Şimdi Ara

İşte ROKETSAN'ın uzaya çıktığı anlar: Yörüngeden müthiş Dünya görüntüsü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
0
Favori
11.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yapilan cok guzelde uzay ligindeyiz yazisini okuyunca bi kahkaha atmadim degil hahah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeter ki isteyin, her şey olur.

https://twitter.com/AkpCocuklari/status/1324776926926569479?s=19

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Millet uzaya çıkıyor biz başörtüsü tartışıyoruz cümlesinden çıkartman gereken şey diğer ülkelerin uzaya çıkacak kadar ekonomik ve başka alanlarda gelişmiş olmasıdır . Yani o cümledeki ülkeler o kadar gelişmiş ama biz daha ekonomik, sağlık, eğitim, adalet gibi alanlarda geriyiz demek istiyorlar . Nerede duyduğumu hatırlamıyorum ama "Gelişmiş milletler ekonominin 15. Seviyesini tartışırken biz daha 1. Seviyeyi tartışıyoruz " kelimeler farklı anlam aynı .

• Fevkelade1i kullanıcısına yanıt
    Bir meslek lisesi son sınıf öğrencisi olarak ironi yaptığını düşünüyorum ya da okula gitmediğini .

• ulayrason U kullanıcısına yanıt
    İnşallah ?

• Erdoğan senin baban mı niye bu kadar seviyorsun ?

• shade_boi S kullanıcısına yanıt
    Saman karın doyurmuyor mu?

• Bu aslında büyük bir adım hava savunma füzeleri anti balitstik füzeler ve uzun menzilli balistik füzeler için güzel bir gelişme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse elestirmez ama getirir isi Atatürk'e baglar, tipki aşı parasını Atatürk odedi dedikleri gibi

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 24 Kasım 2020; 21:5:59 >
  • general4242 kullanıcısına yanıt

Uzay muzay boş iş, karın doyurmaz...

İşte ROKETSAN'ın uzaya çıktığı anlar: Yörüngeden müthiş Dünya görüntüsü
  • para kaynağın kesilince ilk sen bırakırsın Erdoğan'ı

• bizim ülkemizdede böyle çalışmalar yapılması insanı mutlu ediyor.

• Helal olsun,gurur duydum.

• Tebrikler Bu Adamlar Ellerinden Geleni Yapıyorlar ve Öyle Uçuk Bütçelere de Sahip Değiller. Daha Fazla Teşvik Verilmeli Arkasında Durulmalı Bu İnsanların...

• Valla helal olsun
    Hiç reklamını da duymadık görmedik
    Konya'da bı kelebek bahçesi yapmışlar aylardır her gün televizyonda milyonlarca lira harcayıp reklamını izletiyolar

• Bu gelişme sonrası bütün muhaliflerin düz dünyacı olmasını bekliyorum :D yalan bu hani yıldızlar nerde falan diyolarmış :D

• "Yabancı devletler orda, sen nerdesin" sözüyle Türkiye'nin Suriye'de olmayışını eleştirdikten sonra, Türkiye'nin Suriye'ye girmesi ardından "Suriye'de ne işimiz var?" diyen zihniyeti seviyorum, iyi ki varsınız :)

• Normalde ordusundan meclisine, meclisinden milletine kadar bu derece yıpratılmak istenen, içerisine çeşit çeşit terör örgütü sokulan, her taraftan darbe vurulmaya çalışılan bir ülkeye göre çok şükür iyiyiz. Emekliyoruz belki ama bu kadar sıkıntının ortasında başka bir ülke olsa emekleyemeden ölürdü.

Allah'ın izni ile Türkiye her sıkıntıdan sağ salim çıkar. SpaceX önünde zırlayan zavallı ermenicikler ağlıyor mudur acaba onu da merak etmedim değil? İşte ROKETSAN'ın uzaya çıktığı anlar: Yörüngeden müthiş Dünya görüntüsü 

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.