Yüzbaşı
28 Mayıs 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba

Öncelikle tartışmayı islam-din üzerine çekip hegel diyalektiği çemberine sokmamanızı rica ederim. Bilim dünyası sorgulanamaz değildir. Bilim adamlarına para verilip “sigara sağlıklıdır” bile dedirtildi bu dünyada. Sermayenin elinde olan bir otorite elbette sorgulanıp tartışılmalıdır. Yani “bilim yeaaa sen diyon yobaz” deyip beğeni almak istiyorsanız oradı burası değil.

Neyse. Öncelikle zika virüsünün etkilediği insan modellerini aşağıya bıraktım.

Ara türe ne kadar benziyor değil mi? Evrimi sorguladığımızda önümüze bir kaç prototip atılıyor ve bir kaç kalıp bilgi ağzımıza tıkılıyor. Tartışmanın sonunda sorgulayan “cahil” adam ilan ediliyor. Modern bilimciler mikroskop ve teleskopla yeterince sorgulamış zaten o yüzden bizim sorgulamamız saygısızlık oluyor onlara göre.

Neyse. Acaba tarihte benzer virüsler sağlıklı ve yaratılmış insanı hasta edip ara tür-maymunsu insan diye önümüze atılan ampute insanları ortaya çıkarmış olamaz mı?

Bu insanların kalıntıları hep tek bulunuyor. Hasta oldukları için sosyal toplumdan dışlanıp tek yaşamak durumunda kaldıkları için bunlara tek tek rastlanıyor olabilir mi? Ayrıca radyasyona marız kalan kadınlar zamanında elleri, başı veya farklı uzuvları daha büyük olan çocuklar doğurdular. Göktaşları yüksek miktarda radyasyon ihtiva eder. Dünyaya gök taşı düşüp bir takım insanları radyasyona maruz bırakıp ampute insanlar ortaya çıkarmış olamaz mı? Her hasta insana bir ara tür deyip geçmek yerine bu konuları tartışmam gerekmez mi?

Elektronik olarak tabir edilen bir ara tür;
Merhaba arkadaşlar, Türkiye’nin en büyük webmaster forumu r10 alan adlı mail ve davetiye şartını geçici olarak kaldırdı. Bu fırsatı değerlendiriniz.
Merhaba

Şifre hatırlatma sayfasında Sms ile şifre sıfırlamak istediğimizde numaranın başına sıfır koymadan yapınca onay kodu gönderiyor, sistem sıfır koymaya izin verdiği için sıfır koyanlar onay kodu alamıyor.

Mail hatırlatma ekranında sıfır koymaya izin vermediği için sorun olmuyor, şifre hatırlatma ekranında da bu yapılır yada sıfır koyulmaması için uyarı yapılırsa daha uygun olur.

@Citizen

Artık bir buçuk ay oldu ve bu sorun herhalde halledilemeyecek. SMS onay kodu gelmediği için üyeliğimi kurtaramıyorum.

1- Bilmediğim bir sebepten dolayı şifrem geçersiz oldu.
2- SMS onay kodu göndermiyor ve şifre sıfırlayamıyorum.
3- Mail adresi silinmiş bir mail olduğu için o yolla da sıfırlayamıyorum.
4- Destek talebi açarak aldığım kodu sistem kabul etmiyor.
5- 1,5 ay oldu ve hala bu sorun hallolmadı.

Bu üyeliği geçici olarak ödünç aldım, kendi üyeliğime artık ulaşmak istiyorum.

DH ile beraber kullandığım iki forum var, reklam engelleyici kullanıp forumların can suyu olan reklam gelirine engel olmuyorum. İlgimi çeken reklamlarla da ilgileniyorum. Forumların yegane gelir kaynağı reklamları engellemeyi uygun görmüyorum.

Hem reklam engelleyici yazılımları savunuyorsunuz hemde DH Premium'dan maaşlar yatmayınca isyan ediyorsunuz.
Sürekli fön ve wax ile saçlarımı,
Yıllarca gecelere kadar Knight Online oynayarak gölzerimi,
Abur cubur ve şekerlemeler ile dişlerimi mahvettim, aklım başıma geç geldi. Bunlar size 30'lu yaşlarda çok lazım olacak.

Bugün yapacağınız gereksiz şeyler ve yanlışlar hayatınızın dönüm noktalarını yaşayacağınız 30'lu yaşlarda size çok zorluk çıkarır.
Reklama bakın, ekranı kaplıyor, tıklayınca da büyüyor.

Üyeliğimin şifresini birden kabul etmemeye başladı, site onay kodu göndermediği için şifremi sıfırlayamıyorum.

Destek başvurusu açıyorum ve destek onay kodugöndetince o koduda kabul etmiyor.

Kocaman dh yönetimi bu sms onay kodu işini nasıl halledemiyor aklım almıyor.
Ben kışı seviyorum. Bir içlik giyiyorsun olay bitiyor. Yazın soğuk duş alıyorsun, giyinene kadar yine terliyorsun.
Kuzey Kore devlet başkanı Kim Jong-Un'a göre halk, devletin kurucu/kurtarıcıları olduğu için onlara tassupla bağlı kalmak zorunda.

Bizim ülkemizde de aynı mantığı, kemalizm ideolojisine bağlı bağnazlar ve 15 Temmuz sonrası oluşan akpizm ideolojisine bağlı yobazlar yürütüyor.

Ben bir insan üzerine kurulmuş ideolojiye bağlanacaksam ve bu ideoloji dayatmalarını reddettiğimde hain muamelesi göreceksem kimse özgürlükçü olmaktan bahsetmemeli.

İdeolojik dayatma bana; Devleti ben kurdum/kurtardım ve benim çemberim dışında tercih hakkın yok diyor.

Kadını tecavüzden kurtaran kişi kadının sahibi olur mantığıdır bu.

Ben bu yüzden diyorum ki, özgürlükçülük konusunda Kim Jong-Un'dan daha iyi bir noktaya gelmiş değiliz.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.021
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 9.392 (Bu ay: 116)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.376 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.