Şimdi Ara

İşte Protesto Başlıyor: Sessiz KALMA GÜCÜNÜ GÖSTER! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
0
Favori
26.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben yolladım ama çoğunda sorun çıkardı yada gmail fazla mail diye yollamadı böle böle yolladım yine çou yollanamadı die haber verdi ayrıca bu mailler nerden temin edildi sanrım kapanmış çoğu arkadaşa katılıyorum güncellenmesi lazım... ayrıca bu kadar kişinin uğraşması beni mutlu etti bende elimden geleni yapmaya çalışıyorum herkese kolay gelsin

edit:

bu arada milletvekillerini es geçin bence pek uğraşacaklarını sanmıyorum kanallara yollıyalım yüklenelim öyle daha etkili olur yazarlarda bi derece köşe yazıları çok etkili değil ama gazete ilk 3 sayfadan birini büyükçe bi haber yaptırdıkmı süper etki yapar yada bi kanalda haber olarak..mesela reklam olucak ama show tv yi tercih ederim garip garip haberler yapıyo bazen(x amca x teyzeyle nasıl evlendi / isimleri hatırlamıyorum olay gerçek) bu protestoyu haber yapabliriler bence diğerleri daha siyasi ve bilimsel bakıyo...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitoloji -- 10 Mart 2007; 12:02:18 >

• kanal d'ye tekrar gönderildi
  • Kanal D'ye yollandı.
  • Arkadaşlar konu olarak 3 günde 1 milyon e-mail olark gönderin
  • sadece mail göndererek sonuç alabilirmiyiz, bişeyler daha yapmak lazım
  • Ne yapalım mesela
  • quote:

Orjinalden alıntı: KontG

kanal d'ye tekrar gönderildi

+ 3.Kez Yolladım..
  • Arkadaşlar bu iş olacak bundan kaçarı yok Biraz azim sadece eğer bir şeyde çok inatçı olursan olur
  • Ben de yolldaım.Başka kanallara da yollayalım
  • Arkadaşlar msn adreslerinizdeki arkadaşlarınızada söyleyin
  • Arkadaşlar az önce gazete almaya çıkmıştım anam o ne dedim birden ulan benim kaç senedir saydırdığım ttnet, genel müdürlüğünü tutmuş benim iki iki apartman altıma kondurmuş ne zaman açtılar ne yaptılar bilmiyorum...ama yakın zamanda bombalayacam (maillerimle tabiki) geçen sene türk telekom genel müdürlüğünün önündeki gösteriye sadece 7 kişi geldi arkadaşlar işi daha organize tutalım ciddi bir protesto ve sonrasında tüketici dernekleri ile eyleme girişelim sesimizi duyuralım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fleischman -- 11 Mart 2007; 1:43:40 >
  • Şuraya geçerli e- mail listeleri koyun
  • TV MAKİNASI PROGRAMINA ULAŞALIM
  • yollayalım umut dünyası
  • KanaL d'nin ki oto cevap sanırım.

Sayın İzleyicimiz,

10.03.2007 11:50:00 tarihinde tarafımıza göndermiş olduğunuz mailinize ilişkin cevabımız aşağıda yer almaktadır.

Ana Haber Bülteni adlı haber programımıza göstermiş olduğunuz ilgi ve beğeniniz için teşekkür ederiz.Program konusu talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir.
  • Oncelikle herkese mevcut olan bir tekele tepki gosterme hassaslığında bulundukları için teşekkür ederim...

Hepinizin bildiği gibi turkiyede kendine ait omurgası bulunan tek şirklet telekom...Bu durumda tarifelerle istediği gibide oynaması normal...Bunun tek çözümü olduğununda bilincindesiniz sanırım....Çözüm yeni bir omurga kurup bunun üstünden hizmet verecek şirketler...

Yurtdışındaki bazı şirketler bizim 2 mbit internete verdiğimiz paranın 3'te biri 4'te biri fiyata bu bağlantıyı sunmaktadır...Türkiyede şu anki fiyatların yarısına bile hizmet sunsalar diğer ülkelerdeki karlarından 2 kat daha fazla kar edecekler...Bu karın yarısına yakınıylada yeni bir omurga kurmak pek zor olmayacaktır...Bu sayede hem bu firmalar diğer ülkerlerdekinden daha fazla kar edecek, hem ülkemiz telekomun tekelinden kurtulacak hemde bizim internet hızımız iyileşecek, ödediğimiz para düşecek...

Temel sorunumuz telekomun tekel olması...Bunu kaldırmak için yabancı şirketleri ülkemize çekmeliyiz...Mail atılacak kişiler bence onlar...2 milyon abonenin büyük bir kısmı tv'lerde donen ttnetin verdiği hizmeti yarı fiyatına veren bir firmayı duyduklarında eğer akılarında başlarındaysa yeni şirkete geçeceklerdir...

Unurmayın türkiye şu hali ile bile büyük bir pazar...10 yıl sonra bu pazarın ne kadar büyüyeceğiniz düşünün...Yabancı şirketler bunu gözardı etmeyecektir..Eğer bilinçli bir şekilde yabancıları bilgilerebilirsek bu hem onlar hemde bizim adımıza iyi olacak...

Protestoya bende desteke vereceğim...Ama yukarıda belirttiklerim gibi bir çözüm sunulmadığı sürece 3-5 ytl'lik kazançlardan başka birşey elde edeceğimizi düşünmüyorum...Sonuçta para yine yabancılara gidecek yine milli gelirimiz yurt dışına akacak...En azından aldığımız daha iyi hizmetle teselli olacağız...

Yazının tamamını okuyanlara teşekkürler...

• Önce büyük gazeteler olmak üzere bildiğim her yere göndereceğim bunu...
  • bende yolladım...
  • nuray.han@turktelekom.com.tr

Ücretlendirme ve fatura ödemeleri ile ilgili şikayetlere bakan bölümün e posta adresi.
  • 2 senedir 256 kullanıyorum 2 senede 10 defa kampanya oldu hala 256 kullanıyorum hala 49 ytl ödüyorum şimdi kalkmışlar 1 ytl indirim yapmışlar bende bu iyiliğin altında kalmam inaşallah yeni bir şirket çıkarda anında gün geçirmeden iptal ederim aboneliğimi
    100 küsür yere mail attım ama sonuç vereceğini zannetmiyorum mail attığımız yerlerde bunları biliyor zaten onlarında ellerinden bizim gibi protesto etmekten başka birşey gelirmi dersiniz.gazeteler köşelerinde yazınca düzelecekmi acaba biz yıllardır onlarca forumlarda yazıyoruzda görenmi olmuyor
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.