Şimdi Ara

İşte Protesto Başlıyor: Sessiz KALMA GÜCÜNÜ GÖSTER!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
0
Favori
26.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri
 • Son Yorum 9 yıl
 • Cevaplayan Üyeler 167
 • Konu Sahibinin Yazdıkları 39
 • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 21 saat 21 dakika
 • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
 • Konuya En Çok Yazanlar
 • KontG (40 mesaj) Shadow_Shooter (39 mesaj) atokgozlu (38 mesaj) amuleth (27 mesaj) F@ruk (26 mesaj)
 • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> İşte Protesto Başlıyor: Sessiz KALMA GÜCÜNÜ GÖSTER!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Binbaşı
  1704 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  Arkadaşlar, aşağıda az önce yazdığım metin yer alıyor. Bunları basın kuruluşlarına, haber sitelerine, köşe yazarlarına kısaca gücü olan herkese yollamamız gerekecek. Lütfen en azından bu noktada yardımcı olun. Bu metin için saatlerce uğraştım. Siz de destek olun!!! Ancak koyu yerler, pargraf düzenlemeleri ve hizalanma için bu mesaja eklediğim word dosyasını yüklemenizi kesinlikle öneririm. Ancak zamanı olmayanlar buna buradan hemen de ulaşabilir.  Sonuna isminizi ve soyadınızı yazmayı unutmayınız.


  Bu arada dosyayı forward etmeyiniz, içeriğini mutlaka mail metni olarak yazıp yollayınız! Bu sayfadan açacak arkadaşlar veya ilk mesajları kaçıracaklar için buraya yeniden yazmakta fayda var.

  Metin:http://student.cankaya.edu.tr/~c0611023/telekom_protesto.doc

  Aynısı aşağıda verilmiştir, ama arkadaşlar kesinlikle önerim bu linkten word dökümanını indirip içeriğinden kopyala yapıştır yapıp mail içine metin olarak eklemek. Bu sayede oldukça düzenli bir görünüm olacaktır
  MEVCUT ADSL TARİFELERİNİ VE UYGULANIŞINI PROTESTO EDEN AÇIK MANİFESTO/DEKLARASYON

  Konu: 250.000 ADSL kullanıcısı adına işbirliği ile hazırlanmış açık manifestodur.
  İlgi: Toplumsal örgütlenmeler, teknoloji alanında yetkisi bulunan kişiler, Türk Medyası, köşe yazarları ve Türk Telekom - TTNet yetkilileri.
  Açıklama
  İlgili metin, takriben 250.000 ADSL abonesi tarafından ortaklaşa hazırlanarak adı geçen ilgililerin bilgisine sunulmak için protesto amacıyla yazılmış olup; ilgili aboneleri tarafından yukarıdaki statüde yer alan herkese dikkatleri çekilmek üzere yollanmıştır.
  Sayın Yetkili;
  2006 yılı itibariyle Oger Telekom’a açık teklif yoluyla satılan Türk Telekom A.Ş.’nin özelleştirilmesinin ardından izlenen hizmet politikaları, fiyat düzenlemeleri, teknoloji standartları gibi konularda biz aboneler, büyük rahatsızlık duymaktayız. Bahsi geçen bu rahatsızlık, özellikle son dönem fiyat düzenlemeleriyle birlikte yerini tepki ve öfkeye bırakmıştır.
  Türkiye, 2003 yılı ile birlikte terminolojide “Broadband” yani “Geniş Ağ” adı verilen hizmet kapsamı altına alınmış (ADSL), bu sayede başta internet iletişimi olmak üzere yüksek hızda veri aktarım hakkı biz abonelere sunulmuştur. Mamafih, geçen 4 yıllık süreç içerisinde izlenen yanlış politikalar nedeniyle başlanılan noktadan itibaren bir ilerleme sağlanamamış; biz son kullanıcılar olarak haksız yere fahiş fiyatlar üzerinden hizmet almak zorunda bırakılmışızdır.
  Öte yandan günümüz çağdaş trendinde rol almak isteyen ülkeler, teknolojinin bu en önemli nimetine sahip çıkarak gerekli altyapı çalışmalarını tamamlamış ve bu hizmeti abonelerine büyük bir kolaylık ve kalite ile sunmuştur. İşin Türkiye cephesinde ise durum ne yazık ki acı vericidir. Bu aşamada Türkiye’nin bu hizmetlerini yürütmekle sorumlu tek kanalı Türk Telekom, aşağıda listelenen konularda yatırım yapmaktan kaçınmış ve bizleri mağdur bırakmıştır.
  1. Kapasite: 2003 yılı sonlarında bulunan 300.000 ADSL kullanıcısına karşın 2006 yılı sonunda 1.500.000 ADSL kullanıcısı bulunmaktadır. %400’lük bu artış, sizin de takdir edeceğiniz üzere azımsanamayacak bir miktardır. Bu kadarlık bir artışı istihdam edebilmek için ise yurtiçi ve yurtdışı altyapı çalışmaları yapılması gerekmesine rağmen tek bir çalışma dahi yapılmamış, hatta şu an itibariyle mevcut kullanıcılar altyapı yetersizlikleri nedeniyle kendilerine sunulan hizmetleri sağlıklı bir şekilde alamaz olmuştur. Gün içerisinde sık sık kesilen internet bağlantıları, taahhüt edilen hızların altında verilen sağlıksız bağlantılar bu ihmalkarlığın açık bir ispatıdır. Mevcut Sayın yetkili, fahiş fiyatlar alınmasına karşılık verilen bu hizmet hangi aklı salim kullanıcıya, müşteriye daha da önemlisi insana yakışmaktadır?
  2. Hız: Birinci maddede değinilen altyapı yetersizlikleri sonucu mevcut hızlarda herhangi bir değişiklik yapılmamış ve günümüzde 3. Dünya ülkelerinin sahip olduğu en yüksek hız 2048kbps (2Mbit) olarak sunulmaya devam edilmiştir. Oysa gelişmiş dünya ülkelerinde hatta ve hatta birçok gelişmemiş ülkede dahi en yüksek internet hızı 4096kbps (4Mbit) ile 8192kbps (8Mbit) arasında değişmektedir.
  3. Fiyat Politikası: Özellikle bu madde, protestomuzun ana nedenini oluşturmaktadır. Nitekim, mevcut tarifeler üzerinden verilen hizmet; çağdışı, postmodern bir uygulama dahası yasal hükümlülüklerin yerine getirilememesidir. İlgili fiyat politikaları dahilinde bile söz verilen hizmetler herhangi bir aksama olmadan yerine getirilememekte, dahası ilgili kurumca (TTNet A.Ş.)bu hizmetlerin iyileştirilmesi konusunda bir çaba gösterilmemektedir. An itibariyle verilen ADSL hizmeti ise sunduğu parasal yükümlülükler nedeniyle biz milyonlarca ADSL abonesine darboğaz yaşatmakta, ekonomimizin gözler önünde olduğu bugünlerde çaresiz bırakmaktadır. Ancak, ülkemizdeki bu uygulamanın aksine diğer Avrupa ülkelerinde aynı hızlar oldukça makul fiyatlar üzerinden sunulmaktadır. Bilginize ithafen aşağıda ilgili Avrupa ve Amerika ülkelerinin hızları ve buna bağlı ücretleri ile Türkiye’de sunulan hızlar ve ücretleri verilmiştir.
  a. Amerika Birleşik Devletleri:
  i. 1.5Mbit, Aylık ücret: 13$, Tür: sınırsız, Sağlayıcı: RADSL (1,5 kat daha hızlı)
  ii. 1Mbit, Aylık ücret: 65$ (94YTL), Tür: sınırsız, Sağlayıcı: TTNet A.Ş.

  NOT: Türkiye’de 1.5Mbit internet hızı bulunmamaktadır. Buna en yakın internet hızları 1Mbit veya 2Mbit referans alınmıştır.

  NOT 2: Türkiye’de şu an sunulan en düşük ADSL internet hızı 256 kbps, Amerika’da “Dial-up Replacement” adı verilen ve Türkiye’de 1999 yıllarında yaygın olan Dial-Up (56 Kbps) bağlantı yerine genellikle abone olan kullanıcılara hediye olarak verilmektedir.
  b. Kanada:
  i. 10 Mbit, Aylık Ücret: 55.95$, Tür: sınırsız, Sağlayıcı: Eastlink (5 kat daha hızlı)
  ii. 2Mbit, Aylık Ücret: 88$ (128YTL), Tür:sınırsız, Sağlayıcı: TTNet A.Ş.

  NOT: Türkiye’de sunulan en yüksek hız 2Mbit olduğu için bu derece hızdaki internetle karşılaştırmak için bu referans seçilmiştir.

  NOT 2: Türkiye’de ADSL başvurularında ayrıca ilaveten alınan 29YTL’lik kurulum ücreti ilgili ülkede yoktur. Sadece bahsi geçen aylık ücret ödenmektedir.
  c. İngiltere:
  i. 512 Kbps, Aylık Ücret: 19$, Tür:sınırsız, Sağlayıcı: UK Online (Eş Değer)
  ii. 512 Kpbs, Aylık Ücret: 53$, Tür:sınırsız, Sağlayıcı: TTNet A.Ş.
  d. Almanya:
  i. 2Mbit, Aylık Ücret: 26$, Tür:sınırsız, Sağlayıcı: Deutsche Telekom (Eş Değer)
  ii. 2Mbit, Aylık Ücret: 89$, Tür:sınırsız, Sağlayıcı: TTNet A.Ş.
  e. İsviçre
  i. 100Mbit, Aylık Ücret: 40$, Tür:sınırsız, Sağlayıcı: TeliaSonera AB (100 kat daha hızlı)
  ii. 2Mbit, Aylık Ücret: 88$ (128YTL), Tür:sınırsız, Sağlayıcı: TTNet A.Ş.

  NOT: Türkiye’de sunulan en yüksek hız 2Mbit olduğu için bu derece hızdaki internetle karşılaştırmak için bu referans seçilmiştir.

  f. Hırvatistan
  i. 5 Mbit, Aylık Ücret: 36$, Tür:kotalı, Sağlayıcı: TriplePlay (Eş Değer)
  1. 2 Telefon Hattı
  2. Aylık 120 dakika ücretsiz telefon konuşması
  3. 5 Mbit İnternet (5GB Kotalı)
  4. Bilgisayarda izlemek için 20 ücretsiz dijital TV kanalı
  5. 5 adet e-mail adresi
  6. 100MB mail alanı
  7. Ücretsiz Dial-up servisi
  8. Antivirus&Spam Koruması
  ii. 1 Mbit, Aylık Ücret: 35$, Tür: kotalı, Sağlayıcı: TTNet A.Ş.
  1. Ekstra Telefon Hattı
  2. Ekstra Telefon Ücretlendirmesi
  3. 1 Mbit İnternet (9GB Kotalı)
  4. 1 adet e-mail adres
  5. 50 MB Alan
  6. Ekstra dial-up ücreti
  g. Bulgaristan
  i. 2 Mbit, Aylık Ücret: 32$, Tür:sınırsız, Sağlayıcı: Bulgarian Telecommunications (Eş Değer)
  ii. 2Mbit, Aylık Ücret: 88$, Tür:sınırsız, Sağlayıcı: TTNet A.Ş.

  Kaynak: Wikipedia,http://en.wikipedia.org/wiki/Broadband_Internet_access_worldwide

  NOT: Tüm ücretler dolar kuru üzerinden hesaplanmış olup, 1.44YTL olarak alınmıştır.
  NOT 2: Tarife karşılaştırması olarak Türk Telekom’un 1 Nisan 2007 tarihinden itibaren devreye sokacağını belirttiği “indirimli” tarifeler kullanılmıştır.
  NOT 3: Altyapı yetersizlikleri nedeniyle karşılaştırma dahi yapılamayan ülkeler için mevcut en yüksek hız/kota sahibi tarife seçilmiştir.


  Yukarıda açıkça kaynaklarıyla belirtilen fiyatlara karşılık TTNet A.Ş. Genel Başkanı Paul Doany’nin 06.03.2007 tarihli talihsiz açıklamasna ilişkin NTVMSNBC sitesinde yer alan haberden bir alıntı:
  “...Türkiye’deki ADSL erişim ücretlerinin yüksek olduğundan şikayet edildiğini anımsatan Doany, Türkiye’deki erişim ücretlerinin Avrupa ülkelerine göre en düşük düzeyde olduğunun rahatlıkla görülebileceğini, KDV dahil edildiğinde bile ADSL ücretlerinin Türkiye’de diğer ülkelere oranla çok rekabetçi olduğunu savundu...”

  Kaynak: NtvMSNBC,http://www.ntvmsnbc.com/news/401991.asp

  Sonuç olarak, yukarıda listelenen altı ülkenin hepsinde de ne yazık ki Türkiye hem hız ve hizmet konusunda oldukça geri, ücret bakımından ise ileride kalmıştır. Daha da ötesi, buna benzer 16 Avrupa ülkesi daha bulunmaktadır. Ülkemizde bulunan ve 1 Nisan itibarı ile geçerli olan/geçerli olacak, açıklanan fahiş tarifeler ise şöyledir:

  256 Kbps 48 YTL-33$ (Sınırsız, eski tarifeden farklı olarak 1 YTL indirim)
  512 Kbps 77 YTL- 53$(Sınırsız, eski tarifeden farklı olarak 12 YTL indirim)
  1024 Kbps 94 YTL – 65$ (Sınırsız, eski tarifeden farklı olarak 45 YTL indirim)
  2048 Kbps 128 YTL-88$ (Sınırsız, eski tarifeden farklı olarak 101 YTL indirim)

  Görüldüğü üzere, öncesinde biz abonelerin şikayet ettiği ve yukarıda da madde madde saydığımız durumlara karşılık TTNet A.Ş.’nin çözümü 1 Nisan 2007 tarihinden itibaren geçerli olacak bu fahiş tarife olmuştur. Eğer fiyatlar ve indirim oranları dikkatlice incelinirse, görülecektir ki yüksek hızdaki internet ücretleri ucuzlarken, herkesce fiyatlar nedeniyle ortak kullanılan ve çoğunlukta olan düşük hızdaki bağlantı ücretlerine “1 YTL” gibi komik bir indirim yapılmıştır.

  Bizim ihtiyacımız olan, yüksek hızlara düşük fiyatlar üzerinden ulaşmaktır. Ne yazık ki Türk Telekom iştirakı TTNet A.Ş., kendince seçtiği 49YTL’lik sınırın altına inmeyecek şekilde üst fiyatlara indirim yapmış, kısacası herhangi bir çözüm getirmemiş hatta biz aboneler, Türk milletini ümitsizliğe sürüklemiştir.

