Şimdi Ara

İşte Yeni Nesil Türk Kızlarının Geldiği Son Nokta (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
9
Favori
7.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
252 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu kızlar 23-24 yaşına gelince koca arıyooooom diye ağlarlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kızın annesine acıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağustos gibi denize gittik.Yan tarafta uzanmış gözünde gözlük,altın rengi mayo.Etrafa bakıp böyle alayımıza küfredermiş cesine surat yapan dudak büken kezban.10dk sonra baktığımda domates ekmek yiyodun noldu havyar evdemi kalmış....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genelleme yapmayalım..

diyordum eskiden. Hepsinin aynı olduğunu gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

Kız HAKLI eleman Okumayı daha yeni sökmüş gibi parmağı ile takib ediyor.

Senden farklı giyinen herkeste zevksizdir allah bilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

tek servetleri elmastan 1 şeftalı,
    40 lı yaşlara kadar biryere kapak atamazlarsa o şeftalıde hoşaf olup ellerınde patlıyor

Üstüne söylenecek söz yok.
  • her esmere keko yaftasıda yeni moda heralde durduk yere türklüğe antipati toplayıp, insanların ve kendi kürt nufusu algılarını saptırıyorlar.
  • Sonra neden bu ülke gelişmiyor!!! yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Closer

quote:

Orijinalden alıntı: Merhaba..

quote:

Orijinalden alıntı: Closer

quote:

Orijinalden alıntı: Merhaba..

Kızın çektiği keko bence daha büyük bi sorun bu devirde. Klavye başındaki kekolar eksilesin.

Sen ne diyosun değişik. Daha adamı tanımadan söylediğin lafa bak. Senin ne artın var anlatsana bana bi.

Gocundun galiba? Adamın ne olduğu belli değilse kızın da belli değil. Sanki kızı tanıyormuş gibi yorum yaparken iyi tabi. Günde kim bilir kaç kişiyle dalga geçiyorsunuz, etek giyen kıza her türlü şey söyleniyor ama erkeklere gelince başka. Asıl problem bu tip kızlarda değil sizin gibi cahillerde. Hadi gülüm.

Bak sen şuna ya :)) biz yoldan geçen kişiyle mi dalga geçiyoruz? Adam orta tipi ne olursa olsun senin gibi görgüsüz insanların yapmadığı şeyi yani bilgiyi arıyor kendini geliştiriyor yahut öyle bi kitabı karıştırıyorken özellikle belirtiyorum kız durduk yere bu adamı sırf görünüşünden dolayı rencide ediyor. Sende yine durduk yere kızın yaptığıeyi yapıyosun sırf görünüşünden dolayı asıl bu tipler sorun diyosun :) adamın kitap okuyor olması gücüne gitmişki adamı eleştiriyosun. Cahil demişsin bana senin bana bu kafı kullanman zerre umrunda değil senin düşünce yapın ortada senle münakaşaya bile girmem vakit kaybı. He bu kadar yazdım tek bi gayem var o da tipi hoşunuza gitmeyen insanları hor görmeniz. Bu da sana son yorumumdu cahilus.

Ben ülkenin gerçeğinden bahsettim, ülkedeki keko ve cahil tiplerin ne kadar çok olduğunu beyin kapasiten yeterse bir düşünürsün. Görgüsüz olsa ne olacak bu kız, görgüsüz diye mi bu kadar olay oldu yani? Mağaranızdan bi twittera falan bağlanın orada neler göreceksiniz bakalım liseliler. Cahilsiniz işte, allah bilir o kitap okuyan kekodan da beterdir forumdakilerin çoğu, şişman ve asosyal olmaları dışında tabi.

• Facebook'ta bir arkadaş paylaşmıştı orada görüp düşüncelerimi forumda paylaşmak istedim. Bunu yazanın kim olduğundan haberim yok olsa düşünmem bile, anında atarım sosyal medya adresini.
    Bazı arkadaşlar genelleme yapmamdan şikayetçi olmuş. Başlık öyle fakat ilk mesaj da yazdığım '' Hepsini kastetmiyorum ama çoğu böyle. '' cümlesini görmeleri gerek.
  • hey gidi hey bunu yazan bu lafı atan nasıl bir .....

• quote:

Orijinalden alıntı: affiliation

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishArcher

quote:

Orijinalden alıntı: Nakit Para

burası izmir metrosu(izban)

izmirde kalitesiz kaşar çok

@affiliation

TEŞEKKÜRLER KONUDAN HABERDAR ETTİĞİNİZ İÇİN. NE KADAR İZMİRLİ DE OLSA, BU DURUMDA SÖYLEYECEK ÇOK BİR ŞEY YOK...

ne diyon lan sen İzmiri sattın mı bak banlanmışsın sattın diye. O KIZ HAKLI ÇÜNKÜM İZMİRLİ !

• quote:

Orijinalden alıntı: Endülüslü İBN-İ ARABİ

Adama bak bee..Sen utanma aslanım terliklerini saklamana gerek yok terliklerini gösterde sana cahil diyen tipler utansın

Abi sen ne ettin konu bitmis gitmis acan adam cizilmis bile :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maktusso M kullanıcısına yanıt
    dolanırken denk gelmişim uplatim dedim

• bu ne lan böyle, onu yazarken ne kadar düşündü acaba..
  • ayp

• quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

tek servetleri elmastan 1 şeftalı,
    40 lı yaşlara kadar biryere kapak atamazlarsa o şeftalıde hoşaf olup ellerınde patlıyor

bu kapağı açan çıkmaz

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naega- -- 15 Nisan 2015; 16:44:40 >
  • Şu Çocuğu Sİyasi bir partiden aday olsun kesin kazanır

Helal olsun kardeşime bazılarının mantıklarının bile alamadığı cevap vermiş.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.