Şimdi Ara

İşte Zafer Partisi Etkisi; İliç'teki madenin faaliyetleri durduruldu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Sayfaya Git
Git
Giriş
Mesaj
 • İşte Zafer Partisi Etkisi; İliç'teki madenin faaliyetleri durduruldu!Zafer Partisiyoutube
  Genel Başkanımız Ümit Özdağ ve Zafer Partisi heyetinin geçtiğimiz gün #Erzincan #İliç'e giderek, bölgede yaptıkları açıklama sonrası, maden şirketine önce en üst sınırdan ceza kesildi, bugün de faaliyetleri durduruldu. #ErzincanınZaferi #İliçinZaferi #TürkiyeninZaferi kutlu olsun! Zafer Partisi'nin tüm politikalarını öğrenmek, partimizle ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak kanalımıza abone olun! ► https://www.youtube.com/c/zaferpartisi?sub_confirmation=1
  https://www.youtube.com/watch?v=-zNYq8NuAtM • memleketin her derdiyle dertlenen bir adam. Allah sağlıklı uzun ömürler versin

 • Çok şükür devamı gelir inşallah

  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
 • Ümit Özdağ erzincan'a giden tek parti lideri bu açıdan çok önemli bir iş yaptı. Yalnız tesis onun baskıları yüzünden değil nehire zehir akıttığı için kapatıldı. Yani iş işten geçtikten sonra kapatıldı.

 • Su ekonomide döviz üreten bir madenin faaliyet durdurması faydalı bir süreç değil arkadaşlar. Biran önce sorun ve eksikleri çözülüp üretime devam etmeli.

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • batkent b kullanıcısına yanıt
  İşte Zafer Partisi Etkisi; İliç'teki madenin faaliyetleri durduruldu!Veryansın Tvyoutube
  VeryansinTv.com'a destek olmak, reklamsız bir deneyim ve özel içeriklere erişebilmek için hemen planını seç ve bir abonelik başlat. https://www.veryansintv.com/abonelik Veryansın Tv'ye destek olmak için KATIL'ın... https://www.youtube.com/channel/UCLEhuU5yv0T4WBjntWoUSXw/join #Erlik #SedatCezayirlioğlu #SerkanÖz
  https://www.youtube.com/watch?v=eo7rlVRKUgQ


  İşte Zafer Partisi Etkisi; İliç'teki madenin faaliyetleri durduruldu! 

 • Ümit Özdağ hiç değilse ülkenin sorunları için koşturuyor


  CHP 20 senedir ne yaptı? CHP'nin 20 senede yaptığını adam 2 senede yaptı üstüne konuşmasını biliyor


  İyi partiden keşke ayrılmasa idi


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • batkent b kullanıcısına yanıt

  @batkent adlı kullanıcının, yanıtlanan mesajı:

  Su ekonomide döviz üreten bir madenin faaliyet durdurması faydalı bir süreç değil arkadaşlar. Biran önce sorun ve eksikleri çözülüp üretime devam etmeli.


  Maden Türk şirketinin değil 1 , o yabancı şirketler kendi ülkelerini ormanlarını doğasını bu kadar talan edemiyor 2


  Türkiye'nin döviz açığı büyük bunu akp hükümetide biliyor bu yüzden izin veriyor zaten  Biraz zeka biraz IQ olsa böyle yorumlar yapmazsınız ama sosyal medya işte


  Türkiye kaz dağları Kanadalı firma öncesi sonrası

  İşte Zafer Partisi Etkisi; İliç'teki madenin faaliyetleri durduruldu!

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt

  Dmax veya tlc de hiç maden arama yapan dizileri izlemediniz mi ? Onlarda da benzer süreçler oluyor. Oradaki ağaçlar zaten çöpe gitmiyor ekonomiye kazandırılıyor. Hergun ağaç tarlalarında yüzlerce ağaç kesilip ticari olarak kullanılıyor. Kullandığınız tuvalet kağıdı bile ağaçtan yapılıyor. Normal ormanlarda orman müdürlugu gerekli izinleri verip kesim yaptırıyor.

  Ağaç günün sonunda endüstriyel bir üründür. Büyümesi arpa buğday gibi bir yil değil 5-10 yıl sürer ama bakım istemez su vermeniz yeterli.


  İşleten şirket yabancı dahi olsa yüzdelik ortaklık bulunur. Bütün altınları alıp kendi ülkelerine götüremezler. Veyahut direkt ihale usulü oranın tahmin edilen rezervinin değerinin belli bir miktarıni devlete yatırmışlardir.