  Bu metni okuyan siz ilgili kişiden ricamız ise yukarıda detaylı bir şekilde anlatılan yaşadığımız sorunlara gerçekçi çözümler getirilmesi için biz kullanıcılara destek olmanız, elinizde bulundurduğunuz basın, medya, yayın ve yayım organları üzerindeki yetkinizi kullanarak bize yardımcı olmanızdır. Türkiye, yıllar yılı sömürülen bir devlet olmaktan kurtulamamış ve ADSL hizmetlerinde de tekelci anlayışın kurbanı olmuştur. Artık buna bir son vermek amacıyla, desteklerinizi mutlaka bekliyoruz. Bir milyonu aşan ADSL kullanıcısı adına 250.000 kullanıcı olarak diyoruz ki; Türkiye’de sağlıklı bir interneti, yurtdışında Avrupa ülkelerinde olduğu gibi uygun fiyatlarda sahip olalım. Bizim bu yakarışımıza karşılık ilgili kişinin acınası cevabını büyük bir sitemle pişkinlik olarak nitelendirmekteyiz. Lütfen bu kampanya esasında yardımlarınızı esirgemeyiniz ve siz de artık ilerleme yolunda atılacak adımlara önayak olunuz...

  Eminiz ki duyarlı köşe yazarlarımız, ve değerli Türk basını bu noktada biz milyonlarca abonenin temsilcisi olacaktır.

  Saygılarımızla;
  TTNet A.Ş. ADSL Hizmetleri Kullanıcıları.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Shooter -- 8 Mart 2007; 2:30:49 >  |
  |
 • Yarbay
  4051 Mesaj
  haydi bismillah.
  |
  |
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  bildiğim bütün köşe yazarlarına gönderrecem
  |
  |
 • Binbaşı
  1704 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  Word dosyası:http://student.cankaya.edu.tr/~c0611023/telekom_protesto.doc şiddetle bunu yüklemenizi ve oradan kopyalayarak yollamanızı öneririm!  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Shooter -- 8 Mart 2007; 1:28:56 >
  |
  |
 • Yarbay
  2839 Mesaj
  Tüm köşe yazarlarına yollayacağım.Teşekkürler
  |
  |
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  arkadaşlar en önemli konu, KESİNLİKLE İNDİRİM OLMADIĞIDIR.
  Çünkü alt hız kullanan limitli/limitsiz daha doğrusu en çok kullanılan
  1024/256 3GB ve 256/64 limitsiz hızlarda indirim yok.
  SADECE ve SADECE üst hızlara teşvik var. Bunun nedeni, 3 kuruşluk yatırımı
  fazlasıyla çıkarmak.
  Bu hususa mutlaka değinilmeli...

  EN ÇOK KULLANILAN HIZLARDA İNDİRİM YOK.
  |
  |
 • Yarbay
  7610 Mesaj
  Kimlerin mail adresine yollıyacaz?  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 7 Mart 2007; 23:18:57 >
  |
  |
 • Binbaşı
  1704 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  Yazarlar:

  HÜRRİYET
  ________________________
  Oktay EKŞİ oeksi@hurriyet.com.tr
  Emin ÇÖLAŞAN ecolasan@hurriyet.com.tr
  Ayşe ARMAN aarman@hurriyet.com.tr
  Özdemir İNCE oince@hurriyet.com.tr
  Ahmet HAKAN ahmethakan@hurriyet.com.tr
  Mehmet Ali BİRAND mabirand@e-kolay.net
  Rauf TAMER rauftamer@posta.com.tr

  MİLLİYET
  _____________________
  AKYOL Taha t.akyol@milliyet.com.tr
  AŞIK Melih m.asik@milliyet.com.tr
  BİLA Fikret fbila@milliyet.com.tr
  CEMAL Hasan h.cemal@milliyet.com.tr
  CIVAOĞLU Güneri g.civaoglu@milliyet.com.tr
  ÇONGAR Yasemin ycongar@erols.com
  GÜÇLÜ Abbas aguclu@milliyet.com.tr
  GÜRELİ Nail nailgureli@milliyet.com.tr
  DÜNDAR Can can.dundar@e-kolay.net
  HEPER Doğan dheper@milliyet.com.tr
  HEPER Tamer tamerheper@post.com.tr
  KOHEN Sami skohen@milliyet.com.tr
  KOLOĞLU Sina s.kologlu@milliyet.com.tr
  PULUR Hasan h.pulur@milliyet.com.tr
  SAZAK Derya dsazak@milliyet.com.tr
  TAMER Meral mtamer@milliyet.com.tr
  TEMELKURAN Ece ecetem@hotmail.com
  ULAGAY Osman oulagay@milliyet.com.tr
  URAS Güngör guras@milliyet.com.tr
  YILMAZ Serpil syilmaz@milliyet.com.tr
  _________________________________
  Okur Temsilcisi okur@milliyet.com.tr
  _________________________________
  |
  |
 • Binbaşı
  1070 Mesaj
  telefon görüşmelerinde de indirim diye kandırdılar milleti. iyiki özellşmiş walla. tam kan emici hale geldi.
  |
  |
 • Binbaşı
  1704 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  Arkdaşlar yorum yazmayalım, sadece organizasyon işlerini yürütelim. Yollayanlar yolladım diye belirtsinler.

  Word dosyası:http://student.cankaya.edu.tr/~c0611023/telekom_protesto.doc şiddetle bunu yüklemenizi ve oradan kopyalayarak yollamanızı öneririm!

  Göndereceğiniz kişiler yukarıda belirtilmiştir.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Shooter -- 8 Mart 2007; 1:29:06 >
  |
  |
 • Yarbay
  5495 Mesaj
  Helal olsun sana @shadow_Shooter

  Ellerimizi kollarımızı sıvıyoruz... Başalyalım... Mail listeleri de ekleyelim bu sayfaya... Bu arada hiç yatırım yapılmadığından da bahsetsek iyi olmaz mı?
  |
  |
 • Çavuş
  44 Mesaj
  Telekomun akillanacagi yok.. Telekoma

  Ben de derim ki , net üzerinden örgütlenip, aynı anda yurt disindan download yapalim.
  Yurt disi zaten malum..
  http://www.turktelekom.com.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=208
  şu an itibariyle, 58 gbit aşşa yukari işte 58468 mbit. falan ,
  Olaylar şöle gelişir;
  -mesai saatlerinde , ilk etapta 5-10 bin kişi aynı anda download yapar.
  -yurt disi tıkanır,
  -olay haber sitelerine taşınır, bunu duyan diğer kullanicilar ise buna içtenlikle katılır.

  Slogan da ucuz internet isityoruz olur. vs.. vs.. vs..

  rakamın 100 bin lere eriştiğini düşünün, flashget lere takılmış gigabytle lık dosyalar.
  Çok ciddi trafik yaparız.
  olay medyaya taşınırsa, sonuçta alırız.
  üstelik suç unsuruda yok.
  indiriyorum kardeşim. bu kadar basit.

  nedersiniz ?
  |
  |
 • Teğmen
  193 Mesaj
  arkadaşlar site sahipleride bunu kendi sitelerinde yayınlasınlarki daha çok kişiye ulaşalım.
  |
  |
 • Binbaşı
  1704 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  7 Mart 2007; 23:22:26


  --------------------------------------------------------------------------------

  Yazarlar:

  HÜRRİYET
  ________________________
  Oktay EKŞİ oeksi@hurriyet.com.tr
  Emin ÇÖLAŞAN ecolasan@hurriyet.com.tr
  Ayşe ARMAN aarman@hurriyet.com.tr
  Özdemir İNCE oince@hurriyet.com.tr
  Ahmet HAKAN ahmethakan@hurriyet.com.tr
  Mehmet Ali BİRAND mabirand@e-kolay.net
  Rauf TAMER rauftamer@posta.com.tr

  MİLLİYET
  _____________________
  AKYOL Taha t.akyol@milliyet.com.tr
  AŞIK Melih m.asik@milliyet.com.tr
  BİLA Fikret fbila@milliyet.com.tr
  CEMAL Hasan h.cemal@milliyet.com.tr
  CIVAOĞLU Güneri g.civaoglu@milliyet.com.tr
  ÇONGAR Yasemin ycongar@erols.com
  GÜÇLÜ Abbas aguclu@milliyet.com.tr
  GÜRELİ Nail nailgureli@milliyet.com.tr
  DÜNDAR Can can.dundar@e-kolay.net
  HEPER Doğan dheper@milliyet.com.tr
  HEPER Tamer tamerheper@post.com.tr
  KOHEN Sami skohen@milliyet.com.tr
  KOLOĞLU Sina s.kologlu@milliyet.com.tr
  PULUR Hasan h.pulur@milliyet.com.tr
  SAZAK Derya dsazak@milliyet.com.tr
  TAMER Meral mtamer@milliyet.com.tr
  TEMELKURAN Ece ecetem@hotmail.com
  ULAGAY Osman oulagay@milliyet.com.tr
  URAS Güngör guras@milliyet.com.tr
  YILMAZ Serpil syilmaz@milliyet.com.tr
  _________________________________
  Okur Temsilcisi okur@milliyet.com.tr
  _________________________________
  Haberturk Ekonomi: meldayucel@haberturk.com
  _________________________________
  CNNTURK İzleyici Temsilcisi
  http://www.cnnturk.com/interactive/izleyici.temsilcisi.asp
  |
  |
 • Yarbay
  5495 Mesaj
  Mail atabileceğiniz yerler:
  1)Telekom

