Şimdi Ara

İşte yeni Dacia Logan yerine Türkiye'ye gelecek model: 2021 Renault Taliant (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
9.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İkisi de abartı değerler. Türkiyede dolusu 200 bin tl , gelişmiş ülkelerde dolusu 15 bin euro/dolar. Ama alamayacağımız gerçeği bâki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

he ya çok ucuz 200 bin lira. 20 senelik arabalar olmuş 70 bin lira zaten

Bak sana ilkokul derecesinde anlatiyorum.

Ucuz ve pahali. Bir kiyaslama sonucu kullanilan sifattir. Bir seye ucuz diyebilmek icin iki veya fazla seyi kiyaslayip fiyatina gore derecelendirmen gerekir.

Bu baglamda bu fiyat diger bircok markaya gore gorece ucuzdur.

• egea varken kimse almaz yine

• quote:

Orijinalden alıntı: alkgs

Egea övecek kadar fakirleştik mi ya

Evet

• fransız arabası alınmaz dökülüyor çöptür

• Astra j sedana benzettim ben. Ama bu araba astra sedandan guzel olmus.

• alfa-x kullanıcısına yanıt

Hocam bu topraklarda bir gerçek vardır. Birşey tutulup değer gördüyse o sonuna kadar gider. Renault halen bunun ekmeğini yiyor. Symbol çıktığında Torosun yerine çıktığı muhabbetini ben de duymuştum. Hazır retroya dönüş çılgınlığı başlamışken şunları Toros ve Toros SW diye satsalar keşke.

• Çekoslavak auto.cz sitesinde yeni Symbol yani Taliant ın Bursa da üretileceği yazıyor doğru mu ??? ileride de megane sedanın yerini alacakmış

https://www.auto.cz/renault-taliant-prichazi-je-to-bracha-dacie-logan-pro-vybrane-trhy-138367

Bližší informace o novém Renaultu Taliant budou teprve zveřejněny. Automobil se každopádně třeba pro turecký trh bude vyrábět v tamějším závodě Bursa, kde se dnes vyrábí sedan Mégane GrandCoupé. I to naznačuje, že by Taliant mohl postupně nahradit tento obdobně velký model.

Kod

Yığını:
    Yeni Renault Taliant hakkında daha fazla bilgi henüz yayınlanmadı. Her halükarda, otomobil bugün Mégane GrandCoupé sedan'ın üretildiği yerel Bursa fabrikasında Türkiye pazarı için üretilecek. Bu aynı zamanda Taliant'ın yavaş yavaş bu benzer büyük modelin yerini alabileceğini gösteriyor.

Megane Sedan ile Taliant farklı araçlar. Birisi C Sedan diğeri B. Taliant bildiğiniz Toros. Renault böyle bir şey yaparsa tek kelime ile saçmalamış olur. Astra'nın rakibi Megane'dır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ışıklılımühendis20

Megane Sedan ile Taliant farklı araçlar. Birisi C Sedan diğeri B. Taliant bildiğiniz Toros. Renault böyle bir şey yaparsa tek kelime ile saçmalamış olur. Astra'nın rakibi Megane'dır.

Farklı araç olduğunu biliyoruz daha yapılan haberlerde Türkiye de üretileceği de yazılmadı

Ama çekler Bursa da üretilecek yazmış , sandero ,sandero stepway ,renault express(dokker) Fas da üretiliyor ,duster romanya da logan mcv için de romanya deniliyor ,sedan Türkiyede çok satıldığı için Türkiyede üretilebilir zaten çoğu dacia parçası Bursadan gönderiliyor

Nasıl passat sedan sonlandırılıyorsa , megane 5 hb tamamen elektrikli crossover olacaksa

megane sedan da neredeyse aynı boyutlardaki Tailant a yerini bırakabilir ,bir sonraki taliant da megane sedan uzunluğuna kavşur açık kalmaz

Mesela yeni jetta sırf passat boyutlarına çok yakın diye avrupaya gelmedi...

Ben size değil Çek medyasına ithafen söyledim. Zenginin ne yapacağı bilinmez haklısınız. Umarım bir saçmalık yapıp Megane sedanı bitirmezler.

• ışıklılımühendis20 I kullanıcısına yanıt

İşte yeni Dacia Logan yerine Türkiye'ye gelecek model: 2021 Renault Taliant 

Ama görünen o ki bu değişim olacak

Renault megane sedanı renault Arkana ile yaşatacak İşte yeni Dacia Logan yerine Türkiye'ye gelecek model: 2021 Renault Taliant 

İşte yeni Dacia Logan yerine Türkiye'ye gelecek model: 2021 Renault Taliant

Bu hatchback modeline benziyor. Bakalım belki daha iyi olur. Bekleyip göreceğiz.

• Ortaya bırakıyorsun, gelip kendi alıyor. İşte yeni Dacia Logan yerine Türkiye'ye gelecek model: 2021 Renault Taliant 

• quote:

Orijinalden alıntı: Rockies

??

Gözlerim bunu aradı sağolasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taliant Bursa da üretilecekmiş İşte yeni Dacia Logan yerine Türkiye'ye gelecek model: 2021 Renault Taliant , yani artık Taliant da yerli oluyor İşte yeni Dacia Logan yerine Türkiye'ye gelecek model: 2021 Renault Taliant  , egea dan ucuz olma olasılığı ve bunu 1.0 motorla yapabilecek olması iyi ,zaten 1.0 motorda Bursa da üretiliyor

Stepway otomatik en full 183.000 1.0 TCE x-tronic üstelik ithal

Taliant en full 1.0 tce cvt 170.000 e gelirse megane dan toyota dan bile müşteri alır

egea , megane toyota kalitesinde olmayacak ama boyut / donanım / motor-şanızman olarak çok çok avantajlı olacak

• Dacia Romanya sitesinden Logan broşürü:
    https://cdn.group.renault.com/dac/ro/brosuri/Brosura-Logan-297x210.pdf.asset.pdf/3fa9f83acf.pdf

Donanım bakımından bu broşürdeki gibi olabilir veya Türkiye'deki mevcut Clio donanım seviyelerine benzer diye tahmin ediyorum.

Motorlar:
    1.0 SCe 65 Manuel 5 Vites
    1.0 TCe 90 Manuel 6 Vites
    1.0 TCe 90 CVT
    1.0 ECO-G 100 Manuel 6 Vites

Dizel motor yok. LPG'li otomatik yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AFB8954A9 -- 27 Nisan 2021; 17:13:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir seriye benziyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.