Şimdi Ara

İşten ayrılmayı istiyorum nasıl konuşmalıyım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar , şuan çalıştıgım benim için için çok ağır ek olarak anlamsız bi şekilde tepkiler görüyorum bi kaç kişiden ,
    kişiler önemli degil fakat iş agır , ellerim yara içinde geliyorum eve herneyse bugün abimle konuştum yanına alıcak beni

fakat ben 18 yaşında bir çocuk oldugum için işten nasıl ayrılınır bilmiyorum zaten 2 haftadır çalışıyorum .

Yarın sabah servisçi abiyi arayıp(kendisi ilgileniyor çogu işle)

" XXXX abi ben işi bırakıyorum kendimi daha çok geliştirebilcegimi düşündügüm bi iş buldum oraya gidicem "

desem uygun bi konuşma tarzı olurmu yardımcı olun lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huawei16 -- 30 Temmuz 2018; 22:58:56 >

• ne iş yaptığını bilmiyorum. ama kaçar gibi gitmek olmaz.

en azından git işi bırakacağını söyle 1 hafta vs daha çalışırım sende o arada yerime birini bul de.
  • Uzatmanın manası yok hocam fakat işvereni mağdur etmemek için yukarıdaki arkadaşın dediğini yapabilirsiniz. Ya da direk bıraktım de çık git, zorla tutacak değiller
  • kurumsal firma ise en basit örneği XXXXXX insan kaynakları müdürlüğüne. .... tarihinde kendi isteğimle iş yerinden ayrılıyorum yaz A4 e ver insan kaynaklarına çık git. zaten 2 haftalıksın 15 gün devam etme zorunluluğun yok. kurumsal biyer değilse telefon aç sizide işinizide .... de gitme.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.