  huseyin.cimen@turktelekom.com.tr,asuman.ciddi@turktelekom.com.tr,tulay.nalbant@turktelekom.com.tr,shm_oteller@turktelekom.com.tr,enise.dogruer@turktelekom.com.tr,sibel.kuran@turktelekom.com.tr,
  hulya.gursu@turktelekom.com.tr,destek@ttidc.gov.tr,bgps@turktelekom.com.tr,
  wlan@turktelekom.com.tr,wlan@turktelekom.com.tr,ttg@turktelekom.com.tr,ksm@turktelekom.com.tr,ipg@turktelekom.com.tr
  ,ipg@turktelekom.com.tr,destek@ttnet.net.tr,destek@ttnet.net.tr,turpak@turktelekom.com.tr,kds@turktelekom.com.tr,kurumsalproje@turktelekom.com.tr,cm_adsldestek@turktelekom.com.tr,
  erdogan.gumus@turktelekom.com.tr,metin.tosun@turktelekom.com.tr,alifurkan.akin@turktelekom.com.tr,banu.aktas@turktelekom.com.tr,selma.bilici@turktelekom.com.tr,nazan.tuncel@turktelekom.com.tr,
  hatice.kocaoglu@turktelekom.com.tr,mimm_mevzuat@turktelekom.com.tr,musteri.ttnet@turktelekom.com.tr,adslmusterisikayetleri@turktelekom.com.tr,sehnaz.namal@turktelekom.com.tr,
  sehnaz.namal@turktelekom.com.tr,sehnaz.namal@turktelekom.com.tr,burcu.tasan@turktelekom.com.tr,burcu.tasan@turktelekom.com.tr,arzu.bodur@turktelekom.com.tr,sehnaz.namal@turktelekom.com.tr,
  sehnaz.namal@turktelekom.com.tr,erdal.avan@turktelekom.com.tr,elmas.gungor@turktelekom.com.tr,oya.atay@turktelekom.com.tr,oya.atay@turktelekom.com.tr,
  filiz.ozdemir@turktelekom.com.tr,neriman.uysal@turktelekom.com.tr,muzaffer.karacadag@turktelekom.com.tr,ebru.bozdag@turktelekom.com.tr,imran.yolartiran@turktelekom.com.tr,
  emel.tanay@turktelekom.com.tr,emel.tanay@turktelekom.com.tr,aysegul.durhan@turktelekom.com.tr,aysegul.durhan@turktelekom.com.tr,ayda.simsek@turktelekom.com.tr,nuray.han@turktelekom.com.tr,
  dsm_disiplin@turktelekom.com.tr,iim_idari@turktelekom.com.tr,tm_teskilat@turktelekom.com.tr,tm_tahakkuk@turktelekom.com.tr,tsimm_mevzuat@turktelekom.com.tr,ttm_terfi@turktelekom.com.tr,
  sodm_sicil@turktelekom.com.tr,sodm_sicil@turktelekom.com.tr,esim_emekli@turktelekom.com.tr,phm_personel@turktelekom.com.tr,ipksm_istatistik@turktelekom.com.tr,ilkay.yurtsever@turktelekom.com.tr
  harun.kaya@turktelekom.com.tr, sami.alturan@turktelekom.com.tr, nurettin.gunes@turktelekom.com.tr, mursel.yesil@turktelekom.com.tr, gunnur.demirok@turktelekom.com.tr, mujdat.demirkesen@turktelekom.com.tr, handan.uygur@turktelekom.com.tr, oktay.balpinar@turktelekom.com.tr, ibrahim.akbay@turktelekom.com.tr, zeliha.sengoz@turktelekom.com.tr, nafiz.firat@turktelekom.com.tr, betul.sevimli@turktelekom.com.tr, yilmaz.cebi@turktelekom.com.tr, serdar.bahadir@turktelekom.com.tr, aziz.torcuk@turktelekom.com.tr, sermet.akincioglu@turktelekom.com.tr, ramazan.kale@turktelekom.com.tr, yunis.turkolmez@turktelekom.com.tr, vedat.yurt@turktelekom.com.tr, birsen.yildizay@turktelekom.com.tr, huseyin.erdogan@turktelekom.com.tr, rifat.guven@turktelekom.com.tr, osman.unsal@turktelekom.com.tr, gulizar.kaya@turktelekom.com.tr, cemalettin.gonca@turktelekom.com.tr, semih.elibol@turktelekom.com.tr, hasan.kurt@turktelekom.com.tr, murat.ergin@turktelekom.com.tr, musa.polat@turktelekom.com.tr, sukran.sendur@turktelekom.com.tr, orhan.yigit@turktelekom.com.tr, serhat.oca@turktelekom.com.tr, mustafa.sever@turktelekom.com.tr, semra.ozturk@turktelekom.com.tr, fikret.ozyer@turktelekom.com.tr, orhan.yigit@turktelekom.com.tr, metin.can@turktelekom.com.tr, mnecmi.cetin@turktelekom.com.tr, sevim.aslanbas@turktelekom.com.tr, orhan.kipcak@turktelekom.com.tr, husnu.canbaz@turktelekom.com.tr, fatma.yargici@turktelekom.com.tr, ali.olcer@turktelekom.com.tr, salih.cetinkaya@turktelekom.com.tr, huseyin.argun@turktelekom.com.tr, suna.ural@turktelekom.com.tr, hatay.karabudak@turktelekom.com.tr, suleyman.ustuner@turktelekom.com.tr, sevinc.demirer@turktelekom.com.tr, ahmet.kocak@turktelekom.com.tr, metin.ucan@turktelekom.com.tr, serpil.seyhan@turktelekom.com.tr, mahmut.ucar@turktelekom.com.tr, osman.gulal@turktelekom.com.tr, yusuf.demirkaya@turktelekom.com.tr, hbasri.aksoy@turktelekom.com.tr, irfan.aydin@turktelekom.com.tr, semra.aydin@turktelekom.com.tr, mustafa.ozturk@turktelekom.com.tr, sadi.turcan@turktelekom.com.tr, huseyin.ozen@turktelekom.com.tr, mine.poyraz@turktelekom.com.tr, suleyman.evsen@turktelekom.com.tr, kemal.sen@turktelekom.com.tr, salih.cuce@turktelekom.com.tr, muhittin.nazlican@turktelekom.com.tr, irfan.okur@turktelekom.com.tr, oya.mihci@turktelekom.com.tr, aynur.bayram@turktelekom.com.tr, ferit.unulu@turktelekom.com.tr, selma.cankur@turktelekom.com.tr, onuri.akalin@turktelekom.com.tr, tahir.albayrak@turktelekom.com.tr, zeki.kocer@turktelekom.com.tr, kadir.korkmaz@turktelekom.com.tr, salih.coskun@turktelekom.com.tr, ayse.baran@turktelekom.com.tr, turker.tukuc@turktelekom.com.tr, alaattin.gokhan@turktelekom.com.tr, sami.cetinel@turktelekom.com.tr, hasan.tuncel@turktelekom.com.tr, mehmet.ates@turktelekom.com.tr, bulent.tas@turktelekom.com.tr, sedat.cakirel@turktelekom.com.tr, muammer.senkul@turktelekom.com.tr, fadil.mahmut@turktelekom.com.tr, unal.ozbey@turktelekom.com.tr, haldun.tasdemir@turktelekom.com.tr, irfan.yildiz@turktelekom.com.tr, seyfullah.baskoylu@turktelekom.com.tr, suat.ozkoc@turktelekom.com.tr, remzi.bulbul@turktelekom.com.tr, ibrahim.uzuner@turktelekom.com.tr, cemil.gurgen@turktelekom.com.tr, mustafa.sarac@turktelekom.com.tr, kamil.turidi@turktelekom.com.tr, sevdanur.topal@turktelekom.com.tr, cavit.okur@turktelekom.com.tr, ahmet.karagun@turktelekom.com.tr, fahri.erman@turktelekom.com.tr, kenan.catalbas@turktelekom.com.tr, derya.turkmen@turktelekom.com.tr, ozeki.capoglu@turktelekom.com.tr, salih.teberru@turktelekom.com.tr, aynur.eser@turktelekom.com.tr, fahrettin.gokturk@turktelekom.com.tr, ayhan.kara@turktelekom.com.tr, ismet.aydiner@turktelekom.com.tr, ercument.cekin@turktelekom.com.tr, tamer.bas@turktelekom.com.tr, anan.keskin@turktelekom.com.tr, zeliha.ates@turktelekom.com.tr, davut.destanci@turktelekom.com.tr, aihsan.catma@turktelekom.com.tr, suleyman.ilhan@turktelekom.com.tr, m.alpogan.yigit@turktelekom.com.tr, Ertugrul.okyay@turktelekom.com.tr, serdar.yuksek@turktelekom.com.tr, ismailerdogdu.oruc@turktelekom.com.tr, ibrahim.yetisen@turktelekom.com.tr, ibrahim.tastekin@turktelekom.com.tr, mustafa.nergis@turktelekom.com.tr, nihat.baskaya@turktelekom.com.tr, yadigar.can@turktelekom.com.tr, mehmet.sarica@turktelekom.com.tr, ibrahim.bas@turktelekom.com.tr, muharrem.yilmaz@turktelekom.com.tr, yunus.bayatli@turktelekom.com.tr, levent.ozel@turktelekom.com.tr, ahmet.numanoglu@turktelekom.com.tr, rasim.inci@turktelekom.com.tr, talip.ayan@turktelekom.com.tr, mehmet.efe@turktelekom.com.tr, yilmaz.demir@turktelekom.com.tr, sureyya.karasakaloglu@turktelekom.com.tr, mehmet.erkek@turktelekom.com.tr, mumin.inan@turktelekom.com.tr, adnan.yogun@turktelekom.com.tr, eli.tiryaki@turktelekom.com.tr, ender.gok@turktelekom.com.tr, arif.altiner@turktelekom.com.tr, meheterdal.boluk@turktelekom.com.tr, sukrus@turktelekom.com.tr, naci.kuet@turktelekom.com.tr, ibrahim.sezer@turktelekom.com.tr, saim.kocabiyik@turktelekom.com.tr, hasbi.sahin@turktelekom.com.tr, alper.kececi@turktelekom.com.tr, fahrettin.burma@turktelekom.com.tr, sakin.cetinturk@turktelekom.com.tr, adnan.dolekli@turktelekom.com.tr, hudai.bas@turktelekom.com.tr, kadir.ozpinar@turktelekom.com.tr, ahmet.goktas@turktelekom.com.tr, nihat.stunluoglu@turktelekom.com.tr, velikemal.ak@turktelekom.com.tr, ibrahim.erustundag@turktelekom.com.tr, mehmet.ozmen@turktelekom.com.tr, fethi.ercan@turktelekom.com.tr, hasan.tuncel@turktelekom.com.tr, mesut.aksaydilar@turktelekom.com.tr, ozcan.altinisik@turktelekom.com.tr, recep.cakir@turktelekom.com.tr, haci.ozturk@turktelekom.com.tr, hasan.sungur@turktelekom.com.tr, mehmet.bespinar@turktelekom.com.tr, 20ilmud@ttnet.net.tr, 20ilmudyt@ttnet.net.tr, hbekir.tuncer@turktelekom.com.tr, mustafa.bahcivan@turktelekom.com.tr, unal.sade@turktelekom.com.tr, arif.doyuran@turktelekom.com.tr, oguz.ozdogan@turktelekom.com.tr, guner.merdan@turktelekom.com.tr, haydar.saglam@turktelekom.com.tr, ahmet.cevik@turktelekom.com.tr, muammer.culha@turktelekom.com.tr, mustafa.unal@turktelekom.com.tr, cemal.akyol@turktelekom.com.tr, nihat.alipasaoglu@turktelekom.com.tr, kemal.guneyli@turktelekom.com.tr, turgut.tuncbilek@turktelekom.com.tr, hulki.demiray@turktelekom.com.tr, funda.fidan@turktelekom.com.tr, gursel.kurt@turktelekom.com.tr, abdullah.eren@turktelekom.com.tr, mali.oksur@turktelekom.com.tr, serif.gunes@turktelekom.com.tr, mahmut.disci@turktelekom.com.tr, mustafa.erkan@turktelekom.com.tr, zeki.yasar@turktelekom.com.tr, tuncay.uyanik@turktelekom.com.tr, nafiz.kocaoglu@turktelekom.com.tr, halil.adali@turktelekom.com.tr, acelal.celebioglu@turktelekom.com.tr, ayfer.korkmaz@turktelekom.com.tr, mosman.cinel@turktelekom.com.tr, suna.yucel@turktelekom.com.tr, kamil.pinar@turktelekom.com.tr, selcuk.pala@turktelekom.com.tr, ahmet.alkan@turktelekom.com.tr, mehmet.odaman@turktelekom.com.tr, bhakan.celebi@turktelekom.com.tr, orhan.oralalp@turktelekom.com.tr, osman.gunal@turktelekom.com.tr, s.cankurtaran@turktelekom.com.tr, sukru.yildirim@turktelekom.com.tr, cengiz.cakmak@turktelekom.com.tr, mehmet.mercan@turktelekom.com.tr, nazan.naz@turktelekom.com.tr, seref.yuvka@turktelekom.com.tr, eguvenc.ozer@turktelekom.com.tr, nurettin.ozdemir@turktelekom.com.tr, kerdal.kayirhan@turktelekom.com.tr, ibrahim.turgut@turktelekom.com.tr, tahir.kilbitmez@turktelekom.com.tr, mehmet.zeybek@turktelekom.com.tr, birsen.celebioglu@turktelekom.com.tr, yuksel.oyan@turktelekom.com.tr, aydin.akin@turktelekom.com.tr, levent.beskazalioglu@turktelekom.com.tr, ali.karadayi@turktelekom.com.tr, mhanifi.bican@turktelekom.com.tr, timur.somay@turktelekom.com.tr, memduha.celebi@turktelekom.com.tr, gulsen.gucuyener@turktelekom.com.tr, hasan.yilmaz@turktelekom.com.tr, mhilmi.kececi@turktelekom.com.tr, ghilmi.dirlik@turktelekom.com.tr, mkemal.kulukcu@turktelekom.com.tr, sadrettin.eroglu@turktelekom.com.tr, emin.bayoglu@turktelekom.com.tr, bahar.sengoz@turktelekom.com.tr, memduh.alsancak@turktelekom.com.tr, mustafa.alkaya@turktelekom.com.tr, kadir.baskaya@turktelekom.com.tr, fedai.ersoy@turktelekom.com.tr, yavuz.verdi@turktelekom.com.tr, ali.gorgulu@turktelekom.com.tr, erol.arik@turktelekom.com.tr, ramazan.mumcu@turktelekom.com.tr, metin.tas@turktelekom.com.tr, cetin.derinoz@turktelekom.com.tr, mehmet.sarac@turktelekom.com.tr, umit.bastepe@turktelekom.com.tr, remziye.altinigne@turktelekom.com.tr, ahmet.kalkir@turktelekom.com.tr, ismail.bayrakci@turktelekom.com.tr, alper.soylu@turktelekom.com.tr, huseyin.dagli@turktelekom.com.tr, mehmet.inal@turktelekom.com.tr, kadir.ozcelik@turktelekom.com.tr, abdullah.ipek@turktelekom.com.tr, byesat.colak@turktelekom.com.tr, ertugrul.yurdusever@turktelekom.com.tr, ismail.sari@turktelekom.com.tr, emin.eksioglu@turktelekom.com.tr, a.erpence@ttnet.net.tr, yusuf.bilen@ttnet.net.tr, tarik.sahman@ttnet.net.tr, murat.koksaldi@turktelekom.com.tr, ramazan.tehci@turktelekom.com.tr, seval.sinan@turktelekom.com.tr, alikadir.baysal@turktelekom.com.tr, cemal.irhan@turktelekom.com.tr, oktay.tanglay@turktelekom.com.tr, huseyin.cetindag@turktelekom.com.tr, mahmut.esen@turktelekom.com.tr, ahmet.akkoc@ttnet.net.tr, mehmet.kocak@turktelekom.com.tr, mehmet.varol@turktelekom.com.tr, umit.cini@turktelekom.com.tr, kaan.yetisgen@turktelekom.com.tr, ismail.uzel@turktelekom.com.tr, sadi.baglan@turktelekom.com.tr, kadriye.canakci@turktelekom.com.tr, myusuf.nalcaci@turktelekom.com.tr, altan.atan@turktelekom.com.tr, osman.yilmaz@turktelekom.com.tr, huseyin.yildiz@turktelekom.com.tr, mustafa.ates@turktelekom.com.tr, halilrifat.uysal@turktelekom.com.tr, omerresul.aksu@turktelekom.com.tr, suleyman.durmus@turktelekom.com.tr, atilla.gokkaya@turktelekom.com.tr, nurhan.uysal@turktelekom.com.tr, m.soner.tan@turktelekom.com.tr, kadir.can@turktelekom.com.tr, emin.kartal@turktelekom.com.tr, yucel.yasar@turktelekom.com.tr, hrecep.guldogan@turktelekom.com.tr, yusuf.uygan@turktelekom.com.tr, oznur.oguzoglu@turktelekom.com.tr, fikret.canlidinc@turktelekom.com.tr, gulser.oygur@turktelekom.com.tr, irfan.gunesgil@turktelekom.com.tr, ahmet.ceylan@turktelekom.com.tr, ilyas.cengel@turktelekom.com.tr, metin.aslan@turktelekom.com.tr, nail.yilmaz@turktelekom.com.tr, abdurrahman.ozdil@turktelekom.com.tr, mahmut.genc@turktelekom.com.tr, ali.ozdemir@turktelekom.com.tr, msakin.terzioglu@turktelekom.com.tr, metin.ozcelik@turktelekom.com.tr, unal.saral@turktelekom.com.tr, zahide.hasanoglu@turktelekom.com.tr, mehmet.sarac@turktelekom.com.tr, sahmet.cuhali@turktelekom.com.tr, riza.karamursel@turktelekom.com.tr, yasar.karaman@turktelekom.com.tr, mutlu.aslan@turktelekom.com.tr, alpay.altay@turktelekom.com.tr, umran.peker@turktelekom.com.tr, nuray.tekinsoy@turktelekom.com.tr, bekir.tanriover@turktelekom.com.tr, senol.nalbantoglu@turktelekom.com.tr, koksal.yagmuroglu@turktelekom.com.tr, mahmut.aslan@turktelekom.com.tr, ibrahim.caliskan@turktelekom.com.tr, abdullah.ulug@turktelekom.com.tr, muzaffer.durmusoglu@turktelekom.com.tr, ali.toprak@turktelekom.com.tr, ahmet.akkulah@turktelekom.com.tr, saniye.korkmaz@turktelekom.com.tr, ahmet.uslu@turktelekom.com.tr, muhittin.aydemir@turktelekom.com.tr, tevfik.karaman@turktelekom.com.tr, mustafa.parpar@turktelekom.com.tr, bekir.serin@turktelekom.com.tr, sahin.turkcan@turktelekom.com.tr, mehmetmurat.uslular@turktelekom.com.tr, mecit.cengiz@turktelekom.com.tr, bahaddin.ozler@turktelekom.com.tr, memin.mermer@turktelekom.com.tr, lutfiye.kucukkiris@turktelekom.com.tr, hasan.kucukasci@turktelekom.com.tr, ibrahim.gunduz@turktelekom.com.tr, hamza.ersoz@turktelekom.com.tr, yavuz.yapar@turktelekom.com.tr, kubilay.kilic@turktelekom.com.tr, bekir.gursoy@turktelekom.com.tr, metin.ay@turktelekom.com.tr, muttalip.efe@turktelekom.com.tr, ahmet.soydas@turktelekom.com.tr, remzi.karasu@turktelekom.com.tr, musa.sakin@turktelekom.com.tr, suleyman.aslan@turktelekom.com.tr, yunus.keskin@turktelekom.com.tr, halil.aksoy@turktelekom.com.tr, aturan.ozyazgan@turktelekom.com.tr, yusuf.bizkevelci@turktelekom.com.tr, hsafak.aksakal@turktelekom.com.tr, inadir.gunata@turktelekom.com.tr, nurhan.bilican@turktelekom.com.tr, kadir.uzun@turktelekom.com.tr, halil.uzun@turktelekom.com.tr, sinan.bizkevelci@turktelekom.com.tr, vural.kose@turktelekom.com.tr, huseyin.donbaloglu@turktelekom.com.tr, kerim.ozcan@turktelekom.com.tr, samet.kilic@turktelekom.com.tr, elife.sari@turktelekom.com.tr, nilgun.tabakoglu@turktelekom.com.tr, mehmet.son@turktelekom.com.tr, abdurrahman.aksu@turktelekom.com.tr, hikmet.demir@turktelekom.com.tr, necati.rasit@turktelekom.com.tr, muhittin.kayaci@turktelekom.com.tr, fatih.sancar@turktelekom.com.tr, mustafa.ekici@turktelekom.com.tr, fahri.baysal@turktelekom.com.tr, abidin.goksen@turktelekom.com.tr, ugur.ipek@turktelekom.com.tr, kemal.eviz@turktelekom.com.tr, gungor.caglayan@turktelekom.com.tr, mhadi.yalcin@turktelekom.com.tr, abidin.caliskan@turktelekom.com.tr, mahmut.demir@turktelekom.com.tr, mustafa.firat@turktelekom.com.tr, moktay.sezgin@turktelekom.com.tr, isik.ocal@turktelekom.com.tr, fuat.subasi@turktelekom.com.tr, ahmet.taner@turktelekom.com.tr, ercan.sancar@turktelekom.com.tr, muhammet.katmer@turktelekom.com.tr, abdulkadir.iyidir@turktelekom.com.tr, nurullah.yasar@turktelekom.com.tr, smuslum.ozkok@turktelekom.com.tr, acem.guler@turktelekom.com.tr, kemal.tankut@turktelekom.com.tr, bilal.cikmaz@turktelekom.com.tr, ali.dagli@turktelekom.com.tr, sait.alagoz@turktelekom.com.tr, ismail.karben@turktelekom.com.tr, ramazan.gezer@turktelekom.com.tr, zekeria.kocadal@turktelekom.com.tr, besim.kayim@turktelekom.com.tr, sevgi.gunduz@turktelekom.com.tr, yaver.guven@turktelekom.com.tr, tayfur.cunedioglu@turktelekom.com.tr, beyhan.unal@turktelekom.com.tr, metin.kordemir@turktelekom.com.tr, ismail.inam@turktelekom.com.tr, muhittin.biricik@turktelekom.com.tr, memin.atalay@turktelekom.com.tr, hasan.serindag@turktelekom.com.tr, recep.tecirli@turktelekom.com.tr, erdal.ozcelik@turktelekom.com.tr, fethi.dinc@turktelekom.com.tr, latife.yag@turktelekom.com.tr, mehmetnuri.ciflikli@turktelekom.com.tr, hazel.erbil@turktelekom.com.tr, ugur.tulay@turktelekom.com.tr, salih.buyuktanir@turktelekom.com.tr, ercan.erbil@turktelekom.com.tr, ergun.uysaloglu@turktelekom.com.tr, nihan.yardim@turktelekom.com.tr, muhittin.can@turktelekom.com.tr, ahmet.atalay@turktelekom.com.tr, raziye.unlu@turktelekom.com.tr, hidir.peker@turktelekom.com.tr, veysel.atci@turktelekom.com.tr, hudaverdi.bulut@turktelekom.com.tr, feyzi.gul@turktelekom.com.tr, yusuf.turksayar@turktelekom.com.tr, omer.altin@turktelekom.com.tr, mehmet.akgun@turktelekom.com.tr, ekrem.bekereci@turktelekom.com.tr, akif.gulacti@turktelekom.com.tr, isa.altinok@turktelekom.com.tr, sinasi.gurbuz@turktelekom.com.tr, arif.sakar@turktelekom.com.tr, ahmethamdi.zengin@turktelekom.com.tr, ibrahim.alisinanoglu@turktelekom.com.tr, mehmet.mercanoglu@turktelekom.com.tr, abdullah.cinaz@turktelekom.com.tr, necip.bek@turktelekom.com.tr, abdullah.aslan@turktelekom.com.tr, turgay.kokten@turktelekom.com.tr, huseyin.sahin@turktelekom.com.tr, ferudun.bulut@turktelekom.com.tr, remzi.bellek@turktelekom.com.tr, abdulvahap.yildirim@turktelekom.com.tr, oguz.cevlik@turktelekom.com.tr, muammer.tok@turktelekom.com.tr, hasan.sancar@turktelekom.com.tr, ahmet.alevcan@turktelekom.com.tr, orhan.geyik@turktelekom.com.tr, ahmet.durdu@turktelekom.com.tr, mehmet.yalcin@turktelekom.com.tr, suat.soran@turktelekom.com.tr, ahmet.kahraman@turktelekom.com.tr,
  alisaim.kutluay@turktelekom.com.tr, bedransuvar.arserim@turktelekom.com.tr, mehmet.kerimoglu@turktelekom.com.tr, ahmet.kaynar@turktelekom.com.tr, siddik.kalay@turktelekom.com.tr, abdulselam.kilic@turktelekom.com.tr, abdurrezzak.cetin@turktelekom.com.tr, mkemal.yasar@turktelekom.com.tr, necip.erunal@turktelekom.com.tr, recep.mert@turktelekom.com.tr, serdar.korkusuz@turktelekom.com.tr, mustafa.yigitbas@turktelekom.com.tr, giyasettin.alveroglu@turktelekom.com.tr, erhan.gercek@turktelekom.com.tr, abdullah.cete@turktelekom.com.tr, ahmet.gul@turktelekom.com.tr, murat.dagoglu@turktelekom.com.tr, mustafa.gulyagi@turktelekom.com.tr, sedat.suerdem@turktelekom.com.tr, sadettin.ince@turktelekom.com.tr, hayrettin.yerkazan@turktelekom.com.tr, arif.celikdemir@turktelekom.com.tr, aliservet.arslan@turktelekom.com.tr, mehmet.yildiz@turktelekom.com.tr, muhammet.demir@turktelekom.com.tr, rifki.guraksin@turktelekom.com.tr, izettin.dogan@turktelekom.com.tr, hikmet.mustafaoglu@turktelekom.com.tr, nurten.rustuoglu@turktelekom.com.tr, yavuz.ozcan@turktelekom.com.tr, alaattin.avinc@turktelekom.com.tr, talip.altun@turktelekom.com.tr, cemil.kanca@turktelekom.com.tr, isa.askan@turktelekom.com.tr, ismail.bilgin@turktelekom.com.tr, ibrahim.cekmece@turktelekom.com.tr, cevdet.mahmutoglu@turktelekom.com.tr, metin.guvercin@turktelekom.com.tr, zeki.sarac@turktelekom.com.tr, refik.hoshanli@turktelekom.com.tr, mehmet.cakantemur@turktelekom.com.tr, hulya.yavuz@turktelekom.com.tr, hayati.uluata@turktelekom.com.tr, ahmet.ozcicek@turktelekom.com.tr, hgazi.kaya@turktelekom.com.tr, ihsan.yokus@turktelekom.com.tr, hasan.piskin@turktelekom.com.tr, mustafa.baliktutan@turktelekom.com.tr, veysel.akcil@turktelekom.com.tr, abdurrahman.topcu@turktelekom.com.tr, yavuz.sahin@turktelekom.com.tr, nuray.akkus@turktelekom.com.tr, veysel.akcil@turktelekom.com.tr, orhan.kutluca@turktelekom.com.tr, tayyup.kumbetlioglu@turktelekom.com.tr, mustafa.zeren@turktelekom.com.tr, zakir.ozbey@turktelekom.com.tr, recai.ergun@turktelekom.com.tr, habip.sari@turktelekom.com.tr, recep.ergul@turktelekom.com.tr, cevdet.kizilay@turktelekom.com.tr, metin.aktas@turktelekom.com.tr, ahmet.yanbay@turktelekom.com.tr, sami.kocar@turktelekom.com.tr, iskender.aras@turktelekom.com.tr, sebnem.koyun@turktelekom.com.tr, nimet.durbas@turktelekom.com.tr, alinaci.alpay@turktelekom.com.tr, oya.arkadas@turktelekom.com.tr, ibrahim.ergun@turktelekom.com.tr, sebahattin.sarac@turktelekom.com.tr, hmustafa.turan@turktelekom.com.tr, haluk.akoglu@turktelekom.com.tr, huseyin.buyukkaya@turktelekom.com.tr, mustafa.durak@turktelekom.com.tr, ozan.ayhan@turktelekom.com.tr, erkut.bilge@turktelekom.com.tr, altan.atan@turktelekom.com.tr, mahmut.isik@turktelekom.com.tr, suleyman.ozer@turktelekom.com.tr, akifdeniz.carkaci@turktelekom.com.tr, yusuf.yaman@turktelekom.com.tr, resat.atinkaya@turktelekom.com.tr, cihat.alacalioglu@turktelekom.com.tr, taner.okumus@turktelekom.com.tr, ferruh.enginar@turktelekom.com.tr, refaettin.akca@turktelekom.com.tr, seyfullah.kozak@turktelekom.com.tr, aliriza.hanedar@turktelekom.com.tr, ferat.barmak@turktelekom.com.tr, ismail.metin@turktelekom.com.tr, yusuf.hasancebi@turktelekom.com.tr, murattansel.durmus@turktelekom.com.tr, guleser.akyildiz@turktelekom.com.tr, isa.omur@turktelekom.com.tr, umit.bastepe@turktelekom.com.tr, mustafa.albayrak@turktelekom.com.tr, izzet.babaoglu@turktelekom.com.tr, ali.erturan@turktelekom.com.tr, murat.kurt@turktelekom.com.tr, derya.sacin@turktelekom.com.tr, yuksel.sahinkaya@turktelekom.com.tr, arif.borekci@turktelekom.com.tr, kemal.aksu@turktelekom.com.tr, msedat.alpakut@turktelekom.com.tr, mustafa.can@turktelekom.com.tr, muammer.can@turktelekom.com.tr, mehmet.bektas@turktelekom.com.tr, nazim.durmusoglu@turktelekom.com.tr, fatih.bagirici@turktelekom.com.tr, hasan.karaboga@turktelekom.com.tr, hakan.kapicioglu@turktelekom.com.tr, akif.ustun@turktelekom.com.tr, hayrettin.oztas@turktelekom.com.tr, aliosman.sakar@turktelekom.com.tr, orhan.gegin@turktelekom.com.tr, huseyin.onder@turktelekom.com.tr, erkan.yilmaz@turktelekom.com.tr, yusuf.acik@turktelekom.com.tr, turgay.kal@turktelekom.com.tr, mustafa.kilinc@turktelekom.com.tr, salihefendi.korkmaz@turktelekom.com.tr,
  ergin.bektas@turktelekom.com.tr, necmi.selim@turktelekom.com.tr, huseyin.karasu@turktelekom.com.tr, osman.sari@turktelekom.com.tr, ahmet.keles@turktelekom.com.tr, erbil.colak@turktelekom.com.tr, hosman.kanber@turktelekom.com.tr, ismail.yildiz@turktelekom.com.tr,

