Şimdi Ara

İŞTE YENİ OPEL ASTRA! (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.642
Cevap
37
Favori
1.785.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: betito

vay be tahminimden fazla hemşerim var galiba burda :) evet o_firat, benim telefonda görüştüğüm kişide ethem beydi, şimdi hatırladım. olmazsa gidip ben ethem beyle görüşeyim, bir arkadaşımıda kenanmorbulut arkadaşımızın dediği gibi onur beyle görüştüreyim. artık hangisi olursa :D

Dostum sen bana ilgilendiğin modeli söyle ben bi fiyat alayım istersen Ethem Bey le baya bi kanka olduk arabayı alırken adana,istanul ve konya dan daha ucuza vermişti bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saint2

quote:

Orijinalden alıntı: izmirlil35

Merhaba arkadaşlar.

Allah kısmet ederse, pürüz çıkmasa evim yarın satılıyor ve araba da almam için param kalıyor.
    Rica etsem yeni astra 180 lik kullananlar bana pm atabilir mi?

180 BG olanlar 2011'den itibaren sadece Active Select'li. Bilgin olsun...

Bu konuda biraz bilgi verbilir misiniz ?
  • evet betito kardes benımkı beyaz olan cosmo astra ...1.6 180 hp lık modelı

afl ve cd 500 ıcın dersen afl gercekten ınanılmaz gusel gorus saglayan ve ınanılmaz hos gosteren bır unsur aracı

cd 500 ıse malesef suan ıcın sadece ıc mekanda cok hos goruntu veren bır aksesuar navı cok ıse yaramıyor ama degermı dıe sorarsan kardesım kesınlıkle deger ...
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar.

Allah kısmet ederse, pürüz çıkmasa evim yarın satılıyor ve araba da almam için param kalıyor.

çok bir bilgiye gerek yok 1.6 180 hp modeller sadece otomatik şanzımanla alınabilmekte an itibariyle. tabi bayilerde kalmış 2010 model varsa manuel olabilir.

• quote:

teşekkürler saint2. opel'in sadece garantiyle mi anlaşması var peki? bu konuda bilgin var mı?

Koç Finans'la da var.
  • quote:

teşekkürler saint2. opel'in sadece garantiyle mi anlaşması var peki? bu konuda bilgin var mı?

Koç Finans'la da var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar.

çok bir bilgiye gerek yok 1.6 180 hp modeller sadece otomatik şanzımanla alınabilmekte an itibariyle. tabi bayilerde kalmış 2010 model varsa manuel olabilir.

Ki İstanbul'da çok aradım ama 2010 1.6 T düz vites bulamadım.

• 1.6 t duz vıtes ısteyenler 50 000 lıraya verebılırım :D:D:D cosmo + navı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

1.6 t duz vıtes ısteyenler 50 000 lıraya verebılırım :D:D:D cosmo + navı

Bir de FlexRide olsaydı tadından yenmezdi.
  • arkadaşlar 1,3 dizel cosmo siyah astrama bugün kavuştum. ilk izlenimlerimi paylaşmak isterim kısaca. araç gerçekten çok ama çok güzel dış tasarım ve iç tasarım olarak hakkını gerçekten veriyor. şu ana kadar 2 noktada sıkıntı çekiyorum, 1.cisi babamın otomatik vites arabasından sonra düz vites çok zor geldi:) 2. olarak da sanki fazla motor sesi geliyor içeriye, gerçi bu da alıştıkça dikkat edilmeyecek bi nokta olacaktır sanırım. ilk izlenimlerim böyle. haa bi de arabayla eve gelene kadar 4,6lt ortalama gösterdi(25kmlik bir mesafeden geldim) başlangıç için bile iyi diil mi sizce:)
  • arkadaşlar 1.6 115 hp active select aracıma chip tuning uygulanabilinir mi
    5 yada 7 beygirin faydası olur mu
    izmirde nerede yaptırabilirim
  • Biz düşünürken opel boş durmuyor ve zaten var olan özelliklerden kısmaya ve gizli zam yapmaya devam ediyor.
    Müjde, cd500 artık 1350 değil 1750 TL.
  • bence flexiride a 18 jant olayınıda kaldırdılar cunku ayrıyetten bır pake cıkarmıslar 18 jant dıe ...

