Şimdi Ara

>>>İŞTE YENİ KASA KİA RİO KARŞINIZDA<<< (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.033
Cevap
22
Favori
129.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filo dan gelen rio ların piyasaya yayılmasıyla ortalıkta baya fazla rio olmaya başladı. Haliyle rio ların 2.el fiyatları da yükselmiş görünüyor. :)
  • Rio ile aynı araç olan i20'ler ikinci elde aynı motor ve aynı donanım seviyesinde her daim 8-10 bin daha pahalıydı uzun süredir.. Sanırım hala aynı durum sürüyordur. Rio, hakettiği yeri zamanla bulacaktır piyasada..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kia Rio, eski i20drn üstün bir araçtı.
    Yeni i20 ile ancak eşitlenmiş oldular.
    Yakın zamanda yeni Rio, yine i20den üstün bir otomobil olarak yollara çıkıcak.

• Kia Rio 2013 | Sporty | 1.4 Crdi

Modeli ile aranıza katılmış bulunmaktayım.
    Arabamı çok sevdim gerçekten iyi ki almışım diyorum.

Şimdiye kadar her görenin beğendiği tek araba Rio oldu. Yaşlısı da, genci de herkes arabayı çok beğeniyor.
    Bizim millet boşuna Kia ön yargısı yapıyor. Araba her şeyiyle çoğu rakibinden üstün konumda.
  • Gny* kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam. kazasız belasız binin.

ne kadar verdiniz araca öğrenebilir miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 çıkışlı 1.4 rio sedan aldım. Alırken çok araştırdım şimdi size 6 aylık tecrübelerimi paylaşıyorum.
    1. Araca atiker gold lpg taktırdım. En son ne zaman gaz aldığımı hatırlamıyorum :-) (İstanbul içi ortalama 20 kuruş)
    2. Yol tutuş çok hoşuma gitti.
    3. Donanım bir harika arabada yok yok. Tek cruıse control yoktu onu da 62 dolara taktırdım.
    4. En kötü yanı sert süspansiyonlardı, lastikleri değiştirince bayağı iyileşti.
    5. Arkadaşlar arabayı tanıdıkça hoşlarına gitmeye başladı hatta bazıları kendi araçlarını satıp rio sedan almayı planlıyorlar.
    son söz bu fiyata donanım, güvenlik ve konfor başka hiç bir arabada yok.
  • Merhabalar iyi forumlar . 2016 yeni model compcent plus rio alan var mı ? 1.4crdi araç kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum iyi forumlar .
  • Kardeşimde 2014 model benzinlisi var, otomatik vites
    Bagaj kapağı açınca durmuyor düşüyor
    Bende getz olmasına rionun yeni kasalarını ben de beğendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 21 Ağustos 2016; 22:30:00 >
  • 2017 De yeni kasası çıkınca eski kasa ucuzlar mı acaba. Beklemeye değer mi ?

• Selam arkadaşlar ağustos ayında rio consept plus aldım kartal tekkar bayiiden 61 bine. Bende opel astra 1.4 turbo 140 lık vardı benzin artık canımı yaktığı için satıp rio aldim. Alt taraftan gelen cıtırtı takırtı seslerine bir çözüm varmı arkadaşlar? Gerçekten çok can sıkıyor birde yol azcık bozuksa araç nerdeyse devrilcek gibi bozukluklardan kaçıcam diye kaza yapıcam neredeyse lastikleri değiştirsem işe yarar mı?

• Lastik yanak kalınlığını arttır fark edecektir.

• Arkadaşlar, 2014 Rio arka silecek ölçüsünü bilen var mıdır? Silecek lastiğini değiştirmem gerekiyor da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muradona43

2013 çıkışlı 1.4 rio sedan aldım. Alırken çok araştırdım şimdi size 6 aylık tecrübelerimi paylaşıyorum.
    1. Araca atiker gold lpg taktırdım. En son ne zaman gaz aldığımı hatırlamıyorum :-) (İstanbul içi ortalama 20 kuruş)
    2. Yol tutuş çok hoşuma gitti.
    3. Donanım bir harika arabada yok yok. Tek cruıse control yoktu onu da 62 dolara taktırdım.
    4. En kötü yanı sert süspansiyonlardı, lastikleri değiştirince bayağı iyileşti.
    5. Arkadaşlar arabayı tanıdıkça hoşlarına gitmeye başladı hatta bazıları kendi araçlarını satıp rio sedan almayı planlıyorlar.
    son söz bu fiyata donanım, güvenlik ve konfor başka hiç bir arabada yok.

Hocam aracla ilgili yeni dusunce ve deneyimlerinizi paylasabilirmisiniz

• Herkese iyi akşamlar.

1.25cvvt Fancy ile aranıza katılacağım.

2012 model 90000 km'de.

28000'e el sıkıştık.

Benim merak ettiğim şey arabada hız sabitleme var mı?

Yok ise sonradan taktırmamız mümkün mü!

• Hayirlisi olsun,
    http://www.kia.com.tr/yeniriohb/genel-bakis

yeni kasa fiyat listesi;http://www.kia.com.tr/yeniriohb/fiyat-listesi

eski kasa fiyat listesi;http://www.kia.com.tr/rio-hatchback/fiyat-listesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guzelyali -- 4 Mart 2017; 20:23:46 >

• 2017 ocakta kia Rio consept plas aldım araç fena diil

Bir otomobil olarak bence eksik yönleri var. Genel olarak;

1 dizel 1.4 motor yeterli fakat soğukken braz gürültülü çalışıyor.

2 mıcırlı yollarda ön tekerlerden fırlayan kum taş vb. Davlumbazlardan çok ses alıyor.

3 izolasyon fena diil ama yol sesini çok fazla alıyor

4 camlardan sadece sürücü tarafının otomatik olması çok saçma

5 kontağı kapattığınızda eğer camları kapatmaya çalışıyorsanız kapama duruyor. Kotü fıat bile ticari araçlarında dahi kontağı kapattığınızda camlar kapanana kadar durmuyor:)

6 sürücü koltuğu en aşağı seviyede iken bile yüksek boyum 1.72. 1.80 boyundaki bir kişi için ne olur bilemem.

7 Cruise kontrol düğmeleri çok karışık. Direksiyon üzerindeki düğmeler bence akıllı bir şekilde konumlandırılmamış.

Bundan önceki aracım bir hafif ticari araçtı ve bu saydığım problemlerin hiçbirini yaşamamıştım. Bir otomobil olarak daha ergonomik olmasını beklerdim. Bunun dışında kullanımı hoş bir otomobil.

• AK_YUZ A kullanıcısına yanıt
    Kazasiz belasiz, hayirlisi olsun.
  • AK_YUZ A kullanıcısına yanıt
    Araciniz hayirli olsun hocam Kac liraya aldiniz acaba

• Arkadaşlar

20 bin km'de 2013 kia rio hatchback 1.25 natty için 37.500 isteniyor

Kazası boyası hasar kaydı yok...

Sizce makul mu?
  • 2017 model Yen'i kasa rio 1.25 cvvt manuel 84 bg 120 nm torklu comfort giriş donanım araç almak istiyorum çelik jant ve sis farı dışında pek eksiklik göremedim yakıtı ve performansı hakkında bilgisi olan var mı Yen'i kasa manuel 1.25 için 57.000 tl fiyat var

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.