  2)Basın

  t.akyol@milliyet.com.tr, m.asik@milliyet.com.tr, fbila@milliyet.com.tr, h.cemal@milliyet.com.tr, g.civaoglu@milliyet.com.tr, ycongar@erols.com, aguclu@milliyet.com.tr, nailgureli@milliyet.com.tr, an.dundar@e-kolay.net, tamerheper@post.com.tr, skohen@milliyet.com.tr, s.kologlu@milliyet.com.tr, h.pulur@milliyet.com.tr, dsazak@milliyet.com.tr, mtamer@milliyet.com.tr, ecetem@hotmail.com, oulagay@milliyet.com.tr, guras@milliyet.com.tr, syilmaz@milliyet.com.tr, oeksi@hurriyet.com.tr, dhizlan@hurriyet.com.tr, bcoskun@hurriyet.com.tr, tturenc@hurriyet.com.tr, ecolasan@hurriyet.com.tr, oince@hurriyet.com.tr, ahcoskun@superonline.com, eberber@hurriyet.com.tr, vmunyar@hurriyet.com.tr, ybayer@hurriyet.com.tr, ftinc@hurriyet.com.tr, gbenmayor@hurriyet.com.tr, katkaya@hurriyet.com.tr, ekumcu@hurriyet.com.tr, ldemirci@hurriyet.com.tr, bduzgit@hurriyet.com.tr, mabirand@e-kolay.net, isoyler@hurriyet.com.tr, ecapa@hurriyet.com.tr, csemercioglu@hurriyet.com.tr, yurtsan@hurriyet.com.tr, yboran@hurriyet.com.tr, guzinabla@hurriyet.com.tr, sahrababla@e-kolay.net, kkeskin@hurriyet.com.tr, ctezel@hurriyet.com.tr, nkas@dbr.com.tr, sdumankaya@hurriyet.com.tr, obasturk@hurriyet.com.tr, btuna@hurriyet.com.tr, bunyamins@cnnturk.com.tr, ecelebi@hurriyet.com.tr, yurtsan@hurriyet.com.tr, hikmet.cetinkaya@cumhuriyet.com.tr, ankcum@ttnet.net.tr, oralcalislar@cumhuriyet.com.tr, denizsom@cumhuriyet.com.tr, erdalatak@superonline.com, obirgit@e-kolay.net, hikmet.bila@ntv.com.tr, EROLMANISA@yahoo.com, vecdisayar@yahoo.com, temizel@cumhuriyet.com.tr, a.cakir@zaman.com.tr, e.dumanli@zaman.com.tr, e.basyurt@zaman.com.tr, e.mahcupyan@zaman.com.tr, h.gulerce@zaman.com.tr, k.dikbas@zaman.com.tr, m.unal@zaman.com.tr, t.korkmaz@zaman.com.tr, serdar.turgut@aksam.com.tr, guler.komurcu@aksam.com.tr, gulerkomurcu@superonline.com, sakir.suter@aksam.com.tr, deniz.gokce@aksam.com.tr, burhan.ayeri@aksam.com.tr, ismail.kucukkaya@aksam.com.tr, yasar.erdinc@aksam.com.tr, sibel.kahraman@aksam.com.tr, gmengi@gazetevatan.com, rmengi@gazetevatan.com, zlivaneli@gazetevatan.com, ndogru@gazetevatan.com, ysemerci@gazetevatan.com, aagaoglu@gazetevatan.com, hasmetb@gazetevatan.com, mine.gokce@wanadoo.fr, ogonensin@gazetevatan.com, sduman@gazetevatan.com, caktar@gazetevatan.com, mmutlu@gazetevatan.com, terker@gazetevatan.com, ctanman@gazetevatan.com

