Bu arada senin dosya no kaçtı hatırlayamadım

• İstanbul Bam 29.hukuk 2 haftadır 2017 alacak davası 500 dosya kaldı deyip duruyor, istinafta 2 sene geçti nasıl bir adalet bu işçinin kazancağı paranında değeri düşüyor
    Benim dosya 49**lerde Aralık 2017 de gitti istinafa

• bir çok kez aradım her defasında farklı tarihler söylendi en son tüm sinirimle cimer den adalet bakanlığına saglam bir yazı döşedim o şikayet yazısını da istinaf mahkemesine göndermişler :D istinaf mahkemesi de vay efendim yoğunuz vay efendim her davanın sırası var diye cevap yazmış baktım ki bi sonuca ulaşamıyorum artık aramayı falan bıraktım. bu ülke de senin benim oyumla o koltuğa bi otururlar ondan sonra da vatandaşı bi daha tanımazlar ne diyim bi iş mahkemesi bi ülke de 5 sene sürüyorsa o ülkede adaletin terazisi çoktan bozulmuştur geç gelen adalet adalet değildir ama bunlar da gerçekleri değiştirmiyor malesef beklemeye devam sibel hanım artık cocuklarımız mı yer torunlarımız mı yer o paracıkları bilmiyorum :D :D :D
  • aslında onlar sizin avukatın siz de karşı tarafın vekalet ücretini ödediğiniz için pek bir değişkenlik olmuyor onlar avukatlara ödenen vekalet ücretleri dava sonuçlandıktan sonra geri alınıyor diye duymuştum sanki ama bu ne kadar doğru onu bilemiyorum... aslında hepsini geçtim de istinaf sonuçlanana kadar benim tutar 60 bini geçeçek 60 bini geçtiği için bir de temyiz yolu açılacak 3 sene de temyiz bekliycez bu gidişle hey Allah ım ya delircem :D
  • 2019/270
  • nonamenouser N kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,
    27.Bam istanbul hukuk alacak davası 2018 Mayıs /144X dosya numaram hala bekliyorum :(

2018 alacak dava dosyaları henüz bitmedi yani

beklyeneler varsa eğer bilginiz olsun

umarım en kısa zamanda herkesin sonuçlanır
  • istanbul Bölge Adliye Mahkemesi 31. Hukuk Dairesi 2019/3233 tazminat davasi acaba 31 bam sira kacda bilgisi olan yada bizim ne zaman sonuclarin gulen var no tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: Cskn1071

bir çok kez aradım her defasında farklı tarihler söylendi en son tüm sinirimle cimer den adalet bakanlığına saglam bir yazı döşedim o şikayet yazısını da istinaf mahkemesine göndermişler :D istinaf mahkemesi de vay efendim yoğunuz vay efendim her davanın sırası var diye cevap yazmış baktım ki bi sonuca ulaşamıyorum artık aramayı falan bıraktım. bu ülke de senin benim oyumla o koltuğa bi otururlar ondan sonra da vatandaşı bi daha tanımazlar ne diyim bi iş mahkemesi bi ülke de 5 sene sürüyorsa o ülkede adaletin terazisi çoktan bozulmuştur geç gelen adalet adalet değildir ama bunlar da gerçekleri değiştirmiyor malesef beklemeye devam sibel hanım artık cocuklarımız mı yer torunlarımız mı yer o paracıkları bilmiyorum :D :D :D
    cimerin çalışma prensibi zaten o.
    adamı şikayet ediyosun ki yetkililer işlem yapsın cimer şikayeti direk şikayet edilen kişiye gönderiyor.
    türkiyenin özeti yani
    sen dua et de şimdi senin dosyayı bizi şikateyt mi ettin lan sen diye red etmesinler

• 27.bam işe iadelerde 2018 lerde son durum hakkında bilgisi olan varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • smhgkaya S kullanıcısına yanıt
    benimde 27bam işe iade 2018/2400lerde dosyam tahmini nezaman sıra gelir bilginiz var ise.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İstanbul 29. Bam neden bu kadar yavaş ve rezaleti sanıyorum hala 2018 dosyalarına bakıyorlar.
    Bilgisi olan var mı beyler?

Dün farklı bir avukatla konuştum avukat sizden ve karşı taraftan vekalet ücreti alabilir bu çok normal sizin hakkınızı savunuyor dedi çok saçma dava başında vekaleti karşıladım üst mahkemede vekalet ücreti onaylandıktan sonra düşülecek e zaten paranın yüzde oranına sahip 5 senedir paramı alamamışım para değer kaybetmiş beklediğime değmicek

Dosyalarımız çok yakın aynı gün bile sonuçlanabilir

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.