Şimdi Ara

İşte Yeni Nesil Türk Kızlarının Geldiği Son Nokta (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
9
Favori
7.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
252 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Farkedermi ? İsterse 1 yıl olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızın çektiği keko bence daha büyük bi sorun bu devirde. Klavye başındaki kekolar eksilesin.
  • Adamın keko olduğu alnında mı yazıyor belki sıradan bir üniversite öğrencisi dün gece başladığı kitabı metroda okumaya devam ediyor bu nasıl hastalıklı bir zihniyet ? adam kitap okuyor diye kendi kendine triplere girmiş Allah esirgesin bu nedir arkadaş insan bunları gördükçe daha fazla çekingenleşiyor millet havadan sudan nem kapıyor.
  • Şu kıza oyun yapmak lazım profilini bilen varsa. Nasıl olsa hiçbirimizi tanımıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merhaba..

Kızın çektiği keko bence daha büyük bi sorun bu devirde. Klavye başındaki kekolar eksilesin.

Sen ne diyosun değişik. Daha adamı tanımadan söylediğin lafa bak. Senin ne artın var anlatsana bana bi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah düşmanıma bile böyle bir eş veya kız çocuğu nasip etmesin.
  • Kız acınacak halde olduğundan birisini küçük düşürmeye çalışmış ultra süper zekasıyla olay bu

• Söyleyeceklerimden yine uyarı almaktan korkuyorum
    Karşısındaki yakışıklı bir tip olsa emin olun böyle bir konu açılmayacaktı , gariban biri okuyamaz mı bu ülkede ? Elbet bu ayrımcılığı yapanlardan hesap sorulacak.
  • Bir kiz arkadasim bana kasli erkekler bana sulaniyot salonda, oyle bir kesiyorlar ki gormen lazim falan dedi. Bu kadar da abazalik iyi degil onlar apaci zaten felan dedim, yapicaksa bunlar abazalik yapsin kasli ve yakisiklilar demisti.

• Kız haklı.
  • Kitap okumak için belli bir tipe ve kıyafete ihtiyaç olduğunu öğrenmiş olduk. Sanki gözüyle değil ayakkabısıyla okuyacakmış gibi bir mana çıkmış.
  • Bu kızın babasının tipini de görmek lazım.
  • Alayının kafasına ICBM füzesi düşsün
  • Kız haklı beyler
  • Castiel kullanıcısına yanıt
  • Kesin başka bir yerden gelmiş izmirli kız triplerine girmiştir

• ye kesinlikle böyle kınama ile konuşma ile olmaz ifşa edilmeli profili falan aklı alınmalı bunun... bunu paylaşan kesinlikle ifşa etsin şunu kim bu!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Closer

quote:

Kızın çektiği keko bence daha büyük bi sorun bu devirde. Klavye başındaki kekolar eksilesin.

Sen ne diyosun değişik. Daha adamı tanımadan söylediğin lafa bak. Senin ne artın var anlatsana bana bi.

Gocundun galiba? Adamın ne olduğu belli değilse kızın da belli değil. Sanki kızı tanıyormuş gibi yorum yaparken iyi tabi. Günde kim bilir kaç kişiyle dalga geçiyorsunuz, etek giyen kıza her türlü şey söyleniyor ama erkeklere gelince başka. Asıl problem bu tip kızlarda değil sizin gibi cahillerde. Hadi gülüm.
  • Kızın ne suçu var? 2.sınıftan beri nefes alsın yeter mantığıyla her kıza yazan erkeklerin ürünü bu tarz kızlar. Hiç şimdi küfür etmeyin. Ülkedeki her kız neredeyse star muamelesi görürse olacağı budur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Closer

quote:

Gocundun galiba? Adamın ne olduğu belli değilse kızın da belli değil. Sanki kızı tanıyormuş gibi yorum yaparken iyi tabi. Günde kim bilir kaç kişiyle dalga geçiyorsunuz, etek giyen kıza her türlü şey söyleniyor ama erkeklere gelince başka. Asıl problem bu tip kızlarda değil sizin gibi cahillerde. Hadi gülüm.

Bak sen şuna ya :)) biz yoldan geçen kişiyle mi dalga geçiyoruz? Adam orta tipi ne olursa olsun senin gibi görgüsüz insanların yapmadığı şeyi yani bilgiyi arıyor kendini geliştiriyor yahut öyle bi kitabı karıştırıyorken özellikle belirtiyorum kız durduk yere bu adamı sırf görünüşünden dolayı rencide ediyor. Sende yine durduk yere kızın yaptığıeyi yapıyosun sırf görünüşünden dolayı asıl bu tipler sorun diyosun :) adamın kitap okuyor olması gücüne gitmişki adamı eleştiriyosun. Cahil demişsin bana senin bana bu kafı kullanman zerre umrunda değil senin düşünce yapın ortada senle münakaşaya bile girmem vakit kaybı. He bu kadar yazdım tek bi gayem var o da tipi hoşunuza gitmeyen insanları hor görmeniz. Bu da sana son yorumumdu cahilus.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.