  Kaz dağlarındaki görüntü geçicidir. madenin rezervi bitmeye başladığı zaman üstü kapatilip tekrar ağaçlandırılır. (Bu sözleşmede de yazar)


  Günün sonunda önemli konu havayı ve çevreyi kirletmemek. Kalıcı hasar bırakmamak.


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • batkent b kullanıcısına yanıt

  Sen hayırdır maden şirketinin avukatı mısın? Önemli olan doğaya zarar vermemekse sana kötü bir haber vereyim. Doğaya zarar veriyorlar. Hem de ne uğruna?

  Gelmiş burada ahkam kesiyorsun yabancı ortak Türk ortak diye. Bu madenlerden devletin alacağı maksimum pay yüzde 15. Yüzde 85'i ise maden şirketine kalıyor. Ortak dediğimiz ise Çalık Holding. Hadi Çalık değil Koç olsun Sabancı olsun ne fark eder? Yok edilen senin toprağın, kesilen senin ağacın, kirlenen senin suyun ama para kazanan onlar. Peki sen günün sonunda ne kazandın? Hiçbirşey. Ne uğruna?


  Bir de utanmadan görüntü geçicidir diyorsun. Kaz dağlarında dönümşlerce alan takan edildi, toprak kirletildi, ekosistem tahrip edildi. Maden atarken hangi zehprkeri verdiler bir bilginiz var mı? Benim yok. Peki nasıl oluyor da geçici diyorsunuz?


  Şurada haklısın tüm dünyada bu şirketler doğayı kirletir. Yani bu işler tüm dünyada oluyor. Senin kafa yapındakiler Amazon ormanlarını da yağmalıyor. Aynı gerekçeler ile. Onlar da buraya ağaç dikilecek diyor. Hayır efendim mesele ağaç değil. O bölgeye verilen tahribat sonrası orada canlılığın toparlanması (süksesyon) uzun bir zaman ister. Hele ki doğa hem yok edilip hem de kirletilmişse bu süreç çok daha uzayabilir ve ardından pek çok canlı türü o bölgede görülmeyebilir.


  Bizim en büyük hazinemiz toprağımız, ormanlarımız. Maden aranacaksa o bölgeye verilecek minimum hasarla aranmalı. Aksi halde asla izin verilmemeli. Bu yüzden söz konusu maden kapalı kalmalı. Bölgede iyileştirme çalışmalarına başlanmalı.


  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Zafer Partisi'nin bir etkisi olduğunu sanmıyorum, orada bir adam yıllardır uğraşıyordu, en son siyanür sızıntısı olunca


  devlet, halkın ve stk'ların tepkisiyle ceza kesip faaliyet durdurdu.


  Bu mevzuyu Zafer Partisine iteleyemezsiniz arkadaşlar.

 • Rindaman kullanıcısına yanıt

  partiyle alkam yok ama ben şu sözünüze takıldım.

  "devlet, halkın ve stk'ların tepkisiyle ceza kesip faaliyet durdurdu."

  Arkadaşım bu denetleme stk lerin vatandaşın görevi mi yoksa devletin mi ?

  birileri tepki göstermese tek bir ağaç kalmayıncaya kadar kıyım mı yapacak bu şirketler ?

 • ThePiraeusHunter kullanıcısına yanıt

  Memleket sahipsiz hekim bey.

 • Rindaman kullanıcısına yanıt

  aynen öyle , vekil desen 20 30 milyon tl yi koyan direk vekil olur e adam önce bu parayı çıkartacak seni mi düşünecek bu nasıl bir sistem anlamak mümkün değil.

 • ThePiraeusHunter kullanıcısına yanıt

  Bakiye zaten eksilerde, harıl harıl altın çıkarıyorlar ve doğayı takan yok.


  10km2 çapında alan kokuyor diyorlar, o kirli havuzu uzaktan çekiyorlar ve arabalar nokta gibi kalıyor.


  Daha da öteye kazıp genişleteceklermiş havuzu.


  Para için göz yumulan şeylerin bu hayatta haddi hesabı yok.

 • valla devlete ve millete olan inancımı sıfırlamayı başardılar şu an bir iç veya dış savaş çıkarsa diye bir silah alıp yayla arazimde su güneş enerjisi silah yiyecek vs imkanları olan bir sistem kurmayı planlıyorum. gerçekten önümüzdeki 10 yılı çok karanlık görüyorum. hayatta olurum veya olmam çok problem değil aslında çok problem değil aslında. ama bir kişi öldürmeden ölmek sıkıntı bir ülkeler arası savaşta. olası bir iç savaşta ise tarafsız kalmak niyetim ama imkansız gibi duruyor.

 • 
Sayfa: 1
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.