Şimdi Ara

İşte Samsung Galaxy Note 7 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
3
Favori
5.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Yine aynı tasarım. Sony'e laf atanları görelim, burada ne değişiklik var?

15 ay olmuş bu tasarımın cıkalı. Bir bucuk yil bile olmamis yani daha. Sony Xperia Z den beri devam ettiriyor. Yani 40 aydır. 15 aylık tasarımla 40 aylık tasarım karşılaştırılamaz diye düşünüyorum.

Apple bile aynı tasarımda 24 aydır kalıyor.

Not: Xperia Z2 kullanicisiyim.

S6 tasarımıyla kaç tane cihaz çıkardı Samsung? Ben sayamadım. Samsung CEO'sunu çağırsak o da sayamaz. A serisi, J serisi... Alfabede kaç harf varsa Samsung'un o harfle serisi var.
    Bende Z2 kullanıcısıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

6yı beklemeyelim direk 7ye geçelim

Harikaydi
    note 6 gelirse samsung çöplüğe döner
    Bir de ben bu 6ya takmalarini anlamadim sanki insanlar 6<7 oldugu icin iphone 7 alacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 2 Temmuz 2016; 17:24:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran s serisi edge ekranı gibi olmayacak gibi görünüyor. hem düz hem edge ekranı özelliklerini sunacak kanaatindeyim. ekran kasa oranı çok başarılı görünüyor. s7 edge'deki kullanımı olumsuz etkileyen faktörlerin note 7'de en aza indireleceğini düşünüyorum.

donanım tarafında işlemci ve gpu çok farketmeyecek fakat ram 6gb ile gelirse sürpriz olacaktır. yeni touchwiz demek ki 6gb ram ile istenilen performansı verebiliyor demektir.

fiyat konusunda ise yurtdışı 800 euro diye söyleniyor. ülkemizdeki adaletsiz vergi politikası ve yeni trt ek vergileri ile 3500TL gibi bir rakam düşünülebilir. bu cihaz ile yapılabilen her şey (facebook, twitter, instagram, snapchat, whatsapp, oyun) eski amiral gemileri veya orta segment cihazlar ile yapılabilir. ülkemiz kendi vatandaşını düşünmediği için durum bu şekilde.

• seyru kullanıcısına yanıt
    bunun dışında dediğin özellik için 1.5 senedir bekliyorum ben

• Bir telefonun haberine kendi kullanici kitlesinden once dayanamayip rakip markanin fanlari yaziyorsa bu marka birşeyler basarmis demektir. Iris tarayici, 6 gb ram, yeni islemci, edge ekran, su gecirmezlik ve kameradan baska ne yenilik bekliyordunuz acaba? Halihazirda kaleminden yazilim özelliklerine note serisine rakip telefon yok ki zaten isyaniniz anlamsiz fanatiklik iceriyor. Daha yeni iphone panellerini degistirecek diye bir toplanip kutlamadiginiz kaldi, note kullanicilari bu ekran deneyimini yillardir yasiyordu. Biz vr ile birebir muzikaller ve oyunlar deneyimliyoruz, kalem ile isimizi her anlamda kolaylastiriyoruz siz hala uygulamalari saliselerle hizli acmaya sevinedurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soralalp -- 2 Temmuz 2016; 17:52:25 >
  • Ulan bi dalda çiçek açsa hemen apple vs samsung kıyaslamasına girip bi tarafı üstün görüp diğer tarafa da küfürler edenlere acıyorum. Yazık..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beklentileri karsiladi mı ? hayir, bence

• Note 7 oldu ben hala note 2 kullanıyorum. Android 6.1 ile tabiki Custom Rom. Hala canavar gibi. Oyun oynamadikca bir telefon 5-6 yıl rahat yetiyor.

• Note 6 ne ara çıktı

• Ben de istiyorum

• Katılıyorum. Note 2 custom rom 4.4.4 var fazlasıyla yetiyor.
    Note 7 al, max 2 sene sonra Android güncellemesi gelmesin, note 9 için evi sat. 😂😂

• Sırf ülkemizdeki cihazlara exynos işlemci ile sattıkları için hayatta samsung almam. Yurtdışında ise snapdragon işlemci ile satıyorlar. exynos işlemcili cihazlara rom atılmıyor atılsa bile uyumsuz çalışıyor çünkü samsung driverlarını yayınlamıyor. Ama snapdragon öyle değil romlarla uyumlu. Ayrıca exynos samsung kendi üretimi bir işlemci ve kaliteli değil. Resmen Türk cihazları üzerinde test ediyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhnkrts7

Katılıyorum. Note 2 custom rom 4.4.4 var fazlasıyla yetiyor. Note 7 al, max 2 sene sonra Android güncellemesi gelmesin, note 9 için evi sat. ????

Hangi rom kullanıyorsunuz ? Ben de adam gibi rom arıyorum, stabil ve hızlı

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLastNinja

quote:

Orijinalden alıntı: gkhnkrts7

Katılıyorum. Note 2 custom rom 4.4.4 var fazlasıyla yetiyor. Note 7 al, max 2 sene sonra Android güncellemesi gelmesin, note 9 için evi sat. ????

Hangi rom kullanıyorsunuz ? Ben de adam gibi rom arıyorum, stabil ve hızlı

Hangi sürüm istediğinize bağlı. 4.4.2 olsun derseniz wasam iyidir, dark theme ile de oldukça şık duruyor.
    Ancak 4.4.4 olsun derseniz eclipse de kalitelidir ama ben zvekavas kullanıyorum aylardır.

• Siyahını Çok Beğendim Her Ne Kadar Samsungdan Nefret Edip Note 3 Ve M9 Kullansamda

• Şu telefonu aldıracak bir tane bile ekstra özelliği yok samsung yine başladı aynı tasarıma yeni işlemci ram kamera koy sat mantığına. Ekstra özellik olarak retina tarayıcı koymuşlar ama parmak izinin aksine bayağı gereksiz bir özellik

• tek yenilik Usb Type-C gibi duruyor.

• 2999 dan yüksek olmaz diye düşünüyorum. Ah şu TRT vergisi olmasaydı direk 2799dan gelirdi.

• Epıl 7 yapıyor diye bizde 7 yapalım mantığı efsane. Farklı bir isim bul ne olur yani?
  • Beyler su edge tasarimina çirkin diyen insanlari aklim almiyor kullanimda cesitli aksakliklari var ama telefon inanilmaz şık duruyor. Touchwiz olayi bitti pil baya iyi gidiyor kamerasi cok iyi cpu guzel ne istiyorsuz anlamadim ki uzaya mi ciksin ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.