beyler su bellı bır suratte gıderken ufak tefek tumseklerden yada parke taslardan gecerken dıreksıyonda hıssetme olayı sızdede varmı acaba ben defalarca sordum kımse cevaplamadı bunu ?
  • quote:

bence flexiride a 18 jant olayınıda kaldırdılar cunku ayrıyetten bır pake cıkarmıslar 18 jant dıe ...

beyler su bellı bır suratte gıderken ufak tefek tumseklerden yada parke taslardan gecerken dıreksıyonda hıssetme olayı sızdede varmı acaba ben defalarca sordum kımse cevaplamadı bunu ?

Benim arabada yok Kenan kardeşim kronik sorunların içinde bi o problemim yok diyebilirim
  • quote:

bence flexiride a 18 jant olayınıda kaldırdılar cunku ayrıyetten bır pake cıkarmıslar 18 jant dıe ...

eskiden fp 3500 civarıydı yanlış anımsamıyorsam.
    eğer paketten çıktıysa şimdi 4500 liraya geliyor flexride+18:S
    yakında tahminim flexride ı seçme şansıda türk tüketicisinin elinden alınır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: o_firat

quote:

Benim arabada yok Kenan kardeşim kronik sorunların içinde bi o problemim yok diyebilirim

kardesım ısın acıgı bunun bır sorun oılup olmadıgını bıle bılmıyorum sızce neden bu boyle yanı hata nerde acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

quote:

eskiden fp 3500 civarıydı yanlış anımsamıyorsam.
    eğer paketten çıktıysa şimdi 4500 liraya geliyor flexride+18:S
    yakında tahminim flexride ı seçme şansıda türk tüketicisinin elinden alınır..

ben aracı bundan 2 ay önce teslim aldım flexride la beraber ozaman fiyatı 3,200 idi toplamda arac bana 46.000 mal oldu flexride la beraber. tümseklerde hiç birşekilde bir titreme yok bende. Flexride kullanan arkadaşlar varmı bilmiyorum ama inanılmaz bir fark yaratıyor, inanılmaz bir yoltutuşu ve serilik katıyor 140 beygir tam anlamıyla limitlerini zorluyor. sürüş zevki inanılmaz jantlarda cabası dediğiniz gibi yakında onuda kaldırılar. flexride ilk çıktığında jantlar yoktu ben daha ozman vermiştim siparişi sayfada dolaşırken yanında geldiğini gördüm bayiye gittim haberleri yok. benim araçla gelirmi diyorum gelir heralde diyolardı :)

• Ben birazdan servise bırakacam arabayı hız sabitleyici hiç devreye girmiyor iç aydınlatmadan felaket ses geliyor dayanılmaz oldu bide debriyaj problemi unutmadan cyclone navigasyon ve dvd oynatıcıyıda taktıracam sizin probleminizide bi sorayım bakalım ne diyecekler
  • kenanmorbulut dostum, sport ve cosmo arasında afl'yi çıkarınca 1300 tl lik bi fark oluyor, sanırım cosmo alıp diğer ufak tefek özelliklerinde araçta olması daha mantıklı, öyle değil mi? ben cosmo için pazarlık yapayım en iyisi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi betito -- 5 Ekim 2010; 9:06:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: o_firat

Ben birazdan servise bırakacam arabayı hız sabitleyici hiç devreye girmiyor iç aydınlatmadan felaket ses geliyor dayanılmaz oldu bide debriyaj problemi unutmadan cyclone navigasyon ve dvd oynatıcıyıda taktıracam sizin probleminizide bi sorayım bakalım ne diyecekler

kardeşim, ben 1.4 140'lık cosmo + cd500 araç istiyorum. yalnız bişey merak ettim, şu cyclone navi. dediğiniz sistem sadece cd500 olan araçlar için mi alınabiliyor? yoksa cd500 almadan da göğüse oturtabiliniyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.