  3)Milletvekillerimiz

  ugur.aksoz@tbmm.gov.tr, abdullah.caliskan@tbmm.gov.tr, omer.celik@tbmm.gov.tr, gaye.erbatur@tbmm.gov.tr, recep.garip@tbmm.gov.tr, vahit.kirisci@tbmm.gov.tr, ali.kucukaydin@tbmm.gov.tr, kemal.sag@tbmm.gov.tr, tacidar.seyhan@tbmm.gov.tr, ayhan.zeynep.tekin@tbmm.gov.tr, abdullah.torun@tbmm.gov.tr, ziyaeddin.yagci@tbmm.gov.tr, ziya.yergok@tbmm.gov.tr, mahmut.goksu@tbmm.gov.tr, sevket.gursoy@tbmm.gov.tr, husrevkutlu@tbmm.gov.tr, mehmet.ozyol@tbmm.gov.tr, sait.acba@tbmm.gov.tr, ibrahim.hakki.askar@tbmm.gov.tr, halil.aydogan@tbmm.gov.tr, reyhan.balandi@tbmm.gov.tr, ahmet.koca@tbmm.gov.tr, mahmut.kocak@tbmm.gov.tr, halil.unlutepe@tbmm.gov.tr, naci.aslan@tbmm.gov.tr, halil.ozyolcu@tbmm.gov.tr, mehmet.kerim.yildiz@tbmm.gov.tr, ruhi.acikgoz@tbmm.gov.tr, ramazan.toprak@tbmm.gov.tr, hamza.albayrak@tbmm.gov.tr, zekeriya.akinci@tbmm.gov.tr, ismail.alptekin@tbmm.gov.tr, yilmaz.ates@tbmm.gov.tr, gulsun.bilgehan@tbmm.gov.tr, ismail.degerli@tbmm.gov.tr, bulentgedikli@tbmm.gov.tr, haluk.ipek@tbmm.gov.tr, salih.kapusuz@tbmm.gov.tr, telat.karapinar@tbmm.gov.tr, yakup.kepenek@tbmm.gov.tr, faruk.koca@tbmm.gov.tr, muzaffer.kurtulmusoglu@tbmm.gov.tr, remziye.oztoprak@tbmm.gov.tr, mehmet.tomanbay@tbmm.gov.tr, nur.dogan.topaloglu@tbmm.gov.tr, mustafatuna@tbmm.gov.tr, mustafa.said.yazicioglu@tbmm.gov.tr, drosmanakman@tbmm.gov.tr, fbadazli@tbmm.gov.tr, baloglu@tbmm.gov.tr, cavusoglu@tbmm.gov.tr, mehmet.dulger@tbmm.gov.tr, huseyin.ekmekcioglu@tbmm.gov.tr, tuncay.ercenk@tbmm.gov.tr, nail.kamaci@tbmm.gov.tr, osman.kaptan@tbmm.gov.tr, burhan.kilic@tbmm.gov.tr, ensar.ogut@tbmm.gov.tr, yuksel.corbacioglu@tbmm.gov.tr, ahmet.riza.acar@tbmm.gov.tr, mehmet.boztas@tbmm.gov.tr, ozlem.cercioglu@tbmm.gov.tr, atilla.koc@tbmm.gov.tr, semiha.oyus@tbmm.gov.tr, mesutozakcan@tbmm.gov.tr, aaoglu@tbmm.gov.tr, ali.kemal.deveciler@tbmm.gov.tr, ali.osman.sali@tbmm.gov.tr, orhan.sur@tbmm.gov.tr, edip.ugur@tbmm.gov.tr, mehmet.asim.kulak@tbmm.gov.tr, afifd@tbmm.gov.tr, ahmetinal@tbmm.gov.tr, nezir.nasiroglu@tbmm.gov.tr, mehmet.ali.sucin@tbmm.gov.tr, fetani.battal@tbmm.gov.tr, fahrettin.poyraz@tbmm.gov.tr, yasar.tuzun@tbmm.gov.tr, abdurrahman.anik@tbmm.gov.tr, feyzi.berdibek@tbmm.gov.tr, mahfuz.guler@tbmm.gov.tr, vahit.kiler@tbmm.gov.tr, y.coskunyurek@tbmm.gov.tr, mehmet.alp@tbmm.gov.tr, bayram.ozcelik@tbmm.gov.tr, r.kerim.ozkan@tbmm.gov.tr, abdulmecitalp@tbmm.gov.tr, faruk.anbarcioglu@tbmm.gov.tr, faruk.celik@tbmm.gov.tr, kemal.demirel@tbmm.gov.tr, ali.dincer@tbmm.gov.tr, mustafa.dundar@tbmm.gov.tr, zafer.hidiroglu@tbmm.gov.tr, sedat.kizilcikli@tbmm.gov.tr, mehmet.kucukasik@tbmm.gov.tr, mustafa.ozyurt@tbmm.gov.tr, niyazi.pakyurek@tbmm.gov.tr, metutan@tbmm.gov.tr, ertugrul.yalcinbayir@tbmm.gov.tr, ibrahim.kosdere@tbmm.gov.tr, ahmet.kucuk@tbmm.gov.tr, ismail.ozay@tbmm.gov.tr, ismail.ericekli@tbmm.gov.tr, hikmet.ozdemir@tbmm.gov.tr, agah.kafkas@tbmm.gov.tr, muzaffer.kulcu@tbmm.gov.tr, murat.yildirim@tbmm.gov.tr, salih.erdogan@tbmm.gov.tr, osman.nuri.filiz@tbmm.gov.tr, mustafa.gazalci@tbmm.gov.tr, ummet.kandogan@tbmm.gov.tr, mehmet.nessar@tbmm.gov.tr, veli.hasim.oral@tbmm.gov.tr, mehmetyuksektepe@tbmm.gov.tr, aziz.akgul@tbmm.gov.tr, ihsanarslan@tbmm.gov.tr, mehdieker@tbmm.gov.tr, ali.ihsan.merdanoglu@tbmm.gov.tr, cavit.torun@tbmm.gov.tr, irfan.yazicioglu@tbmm.gov.tr, fahri.cakir@tbmm.gov.tr, metin.kasikoglu@tbmm.gov.tr, ali.ayag@tbmm.gov.tr, nbudak@tbmm.gov.tr, rasim.cakir@tbmm.gov.tr, nejat.gencan@tbmm.gov.tr, necati.cetinkaya@tbmm.gov.tr, zulfu.demirbag@tbmm.gov.tr, semsettin.murat@tbmm.gov.tr, talip.kaban@tbmm.gov.tr, tevhit.karakaya@tbmm.gov.tr, mustafa.nuri.akbulut@tbmm.gov.tr, mucahit.daloglu@tbmm.gov.tr, muzaffer.gulyurt@tbmm.gov.tr, mustafa.ilicali@tbmm.gov.tr, ibrahim.ozdogan@tbmm.gov.tr, omer.ozyilmaz@tbmm.gov.tr, mercan@tbmm.gov.tr, cevdet.selvi@tbmm.gov.tr, mtozcoken@tbmm.gov.tr, vedat.yucesan@tbmm.gov.tr, omer.abusoglu@tbmm.gov.tr, abdulkadir.ates@tbmm.gov.tr, mahmut.durdu@tbmm.gov.tr, mehmet.sari@tbmm.gov.tr, ktuzmen@tbmm.gov.tr, ahmetuzer@tbmm.gov.tr, mustafa.yilmaz@tbmm.gov.tr, nurettin.canikli@tbmm.gov.tr, mehmet.isik@tbmm.gov.tr, adem.tatli@tbmm.gov.tr, sabri.varan@tbmm.gov.tr, temel.yilmaz@tbmm.gov.tr, fehmi.oztunc@tbmm.gov.tr, mustafa.zeydan@tbmm.gov.tr, zuheyir.amber@tbmm.gov.tr, inal.batu@tbmm.gov.tr, fuat.cay@tbmm.gov.tr, gokhan.durgun@tbmm.gov.tr, mehmet.eraslan@tbmm.gov.tr, sadullah.ergin@tbmm.gov.tr, fuat.gecen@tbmm.gov.tr, mehmet.soydan@tbmm.gov.tr, aziz.yazar@tbmm.gov.tr, dursun.akdemir@tbmm.gov.tr, yucel.artantas@tbmm.gov.tr, mehmet.sait.armagan@tbmm.gov.tr, eminbilgic@tbmm.gov.tr, erkan.mumcu@tbmm.gov.tr, recep.ozel@tbmm.gov.tr, m.acikalin@tbmm.gov.tr, abdulkadir.aksu@tbmm.gov.tr, guldal.aksit@tbmm.gov.tr, halil.akyuz@tbmm.gov.tr, ilhan.albayrak@tbmm.gov.tr, taltikulac@tbmm.gov.tr, ersin.arioglu@tbmm.gov.tr, ismet.atalay@tbmm.gov.tr, mustafa.atas@tbmm.gov.tr, azmi.ates@tbmm.gov.tr, hasanaydin@tbmm.gov.tr, lokman.ayva@tbmm.gov.tr, egemen.bagis@tbmm.gov.tr, yahya.bas@tbmm.gov.tr, alaattin.buyukkaya@tbmm.gov.tr, mehmet.denizolgun@tbmm.gov.tr, ekrem.erdem@tbmm.gov.tr, ali.riza.gulcicek@tbmm.gov.tr, irfan.gunduz@tbmm.gov.tr, hfg@tbmm.gov.tr, damla.gurel@tbmm.gov.tr, memduh.hacioglu@tbmm.gov.tr, unal.kacir@tbmm.gov.tr, huseyin.kansu@tbmm.gov.tr, cengiz.kaptanoglu@tbmm.gov.tr, birgen.keles@tbmm.gov.tr, kemal.kilicdaroglu@tbmm.gov.tr, a.kemalkumkumoglu@tbmm.gov.tr, goksal.kucukali@tbmm.gov.tr, guldal.okuducu@tbmm.gov.tr, onur.oymen@tbmm.gov.tr, ahmet.sirri.ozbek@tbmm.gov.tr, inci.ozdemir@tbmm.gov.tr, mehmet.ali.ozpolat@tbmm.gov.tr, yasar.nuri.ozturk@tbmm.gov.tr, sidika.saribekir@tbmm.gov.tr, mehmet.sekmen@tbmm.gov.tr, idris.naim.sahin@tbmm.gov.tr, berhan.simsek@tbmm.gov.tr, emin.sirin@tbmm.gov.tr, bihlun.tamayligil@tbmm.gov.tr, bulent.tanla@tbmm.gov.tr, ali.topuz@tbmm.gov.tr, unakitan@tbmm.gov.tr, zeynep.armagan.uslu@tbmm.gov.tr, nevzat.yalcintas@tbmm.gov.tr, binali.yildirim@tbmm.gov.tr, kemal.anadol@tbmm.gov.tr, canan.aritman@tbmm.gov.tr, bulent.baratali@tbmm.gov.tr, ali.riza.bodur@tbmm.gov.tr, tevfik.ensari@tbmm.gov.tr, nukhet.hotar@tbmm.gov.tr, erdal.karademir@tbmm.gov.tr, fazil.karaman@tbmm.gov.tr, ismailkatmerci@tbmm.gov.tr, yilmaz.kaya@tbmm.gov.tr, turkan.micoogullari@tbmm.gov.tr, oyan@tbmm.gov.tr, enver.oktem@tbmm.gov.tr, mehmet.tekelioglu@tbmm.gov.tr, muharrem.toprak@tbmm.gov.tr, hakki.ulku@tbmm.gov.tr, serpil.yildiz@tbmm.gov.tr, fatih.arikan@tbmm.gov.tr, mehmet.ali.bulut@tbmm.gov.tr, hanefi.mahcicek@tbmm.gov.tr, mehmet.parlakyigit@tbmm.gov.tr, ali.sezal@tbmm.gov.tr, mehmet.yilmazcan@tbmm.gov.tr, hasan.bilir@tbmm.gov.tr, mehmet.ceylan@tbmm.gov.tr, ali.oguten@tbmm.gov.tr, mevlutakgun@tbmm.gov.tr, ycavusoglu@tbmm.gov.tr, s.beyribey@tbmm.gov.tr, yigit@tbmm.gov.tr, sinan.ozkan@tbmm.gov.tr, msivacioglu@tbmm.gov.tr, myildirim@tbmm.gov.tr, adem.basturk@tbmm.gov.tr, mustafa.duru@tbmm.gov.tr, mustafa.elitas@tbmm.gov.tr, abdullah.gul@tbmm.gov.tr, ramazan.can@tbmm.gov.tr, halil.tiryaki@tbmm.gov.tr, yavuz.altinorak@tbmm.gov.tr, mehmet.kesimoglu@tbmm.gov.tr, agokhansaricam@tbmm.gov.tr, mikailar@tbmm.gov.tr, huseyin.bayindir@tbmm.gov.tr, hacituran@tbmm.gov.tr, hasan.kara@tbmm.gov.tr, veli.kaya@tbmm.gov.tr, eyup.ayar@tbmm.gov.tr, muzaffer.bastopcu@tbmm.gov.tr, izzet.cetin@tbmm.gov.tr, nihat.ergun@tbmm.gov.tr, salih.gun@tbmm.gov.tr, sefa.sirmen@tbmm.gov.tr, ahmetbuyukakkaslar@tbmm.gov.tr, nezir.buyukcengiz@tbmm.gov.tr, muharrem.candan@tbmm.gov.tr, remzi.cetin@tbmm.gov.tr, abdullah.cetinkaya@tbmm.gov.tr, orhan.erdem@tbmm.gov.tr, sami.guclu@tbmm.gov.tr, mehmet.kilic@tbmm.gov.tr, kerim.ozkul@tbmm.gov.tr, harun.tufekci@tbmm.gov.tr, mustafa.unaldi@tbmm.gov.tr, halil.urun@tbmm.gov.tr, soner.aksoy@tbmm.gov.tr, abdullah.erdem.cantimur@tbmm.gov.tr, alaettin.guven@tbmm.gov.tr, husnu.ordu@tbmm.gov.tr, mirac.akdogan@tbmm.gov.tr, mevlut.aslanoglu@tbmm.gov.tr, ali.osman.baskurt@tbmm.gov.tr, merkal@tbmm.gov.tr, muharrem.kilic@tbmm.gov.tr, bulent.arinc@tbmm.gov.tr, nuri.cilingir@tbmm.gov.tr, hasan.oren@tbmm.gov.tr, huseyin.tanriverdi@tbmm.gov.tr, hakan.tasci@tbmm.gov.tr, suleyman.turgut@tbmm.gov.tr, suleymanbolunmez@tbmm.gov.tr, selahhattin.dag@tbmm.gov.tr, muharrem.dogan@tbmm.gov.tr, nihat.eri@tbmm.gov.tr, besir.hamidi@tbmm.gov.tr, saffet.benli@tbmm.gov.tr, vahit.cekmez@tbmm.gov.tr, dengirmir@tbmm.gov.tr, huseyin.guler@tbmm.gov.tr, ali.oksal@tbmm.gov.tr, huseyin.ozcan@tbmm.gov.tr, mustafa.ozyurek@tbmm.gov.tr, ali.arslan@tbmm.gov.tr, gurolergin@tbmm.gov.tr, hasan.ozyer@tbmm.gov.tr, fahrettin.ustun@tbmm.gov.tr, ali.cumhur.yaka@tbmm.gov.tr, medeni.yilmaz@tbmm.gov.tr, mehmet.elkatmis@tbmm.gov.tr, ritvan.koybasi@tbmm.gov.tr, mahmut.ugur.cetin@tbmm.gov.tr, orhaneraslan@tbmm.gov.tr, eyup.fatsa@tbmm.gov.tr, sami.tandogdu@tbmm.gov.tr, hamit.tasci@tbmm.gov.tr, kazim.turkmen@tbmm.gov.tr, cemal.uysal@tbmm.gov.tr, m.sari@tbmm.gov.tr, necati.uzdil@tbmm.gov.tr, sukru.unal@tbmm.gov.tr, ilyas.cakir@tbmm.gov.tr, imdat.sutluoglu@tbmm.gov.tr, erol.a.cebeci@tbmm.gov.tr, hasanali.celik@tbmm.gov.tr, suleyman.gunduz@tbmm.gov.tr, ayhan.sefer.ustun@tbmm.gov.tr, recep.yildirim@tbmm.gov.tr, mustafa.cakir@tbmm.gov.tr, cemal.yilmaz.demir@tbmm.gov.tr, mustafa.demir@tbmm.gov.tr, suat.kilic@tbmm.gov.tr, mehmet.kurt@tbmm.gov.tr, ilyas.sezai.onder@tbmm.gov.tr, musa.uzunkaya@tbmm.gov.tr, ahmet.yeni@tbmm.gov.tr, oner.ergenc@tbmm.gov.tr, onergulyesil@tbmm.gov.tr, engin.altay@tbmm.gov.tr, cahit.can@tbmm.gov.tr, m.ozturk@tbmm.gov.tr, osman.kilic@tbmm.gov.tr, omer.kulaksiz@tbmm.gov.tr, nurettin.sozen@tbmm.gov.tr, orhan.tas@tbmm.gov.tr, selami.uzun@tbmm.gov.tr, yahya.akman@tbmm.gov.tr, farukbayrak@tbmm.gov.tr, sabahattin.cevheri@tbmm.gov.tr, zulfikar.izol@tbmm.gov.tr, mahmut.kaplan@tbmm.gov.tr, mehmet.atilla.maras@tbmm.gov.tr, vedat.melik@tbmm.gov.tr, turan.tuysuz@tbmm.gov.tr, mufit.yetkin@tbmm.gov.tr, mahmut.yildiz@tbmm.gov.tr, ibrahim.hakki.birlik@tbmm.gov.tr, veli.seyda@tbmm.gov.tr, ziyaeddin.akbulut@tbmm.gov.tr, ahmet.kambur@tbmm.gov.tr, erdogan.kaplan@tbmm.gov.tr, mnuri.saygun@tbmm.gov.tr, etutuncu@tbmm.gov.tr, zeyid.aslan@tbmm.gov.tr, ibrahim.cakmak@tbmm.gov.tr, dagcioglu@tbmm.gov.tr, orhan.diren@tbmm.gov.tr, feramuz.sahin@tbmm.gov.tr, resultosun@ttnet.net.tr, asim.aykan@tbmm.gov.tr, mustafa.cumur@tbmm.gov.tr, cevdet.erdol@tbmm.gov.tr, kemalettin.goktas@tbmm.gov.tr, ahamzacebi@tbmm.gov.tr, faruk.nafiz.ozak@tbmm.gov.tr, sinan.yerlikaya@tbmm.gov.tr, o.coskunoglu@tbmm.gov.tr, ahmet.caglayan@tbmm.gov.tr, alim.tunc@tbmm.gov.tr, haci.biner@tbmm.gov.tr, celik.huseyin@tbmm.gov.tr, yekta.haydaroglu@tbmm.gov.tr, mehmet.kartal@tbmm.gov.tr, halil.kaya@tbmm.gov.tr, muharrem.ince@tbmm.gov.tr, sukru.onder@tbmm.gov.tr, bekir.bozdag@tbmm.gov.tr, mehmet.erdemir@tbmm.gov.tr, emin.koc@tbmm.gov.tr, yasar.ozturk@tbmm.gov.tr, harun.akin@tbmm.gov.tr, fazli.erdogan@tbmm.gov.tr, nadir.sarac@tbmm.gov.tr, koksal.toptan@tbmm.gov.tr, polat.turkmen@tbmm.gov.tr

