Şimdi Ara

İşte Samsung Galaxy Note 7 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
3
Favori
5.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0quz28

quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

Note 6 ya ne oldu ?

haberi oku

Son satırı okumamıştım. İlk yazıcakları şeyi gidip en son satıra yazmışlar. Ban

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobalt_evan -- 2 Temmuz 2016; 11:22:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suya ve toza dayanıklılık kabiliyeti gelmezse Note5den yine farkı yok malesef :( Note3 den Note5e zoraki geçişimde, inanın donanımsal bir avantaj hissedemediğim gibi, usb3 aksesuarlarımı kullanamama, 32 gb mahkum kalma, pil değiştirememe, kızılötesi yoksunluğu gibi sıkıntılar yaşadım... Bu ürün de kozmetik mükemmellik dışında birşey sunmayacak ama eminim ki 3-4 ay sonra bir şekilde edineceğiz... Beynimiz öyle formatlandı çünkü...

• Note 4 ümden ne fazlası var şimdi bunun ..ne için alalım bunu .

• Bu sene Note 6'yı atlar Note 7'ye geçiş yaparım diyenleri üzmediler! :)

• murat8361 kullanıcısına yanıt
    Hocam, telefon çalışıyorsa ve memnunsanız zaten hiç kimse farklı bir modele geçiş yapmasın! Atalarımız ne güzel demişler; "Para tuzağı" Mecbur kalmasam, ben de yeni telefon almazdım!
  • Ne yapılacak 6GB Ram ile acaba
  • Hala daha ios ile androidin farkini anlamayan ve onlari kiyaslayanlar var. Hayranim size.

Haberi okumadan bot 6ya ne oldu diyenler sizede 10 puan veriyorum ??

• yasinadin kullanıcısına yanıt
    S7 Edge'te ekran kenar kısımları avuç içine değiyor ve rahat kullanamamaktan şikayetçiler. Farklı farklı kılıf arayışı içerisindeler. Öyle görünüyor ki Note 7'de bu sorunu çözmeye çalışmışlar! Tabii kullanınca anlaşılacak!
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Hocam bir şey yapamıyorlar zaten! 4 GB Ram kullanan cihazları da günümüzün en basit işlemi olan Multitasking'te bile hiç başarılı değil!
  • En büyük özelliği kalem olan bir telefonun ekranının kavisli olması garip geliyor bana. Hele ki düz ekran bi versiyonu çıkmazsa..

• Bu kadar RAM fazla değil mi? Benim laptopta 4gb RAM var.

Onun haricinde mükemmel bir telefona benziyor. Note 5 den çok bi farkı olmadığı doğru ama ne yapsınlar oğlum adamlar daha. Bir senede apayrı bir telefon mu bekliyordunuz, anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundan sonra note 5 ime note 6 diyeceğim
    Note 6 da note 7 olmuş saçmalamışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Note 5 den gram fark yok. İşlemciyi rami bize yenilik diye sunuyorlar. Apple olayı çözmüş 2 çekirdekli işlemci ve 2gb ram Android'lere toz yutturuyor.

Apple olunca bit kadar ekranla gezip durursunuz 2gb ramle toz yutturuyormuş

• oof telefonum bozuldu bozulacak note seriyi nekadar geç çıkıyormuş 1/12 telefon çıkarıyor samsumsung dogruymuş yani 1/4 de güçlü olanlar çıkıyor dmekki
  • 3200 olur. Şu an note 5 in resmi fiyatı 2400-2500 civarı. Dediğiniz fiyatlandırma olmaz. S7 edge ile fiyatları yakın olur.

• Samsung s7 edge al geç

• Saat hızı artırmanın ne mantığı var 100 200 mhz i sanki hissedebileceğiz.Bataryaya ve sıcaklığa etkisinin dışında.

• cobalt_evan kullanıcısına yanıt
    olur öyle şeyler :)
  • abi türkiyede yaıyoruz fiyatı el yakacak olurssa s7 edge almak daha mantıklı sonuçta aynı işlemci aynı kamera

• Düz ekran note 7 çıkmayacak mı yani? Boşuna bekledim desenize :(

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.