  4)Ortaya Karışık Olanlar

  <bizeyazin@kanald.com.tr>,<auraz@dol.com.tr>,<aerdogan@tgrt.com.tr>,
  <siyasetmeydani@atv.com.tr>,<ek@rekabet.gov.tr>, <rek.ist@rekabet.gov.tr>,
  <bkm_basin@turktelekom.com.tr>,
  <telekomdergisi@turktelekom.com.tr>, <ozhiz_isdn.adsl@turktelekom.com.tr>,
  <bilgi@ubak.gov.tr>,
  <hukukbirimi@chp.org.tr>, <chpbim@chp.org.tr>,
  <ttkd@ttkd.org.tr>, <bilgi@tuder.net>, <bilgi@tuketiciyikoruma.org>,
  <info@tubider.com>, <tuketici@tuketiciler.org>, <tuketici@tuko-bir.org.tr>,
  <info@sikayet.com>, <info@sikayetvar.com>, <info@tuketicisikayetleri.com>,
  <tuketici@tuketicimagazin.com>,
  <basin@anavatan.org.tr>, <info@ldp.org.tr>,
  <t.akyol@milliyet.com.tr>, <m.asik@milliyet.com.tr>, <fbila@milliyet.com.tr>,
  <h.cemal@milliyet.com.tr>, <g.civaoglu@milliyet.com.tr>,
  <ycongar@erols.com>, <aguclu@milliyet.com.tr>, <nailgureli@milliyet.com.tr>,
  <can.dundar@e-kolay.net>, <tamerheper@post.com.tr>, <skohen@milliyet.com.tr>,
  <s.kologlu@milliyet.com.tr>, <h.pulur@milliyet.com.tr>, <dsazak@milliyet.com.tr>,
  <mtamer@milliyet.com.tr>,
  <oulagay@milliyet.com.tr>,<guras@milliyet.com.tr>, <syilmaz@milliyet.com.tr>,
  <oeksi@hurriyet.com.tr>,<dhizlan@hurriyet.com.tr>,
  <bcoskun@hurriyet.com.tr>, <tturenc@hurriyet.com.tr>, <ecolasan@hurriyet.com.tr>,
  <oince@hurriyet.com.tr>, <ahcoskun@superonline.com>, <eberber@hurriyet.com.tr>,
  <vmunyar@hurriyet.com.tr>, <ybayer@hurriyet.com.tr>, <ftinc@hurriyet.com.tr>,
  <gbenmayor@hurriyet.com.tr>, <katkaya@hurriyet.com.tr>,
  <ekumcu@hurriyet.com.tr>, <ldemirci@hurriyet.com.tr>, <bduzgit@hurriyet.com.tr>,
  <mabirand@e-kolay.net>,
  <isoyler@hurriyet.com.tr>, <ecapa@hurriyet.com.tr>, <csemercioglu@hurriyet.com.tr>,
  <yurtsan@hurriyet.com.tr>, <yboran@hurriyet.com.tr>,
  <guzinabla@hurriyet.com.tr>, <sahrababla@e-kolay.net>, <kkeskin@hurriyet.com.tr>,
  <ctezel@hurriyet.com.tr>, <nkas@dbr.com.tr>,
  <sdumankaya@hurriyet.com.tr>, <obasturk@hurriyet.com.tr>, <btuna@hurriyet.com.tr>,
  <bunyamins@cnnturk.com.tr>,
  <ecelebi@hurriyet.com.tr>, <hikmet.cetinkaya@cumhuriyet.com.tr>, <ankcum@ttnet.net.tr>,
  <oralcalislar@cumhuriyet.com.tr>,
  <denizsom@cumhuriyet.com.tr>, <erdalatak@superonline.com>, <obirgit@e-kolay.net>,
  <hikmet.bila@ntv.com.tr>, <vecdisayar@yahoo.com>, <temizel@cumhuriyet.com.tr>,
  <a.cakir@zaman.com.tr>, <e.dumanli@zaman.com.tr>, <e.basyurt@zaman.com.tr>,
  <e.mahcupyan@zaman.com.tr>, <h.gulerce@zaman.com.tr>, <k.dikbas@zaman.com.tr>,
  <m.unal@zaman.com.tr>, <t.korkmaz@zaman.com.tr>, <serdar.turgut@aksam.com.tr>,
  <guler.komurcu@aksam.com.tr>, <gulerkomurcu@superonline.com>, <sakir.suter@aksam.com.tr>,
  <deniz.gokce@aksam.com.tr>, <burhan.ayeri@aksam.com.tr>, <ismail.kucukkaya@aksam.com.tr>,
  <yasar.erdinc@aksam.com.tr>, <sibel.kahraman@aksam.com.tr>, <gmengi@gazetevatan.com>,
  <rmengi@gazetevatan.com>, <zlivaneli@gazetevatan.com>, <ndogru@gazetevatan.com>,
  <ysemerci@gazetevatan.com>, <aagaoglu@gazetevatan.com>, <hasmetb@gazetevatan.com>,
  <mine.gokce@wanadoo.fr>, <ogonensin@gazetevatan.com>, <sduman@gazetevatan.com>,
  <caktar@gazetevatan.com>, <mmutlu@gazetevatan.com>, <terker@gazetevatan.com>,
  <ctanman@gazetevatan.com>, <admin@dyp.org.tr>, <dyp@dyp.org.tr>, <admin@anap.org.tr>,
  <anap@anap.org.tr>, <webmaster@ibb.gov.tr>, <baskan@ibb.gov.tr>, <alptekin@tobb.org.tr>,
  <info@tobb.org.tr>, <ato@ato.org.tr>, <ekratzer@hurriyet.com.tr>, <rmuhtar@sabah.com.tr>,
  <emreakoz@sabah.com.tr>, <mbarlas@sbah.com.tr>, <isarier@sabah.com.tr>, <editor@sabah.com.tr>,
  <gaziercel@sabah.com.tr>, <aayaydin@sabah.com.tr>, <mahmutovur@sabah.com.tr>,
  <savasabi@sabah.com.tr>, <ometo@superonline.com>, <uluch@sabah.com.tr>, <esafak@sabah.com.tr>,
  <ydonat@sabah.com.tr>, <kdincer@sabah.com.tr>, <kanat@sabah.com.tr>, <memecan@sabah.com.tr>,
  <uzeyir.cayci@wanadoo.fr>, <sahif@hotmail.com>, <ahmetaltay@turk.net>, <ardacetin@turk.net>,
  <sneakfb@yahoo.com>, <arifagah@pozitif.net>, <ali_said@herseynet.com>, <sami@anka.net>,
  <webmaster@herseynet.com>, <dunya@hurriyetim.com.tr>, <turkiye@hurriyetim.com.tr>,
  <editor@hurriyetim.com.tr>, <sondakika@hurriyetim.com.tr>, <spor@hurriyetim.com.tr>,
  <ekonomi@hurriyetim.com.tr>, <yazarlar@hurriyetim.com.tr>, <piyasanet@hurriyetim.com.tr>,
  <kultursanat@hurriyetim.com.tr>, <astronet@hurriyetim.com.tr>, <agora@hurriyetim.com.tr>,
  <bulten@hurriyetim.com.tr>, <reklam@hurriyetim.com.tr>, <seriilan@hurriyetim.com.tr>,
  <genchurriyetim@hurriyetim.com.tr>, <gezi@hurriyetim.com.tr>, <yasam@hurriyetim.com.tr>,
  <seref.oguz@tnn.net>, <manas@vestelnet.com>, <ucebeci@hurriyet.com.tr>, <faltayli@hurriyet.com.tr>,
  <hursit@marun.edu.tr>, <msoysal@cumhuriyet.com.tr>, <cemismail@aol.com>, <dtanis@escortnet.com>,
  <koru@zaman.com.tr>, <tdn-f@tr-net.net.tr>, <taylan@taylanesen.com>, <mehmet.yilmaz@radikal.com.tr>,
  <M.Asik@milliyet.com.tr>, <caltan@milliyet.com.tr>, <birsel@ibm.net>, <zeynepg@dominet.in.com.tr>,
  <emre.kongar@raksnet.com>, <ybazdar@tnn.net>, <yaldogan@radikal.com.tr>,
  <hamdi@yesevi.edu.tr>, <nur.cintay@superonline.com>,
  <talkan@media.ankara.edu.tr>, <korkmaz@turk.net>,
  <ecetinel@radikal.com.tr>, <myetkin@radikal.com.tr>,
  <hdevrim@hurriyet.com.tr>, <ismet.berkan@radikal.com.tr>,
  <turkiye@tg.com.tr>, <yilmaz.oztuna@tg.com.tr>,
  <fishmanca@hotmail.com>, <abdullatif.uyan@tg.com.tr>, <adnan.yaldiz@tg.com.tr>,
  <bilgi@tg.com.tr>, <ahmet.sagirli@tg.com.tr>, <ahmetsirri.arvas@tg.com.tr>, <akin.goksu@tg.com.tr>,
  <ata.karatas@tg.com.tr>, <ayse.tunceroglu@tg.com.tr>, <behcet.fakihoglu@tg.com.tr>,
  <betul.altinbasak@tg.com.tr>, <emir.turam@tg.com.tr>, <engin.atay@tg.com.tr>,
  <enver.seyidoglu@tg.com.tr>,
  <fehim.ucisik@tg.com.tr>, <fuat.bol@tg.com.tr>, <info.turkiye@tg.com.tr>,
  <halil.delice@tg.com.tr>, <hidayet.yuzbasiogullari@tg.com.tr>,
  <hasanmesut.hazar@tg.com.tr>, <irfan.ozfatura@tg.com.tr>,
  <ismail.kapan@tg.com.tr>, <ismail.kaya@tg.com.tr>, <ismail.yagci@tg.com.tr>,
  <ismet.giritli@tg.com.tr>,
  <mehmet.oruc@tg.com.tr>, <mehmet.soysal@tg.com.tr>, <mehmetali.ozbudun@tg.com.tr>,
  <metiner.sezer@tg.com.tr>, <muhsin.abay@tg.com.tr>, <murat.basaran@tg.com.tr>,
  <mustafa.selcuk@tg.com.tr>, <necati.ozfatura@tg.com.tr>, <naci.arkan@tg.com.tr>,
  <nuh.albayrak@tg.com.tr>, <nuri.elibol@tg.com.tr>, <oguz.gokmen@tg.com.tr>,
  <osman.unlu@tg.com.tr>,
  <ocal.uluc@tg.com.tr>, <omer.soztutan@tg.com.tr>, <ozcan.unlu@tg.com.tr>,
  <sabahat.emir@tg.com.tr>, <sadik.soztutan@tg.com.tr>, <seckin.baskan@tg.com.tr>,
  <sinan.aygun@tg.com.tr>, <sirin.berber@tg.com.tr>, <yilmaz.altug@tg.com.tr>,
  <hasanbasri.ozaydin@tg.com.tr>, <okur@aksiyon.com.tr>, <zarmaganuslu@akparti.org.tr>,
  <huseyintanriverdi@akparti.org.tr>, <sukruayalan@akparti.org.tr>, <bursa@akparti.org.tr>,
  <adana@akparti.org.tr>, <ankara@akparti.org.tr>, <istanbul@akparti.org.tr>,
  <kartal@akparti.org.tr>,
  <izmir@akparti.org.tr>,
  <trabzon@akparti.org.tr>, <diyarbakir@akparti.org.tr>, <merkez@akparti.org.tr>,
  <admin@akparti.org.tr>,
  <antalya@akparti.org.tr>, <konya@akparti.org.tr>, <kayseri@akparti.org.tr>,
  <van@akparti.org.tr>, <afyon@akparti.org.tr>, <hayrettincakmak@akparti.org.tr>,
  <ismetsu@akparti.org.tr>, <adana@mhp.org.tr>,
  <devletbahceli@mhp.org.tr>, <aliisiklar@mhp.org.tr>, <farukbal@mhp.org.tr>,
  <mehmetsandir@mhp.org.tr>, <metincobanoglu@mhp.org.tr>, <sabahattincakmakoglu@mhp.org.tr>,
  <muratsefkatli@mhp.org.tr>, <oktayvural@mhp.org.tr>, <mehmetekici@mhp.org.tr>,
  <atilakaya@mhp.org.tr>, <cihanpacaci@mhp.org.tr>,
  <bulentdidinmez@mhp.org.tr>, <recaiyildirim@mhp.org.tr>, <mehmetnacar@mhp.org.tr>,
  <umitsafak@mhp.org.tr>, <mihraliaksu@mhp.org.tr>, <secimisieri@mhp.org.tr>, <disiplin@mhp.org.tr>,
  <kadinkollari@mhp.org.tr>, <yerel@mhp.org.tr>,
  <muhasebe@mhp.org.tr>, <yaziisleri@mhp.org.tr>,
  <teskilat@mhp.org.tr>
  , <basin@mhp.org.tr>, <ozelkalem@mhp.org.tr>, <genelbaskan@mhp.org.tr>, <bilgi@mhp.org.tr>,
  <admin@mhp.org.tr>, <mhp@mhp.org.tr>, <bursa@mhp.org.tr>, <istanbul@mhp.org.tr>,
  <ankara@mhp.org.tr>,
  <izmir@mhp.org.tr>, <balikesir@mhp.org.tr>, <konya@mhp.org.tr>, <trabzon@mhp.org.tr>,
  <van@mhp.org.tr>, <samsun@mhp.org.tr>,
  <kartal@mhp.org.tr>, <yozgat@mhp.org.tr>,<aerdogan@tgrt.com.tr>,<aturanozer@tgrt.com.tr>,<bkilic@tgrt.com.tr>,
  <ekremozdamar@tgrt.com.tr>,<harvas@tgrt.com.tr>,<huseyin@tgrt.com.tr>,<iapak@tgrt.com.tr>,<monger@tgrt.com.tr>,
  <reklam@showtvnet.com>,<haberozel@showtv.com.tr>,<anahaber@atv.com.tr>,<teketek@atv.com.tr>,
  <teketek@kanald.com.tr>,<atakimi@atv.com.tr>,<yorum@atv.com.tr>,<anahaber@atv.com.tr>,<kahvalti@atv.com.tr>,
  <siyasetmeydani@atv.com.tr>,<WEBMASTER@ATV.COM.TR>,<program@tgrt.com.tr>,<sizinsesiniz@tgrt.com.tr>,
  <program@tgrt.com.tr>,<anadolumagazin@tgrt.com.tr>,<vericiler@tgrt.com.tr>,<webmaster@tgrt.com.tr>,
  <zyildiz@tgrt.com.tr>,<yturk@tgrt.com.tr>,<Seken@tgrt.com.tr>,<ridvan@tgrt.com.tr>,<osenbak@tgrt.com.tr>,
  <ncelik@tgrt.com.tr>,<nkircin@tgrt.com.tr>,<mgokmen@tgrt.com.tr>,<syalcin@tgrt.com.tr>,<akgiray@tgrt.com.tr>,
  <msoysal@tgrt.com.tr>,<myagci@tgrt.com.tr>,<bizeyazin@kanald.com.tr>,<auraz@dol.com.tr>,<aerdogan@tgrt.com.tr>,
  <siyasetmeydani@atv.com.tr>,<ek@rekabet.gov.tr>, <rek.ist@rekabet.gov.tr> bizeyazin@kanald.com.tr,auraz@dol.com.tr,aerdogan@tgrt.com.tr,siyasetmeydani@atv.com.tr,ek@rekabet.gov.tr,rek.ist@rekabet.gov.tr,bkm_basin@turktelekom.com.tr,telekomdergisi@turktelekom.com.tr,ozhiz_isdn.adsl@turktelekom.com.tr,bilgi@ubak.gov.tr,hukukbirimi@chp.org.tr,chpbim@chp.org.tr,ttkd@ttkd.org.tr,bilgi@tuder.net,bilgi@tuketiciyikoruma.org,info@tubider.com,tuketici@tuketiciler.org,tuketici@tuko-bir.org.tr,info@sikayet.com,info@sikayetvar.com,info@tuketicisikayetleri.com, tuketici@tuketicimagazin.com,
  basin@anavatan.org.tr, info@ldp.org.tr,t.akyol@milliyet.com.tr, m.asik@milliyet.com.tr, fbila@milliyet.com.tr,
  h.cemal@milliyet.com.tr, g.civaoglu@milliyet.com.tr, ycongar@erols.com, aguclu@milliyet.com.tr, nailgureli@milliyet.com.tr, can.dundar@e-kolay.net, tamerheper@post.com.tr, skohen@milliyet.com.tr,
  s.kologlu@milliyet.com.tr, h.pulur@milliyet.com.tr, dsazak@milliyet.com.tr, mtamer@milliyet.com.tr, oulagay@milliyet.com.tr,guras@milliyet.com.tr,syilmaz@milliyet.com.tr,oeksi@hurriyet.com.tr,dhizlan@hurriyet.com.tr, bcoskun@hurriyet.com.tr, tturenc@hurriyet.com.tr, ecolasan@hurriyet.com.tr,oince@hurriyet.com.tr, ahcoskun@superonline.com, eberber@hurriyet.com.tr, vmunyar@hurriyet.com.tr, ybayer@hurriyet.com.tr, ftinc@hurriyet.com.tr,gbenmayor@hurriyet.com.tr,katkaya@hurriyet.com.tr,ekumcu@hurriyet.com.tr,ldemirci@hurriyet.com.tr, bduzgit@hurriyet.com.tr, mabirand@e-kolay.net,isoyler@hurriyet.com.tr,ecapa@hurriyet.com.tr,csemercioglu@hurriyet.com.tr,yurtsan@hurriyet.com.tr, yboran@hurriyet.com.tr, sahrababla@e-kolay.net, kkeskin@hurriyet.com.tr, ctezel@hurriyet.com.tr, nkas@dbr.com.tr, sdumankaya@hurriyet.com.tr, obasturk@hurriyet.com.tr, btuna@hurriyet.com.tr,
  bunyamins@cnnturk.com.tr,ecelebi@hurriyet.com.tr,hikmet.cetinkaya@cumhuriyet.com.tr,ankcum@ttnet.net.tr, oralcalislar@cumhuriyet.com.tr, denizsom@cumhuriyet.com.tr, erdalatak@superonline.com, obirgit@e-kolay.net, hikmet.bila@ntv.com.tr, vecdisayar@yahoo.com, temizel@cumhuriyet.com.tr, a.cakir@zaman.com.tr, e.dumanli@zaman.com.tr, e.basyurt@zaman.com.tr, e.mahcupyan@zaman.com.tr, h.gulerce@zaman.com.tr, k.dikbas@zaman.com.tr, m.unal@zaman.com.tr, t.korkmaz@zaman.com.tr, serdar.turgut@aksam.com.tr, guler.komurcu@aksam.com.tr, gulerkomurcu@superonline.com, sakir.suter@aksam.com.tr, deniz.gokce@aksam.com.tr, burhan.ayeri@aksam.com.tr, ismail.kucukkaya@aksam.com.tr, yasar.erdinc@aksam.com.tr, sibel.kahraman@aksam.com.tr, gmengi@gazetevatan.com, rmengi@gazetevatan.com, zlivaneli@gazetevatan.com, ndogru@gazetevatan.com,
  ysemerci@gazetevatan.com, aagaoglu@gazetevatan.com, hasmetb@gazetevatan.com,
  mine.gokce@wanadoo.fr, ogonensin@gazetevatan.com, sduman@gazetevatan.com,
  caktar@gazetevatan.com, mmutlu@gazetevatan.com, terker@gazetevatan.com,
  ctanman@gazetevatan.com, admin@dyp.org.tr, dyp@dyp.org.tr, admin@anap.org.tr,
  anap@anap.org.tr, webmaster@ibb.gov.tr, baskan@ibb.gov.tr, alptekin@tobb.org.tr,
  info@tobb.org.tr, ato@ato.org.tr, ekratzer@hurriyet.com.tr, rmuhtar@sabah.com.tr,
  emreakoz@sabah.com.tr, mbarlas@sbah.com.tr, isarier@sabah.com.tr, editor@sabah.com.tr,
  gaziercel@sabah.com.tr, aayaydin@sabah.com.tr, mahmutovur@sabah.com.tr,
  savasabi@sabah.com.tr, ometo@superonline.com, uluch@sabah.com.tr, esafak@sabah.com.tr,
  ydonat@sabah.com.tr, kdincer@sabah.com.tr, kanat@sabah.com.tr, memecan@sabah.com.tr,
  uzeyir.cayci@wanadoo.fr, sahif@hotmail.com, ahmetaltay@turk.net, ardacetin@turk.net,
  sneakfb@yahoo.com, arifagah@pozitif.net, ali_said@herseynet.com, sami@anka.net,
  webmaster@herseynet.com, dunya@hurriyetim.com.tr, turkiye@hurriyetim.com.tr,
  editor@hurriyetim.com.tr, sondakika@hurriyetim.com.tr, spor@hurriyetim.com.tr,
  ekonomi@hurriyetim.com.tr, yazarlar@hurriyetim.com.tr, piyasanet@hurriyetim.com.tr,
  kultursanat@hurriyetim.com.tr, astronet@hurriyetim.com.tr, agora@hurriyetim.com.tr,
  bulten@hurriyetim.com.tr, reklam@hurriyetim.com.tr, seriilan@hurriyetim.com.tr,
  genchurriyetim@hurriyetim.com.tr, gezi@hurriyetim.com.tr, yasam@hurriyetim.com.tr,
  seref.oguz@tnn.net, manas@vestelnet.com, ucebeci@hurriyet.com.tr, faltayli@hurriyet.com.tr,
  hursit@marun.edu.tr, msoysal@cumhuriyet.com.tr, cemismail@aol.com, dtanis@escortnet.com,
  koru@zaman.com.tr, tdn-f@tr-net.net.tr, taylan@taylanesen.com, mehmet.yilmaz@radikal.com.tr,
  M.Asik@milliyet.com.tr, caltan@milliyet.com.tr, birsel@ibm.net, zeynepg@dominet.in.com.tr, emre.kongar@raksnet.com, ybazdar@tnn.net, yaldogan@radikal.com.tr, hamdi@yesevi.edu.tr, nur.cintay@superonline.com, talkan@media.ankara.edu.tr, korkmaz@turk.net, ecetinel@radikal.com.tr, myetkin@radikal.com.tr, hdevrim@hurriyet.com.tr, ismet.berkan@radikal.com.tr, turkiye@tg.com.tr, yilmaz.oztuna@tg.com.tr, fishmanca@hotmail.com, abdullatif.uyan@tg.com.tr, adnan.yaldiz@tg.com.tr,
  bilgi@tg.com.tr, ahmet.sagirli@tg.com.tr, ahmetsirri.arvas@tg.com.tr, akin.goksu@tg.com.tr,
  ata.karatas@tg.com.tr, ayse.tunceroglu@tg.com.tr, behcet.fakihoglu@tg.com.tr, betul.altinbasak@tg.com.tr, emir.turam@tg.com.tr, engin.atay@tg.com.tr, enver.seyidoglu@tg.com.tr, fehim.ucisik@tg.com.tr, fuat.bol@tg.com.tr, info.turkiye@tg.com.tr, halil.delice@tg.com.tr, hidayet.yuzbasiogullari@tg.com.tr,
  hasanmesut.hazar@tg.com.tr, irfan.ozfatura@tg.com.tr, ismail.kapan@tg.com.tr, ismail.kaya@tg.com.tr, ismail.yagci@tg.com.tr, ismet.giritli@tg.com.tr, mehmet.oruc@tg.com.tr, mehmet.soysal@tg.com.tr, mehmetali.ozbudun@tg.com.tr, metiner.sezer@tg.com.tr, muhsin.abay@tg.com.tr, murat.basaran@tg.com.tr,
  mustafa.selcuk@tg.com.tr, necati.ozfatura@tg.com.tr, naci.arkan@tg.com.tr, nuh.albayrak@tg.com.tr, nuri.elibol@tg.com.tr,oguz.gokmen@tg.com.tr,osman.unlu@tg.com.tr,ocal.uluc@tg.com.tr,omer.soztutan@tg.com.tr, ozcan.unlu@tg.com.tr, sabahat.emir@tg.com.tr, sadik.soztutan@tg.com.tr, seckin.baskan@tg.com.tr,
  sinan.aygun@tg.com.tr, sirin.berber@tg.com.tr, yilmaz.altug@tg.com.tr, hasanbasri.ozaydin@tg.com.tr, okur@aksiyon.com.tr,zarmaganuslu@akparti.org.tr,huseyintanriverdi@akparti.org.tr,sukruayalan@akparti.org.tr, bursa@akparti.org.tr, adana@akparti.org.tr, ankara@akparti.org.tr, istanbul@akparti.org.tr,
  kartal@akparti.org.tr,izmir@akparti.org.tr,trabzon@akparti.org.tr,diyarbakir@akparti.org.tr,merkez@akparti.org.tr, admin@akparti.org.tr,antalya@akparti.org.tr, konya@akparti.org.tr, kayseri@akparti.org.tr,
  van@akparti.org.tr,afyon@akparti.org.tr,hayrettincakmak@akparti.org.tr,ismetsu@akparti.org.tr,adana@mhp.org.tr,devletbahceli@mhp.org.tr,aliisiklar@mhp.org.tr,farukbal@mhp.org.tr,mehmetsandir@mhp.org.tr,metincobanoglu@mhp.org.tr, sabahattincakmakoglu@mhp.org.tr,muratsefkatli@mhp.org.tr, oktayvural@mhp.org.tr, mehmetekici@mhp.org.tr, atilakaya@mhp.org.tr, cihanpacaci@mhp.org.tr, bulentdidinmez@mhp.org.tr, recaiyildirim@mhp.org.tr, mehmetnacar@mhp.org.tr, umitsafak@mhp.org.tr, mihraliaksu@mhp.org.tr, secimisieri@mhp.org.tr,disiplin@mhp.org.tr,kadinkollari@mhp.org.tr,yerel@mhp.org.tr,muhasebe@mhp.org.tr, yaziisleri@mhp.org.tr,teskilat@mhp.org.tr ,basin@mhp.org.tr,ozelkalem@mhp.org.tr,genelbaskan@mhp.org.tr, bilgi@mhp.org.tr, admin@mhp.org.tr, mhp@mhp.org.tr, bursa@mhp.org.tr, istanbul@mhp.org.tr,
  ankara@mhp.org.tr,izmir@mhp.org.tr, balikesir@mhp.org.tr, konya@mhp.org.tr, trabzon@mhp.org.tr,
  van@mhp.org.tr,samsun@mhp.org.tr,kartal@mhp.org.tr,yozgat@mhp.org.tr,aerdogan@tgrt.com.tr,aturanozer@tgrt.com.tr,bkilic@tgrt.com.tr,ekremozdamar@tgrt.com.tr,harvas@tgrt.com.tr,huseyin@tgrt.com.tr,iapak@tgrt.com.tr,monger@tgrt.com.tr,reklam@showtvnet.com,haberozel@showtv.com.tr,anahaber@atv.com.tr,teketek@atv.com.tr,teketek@kanald.com.tr,atakimi@atv.com.tr,yorum@atv.com.tr,anahaber@atv.com.tr,kahvalti@atv.com.tr,siyasetmeydani@atv.com.tr,WEBMASTER@ATV.COM.TR,program@tgrt.com.tr,sizinsesiniz@tgrt.com.tr, program@tgrt.com.tr,anadolumagazin@tgrt.com.tr,vericiler@tgrt.com.tr,webmaster@tgrt.com.tr,
  zyildiz@tgrt.com.tr,yturk@tgrt.com.tr,Seken@tgrt.com.tr,ridvan@tgrt.com.tr,osenbak@tgrt.com.tr,
  ncelik@tgrt.com.tr,nkircin@tgrt.com.tr,mgokmen@tgrt.com.tr,syalcin@tgrt.com.tr,akgiray@tgrt.com.tr,
  msoysal@tgrt.com.tr,myagci@tgrt.com.tr,bizeyazin@kanald.com.tr,auraz@dol.com.tr,aerdogan@tgrt.com.tr,
  siyasetmeydani@atv.com.tr,ek@rekabet.gov.tr, rek.ist@rekabet.gov.tr
  <ek@rekabet.gov.tr>, <rek.ist@rekabet.gov.tr>, <bkm_basin@turktelekom.com.tr>, <telekomdergisi@turktelekom.com.tr>, <ozhiz_isdn.adsl@turktelekom.com.tr>, <bilgi@ubak.gov.tr>, <hukukbirimi@chp.org.tr>, <chpbim@chp.org.tr>, <ttkd@ttkd.org.tr>, <bilgi@tuder.net>, <bilgi@tuketiciyikoruma.org>, <info@tubider.com>, <tuketici@tuketiciler.org>, <tuketici@tuko-bir.org.tr>, <info@sikayet.com>, <info@sikayetvar.com>, <info@tuketicisikayetleri.com>, <tuketici@tuketicimagazin.com>, <basin@anavatan.org.tr>, <info@ldp.org.tr>, <t.akyol@milliyet.com.tr>, <m.asik@milliyet.com.tr>, <fbila@milliyet.com.tr>, <h.cemal@milliyet.com.tr>, <g.civaoglu@milliyet.com.tr>, <ycongar@erols.com>, <aguclu@milliyet.com.tr>, <nailgureli@milliyet.com.tr>, <can.dundar@e-kolay.net>, <tamerheper@post.com.tr>, <skohen@milliyet.com.tr>, <s.kologlu@milliyet.com.tr>, <h.pulur@milliyet.com.tr>, <dsazak@milliyet.com.tr>, <mtamer@milliyet.com.tr>, <oulagay@milliyet.com.tr>, <guras@milliyet.com.tr>, <syilmaz@milliyet.com.tr>, <oeksi@hurriyet.com.tr>,<dhizlan@hurriyet.com.tr>, <bcoskun@hurriyet.com.tr>, <tturenc@hurriyet.com.tr>, <ecolasan@hurriyet.com.tr>, <oince@hurriyet.com.tr>, <ahcoskun@superonline.com>, <eberber@hurriyet.com.tr>, <vmunyar@hurriyet.com.tr>, <ybayer@hurriyet.com.tr>, <ftinc@hurriyet.com.tr>, <gbenmayor@hurriyet.com.tr>, <katkaya@hurriyet.com.tr>, <ekumcu@hurriyet.com.tr>, <ldemirci@hurriyet.com.tr>, <bduzgit@hurriyet.com.tr>, <mabirand@e-kolay.net>, <isoyler@hurriyet.com.tr>, <ecapa@hurriyet.com.tr>, <csemercioglu@hurriyet.com.tr>, <yurtsan@hurriyet.com.tr>, <yboran@hurriyet.com.tr>, <guzinabla@hurriyet.com.tr>, <sahrababla@e-kolay.net>, <kkeskin@hurriyet.com.tr>, <ctezel@hurriyet.com.tr>, <nkas@dbr.com.tr>, <sdumankaya@hurriyet.com.tr>, <obasturk@hurriyet.com.tr>, <btuna@hurriyet.com.tr>, <bunyamins@cnnturk.com.tr>, <ecelebi@hurriyet.com.tr>, <hikmet.cetinkaya@cumhuriyet.com.tr>, <ankcum@ttnet.net.tr>, <oralcalislar@cumhuriyet.com.tr>, <denizsom@cumhuriyet.com.tr>, <erdalatak@superonline.com>, <obirgit@e-kolay.net>, <hikmet.bila@ntv.com.tr>, <vecdisayar@yahoo.com>, <temizel@cumhuriyet.com.tr>, <a.cakir@zaman.com.tr>, <e.dumanli@zaman.com.tr>, <e.basyurt@zaman.com.tr>, <e.mahcupyan@zaman.com.tr>, <h.gulerce@zaman.com.tr>, <k.dikbas@zaman.com.tr>, <m.unal@zaman.com.tr>, <t.korkmaz@zaman.com.tr>, <serdar.turgut@aksam.com.tr>, <guler.komurcu@aksam.com.tr>, <gulerkomurcu@superonline.com>, <sakir.suter@aksam.com.tr>, <deniz.gokce@aksam.com.tr>, <burhan.ayeri@aksam.com.tr>, <ismail.kucukkaya@aksam.com.tr>, <yasar.erdinc@aksam.com.tr>, <sibel.kahraman@aksam.com.tr>, <gmengi@gazetevatan.com>, <rmengi@gazetevatan.com>, <zlivaneli@gazetevatan.com>, <ndogru@gazetevatan.com>, <ysemerci@gazetevatan.com>, <aagaoglu@gazetevatan.com>, <hasmetb@gazetevatan.com>, <mine.gokce@wanadoo.fr>, <ogonensin@gazetevatan.com>, <sduman@gazetevatan.com>, <caktar@gazetevatan.com>, <mmutlu@gazetevatan.com>, <terker@gazetevatan.com>, <ctanman@gazetevatan.com>, <admin@dyp.org.tr>, <dyp@dyp.org.tr>, <admin@anap.org.tr>, <anap@anap.org.tr>, <webmaster@ibb.gov.tr>, <baskan@ibb.gov.tr>, <alptekin@tobb.org.tr>, <info@tobb.org.tr>, <ato@ato.org.tr>, <ekratzer@hurriyet.com.tr>, <rmuhtar@sabah.com.tr>, <emreakoz@sabah.com.tr>, <mbarlas@sabah.com.tr>, <isarier@sabah.com.tr>, <editor@sabah.com.tr>, <gaziercel@sabah.com.tr>, <aayaydin@sabah.com.tr>, <mahmutovur@sabah.com.tr>, <savasabi@sabah.com.tr>, <ometo@superonline.com>, <uluch@sabah.com.tr>, <esafak@sabah.com.tr>, <ydonat@sabah.com.tr>, <kdincer@sabah.com.tr>, <kanat@sabah.com.tr>, <memecan@sabah.com.tr>, <uzeyir.cayci@wanadoo.fr>, <sahif@hotmail.com>, <ahmetaltay@turk.net>, <ardacetin@turk.net>, <sneakfb@yahoo.com>, <arifagah@pozitif.net>, <ali_said@herseynet.com>, <sami@anka.net>, <webmaster@herseynet.com>, <dunya@hurriyetim.com.tr>, <turkiye@hurriyetim.com.tr>, <editor@hurriyetim.com.tr>, <sondakika@hurriyetim.com.tr>, <spor@hurriyetim.com.tr>, <ekonomi@hurriyetim.com.tr>, <yazarlar@hurriyetim.com.tr>, <piyasanet@hurriyetim.com.tr>, <kultursanat@hurriyetim.com.tr>, <astronet@hurriyetim.com.tr>, <agora@hurriyetim.com.tr>, <bulten@hurriyetim.com.tr>, <reklam@hurriyetim.com.tr>, <seriilan@hurriyetim.com.tr>, <genchurriyetim@hurriyetim.com.tr>, <gezi@hurriyetim.com.tr>, <yasam@hurriyetim.com.tr>, <seref.oguz@tnn.net>, <manas@vestelnet.com>, <ucebeci@hurriyet.com.tr>, <faltayli@hurriyet.com.tr>, <hursit@marun.edu.tr>, <msoysal@cumhuriyet.com.tr>, <cemismail@aol.com>, <dtanis@escortnet.com>, <koru@zaman.com.tr>, <tdn-f@tr-net.net.tr>, <taylan@taylanesen.com>, <mehmet.yilmaz@radikal.com.tr>, <M.Asik@milliyet.com.tr>, <caltan@milliyet.com.tr>, <birsel@ibm.net>, <zeynepg@dominet.in.com.tr>, <emre.kongar@raksnet.com>, <ybazdar@tnn.net>, <yaldogan@radikal.com.tr>, <hamdi@yesevi.edu.tr>, <nur.cintay@superonline.com>, <talkan@media.ankara.edu.tr>, <korkmaz@turk.net>, <ecetinel@radikal.com.tr>, <myetkin@radikal.com.tr>, <hdevrim@hurriyet.com.tr>, <ismet.berkan@radikal.com.tr>, <turkiye@tg.com.tr>, <yilmaz.oztuna@tg.com.tr>, <fishmanca@hotmail.com>, <abdullatif.uyan@tg.com.tr>, <adnan.yaldiz@tg.com.tr>, <bilgi@tg.com.tr>, <ahmet.sagirli@tg.com.tr>, <ahmetsirri.arvas@tg.com.tr>, <akin.goksu@tg.com.tr>, <ata.karatas@tg.com.tr>, <ayse.tunceroglu@tg.com.tr>, <behcet.fakihoglu@tg.com.tr>, <betul.altinbasak@tg.com.tr>, <emir.turam@tg.com.tr>, <engin.atay@tg.com.tr>, <enver.seyidoglu@tg.com.tr>, <fehim.ucisik@tg.com.tr>, <fuat.bol@tg.com.tr>, <info.turkiye@tg.com.tr>, <halil.delice@tg.com.tr>, <hidayet.yuzbasiogullari@tg.com.tr>, <hasanmesut.hazar@tg.com.tr>, <irfan.ozfatura@tg.com.tr>, <ismail.kapan@tg.com.tr>, <ismail.kaya@tg.com.tr>, <ismail.yagci@tg.com.tr>, <ismet.giritli@tg.com.tr>, <mehmet.oruc@tg.com.tr>, <mehmet.soysal@tg.com.tr>, <mehmetali.ozbudun@tg.com.tr>, <metiner.sezer@tg.com.tr>, <muhsin.abay@tg.com.tr>, <murat.basaran@tg.com.tr>, <mustafa.selcuk@tg.com.tr>, <necati.ozfatura@tg.com.tr>, <naci.arkan@tg.com.tr>, <nuh.albayrak@tg.com.tr>, <nuri.elibol@tg.com.tr>, <oguz.gokmen@tg.com.tr>, <osman.unlu@tg.com.tr>, <ocal.uluc@tg.com.tr>, <omer.soztutan@tg.com.tr>, <ozcan.unlu@tg.com.tr>, <sabahat.emir@tg.com.tr>, <sadik.soztutan@tg.com.tr>, <seckin.baskan@tg.com.tr>, <sinan.aygun@tg.com.tr>, <sirin.berber@tg.com.tr>, <yilmaz.altug@tg.com.tr>, <hasanbasri.ozaydin@tg.com.tr>, <okur@aksiyon.com.tr>, <zarmaganuslu@akparti.org.tr>, <huseyintanriverdi@akparti.org.tr>, <sukruayalan@akparti.org.tr>, <bursa@akparti.org.tr>, <adana@akparti.org.tr>, <ankara@akparti.org.tr>, <istanbul@akparti.org.tr>, <kartal@akparti.org.tr>, <izmir@akparti.org.tr>, <trabzon@akparti.org.tr>, <diyarbakir@akparti.org.tr>, <merkez@akparti.org.tr>, <admin@akparti.org.tr>, <antalya@akparti.org.tr>, <konya@akparti.org.tr>, <kayseri@akparti.org.tr>, <van@akparti.org.tr>, <afyon@akparti.org.tr>, <hayrettincakmak@akparti.org.tr>, <ismetsu@akparti.org.tr>, <adana@mhp.org.tr>, <devletbahceli@mhp.org.tr>, <aliisiklar@mhp.org.tr>, <farukbal@mhp.org.tr>, <mehmetsandir@mhp.org.tr>, <metincobanoglu@mhp.org.tr>, <sabahattincakmakoglu@mhp.org.tr>, <muratsefkatli@mhp.org.tr>, <oktayvural@mhp.org.tr>, <mehmetekici@mhp.org.tr>, <atilakaya@mhp.org.tr>, <cihanpacaci@mhp.org.tr>, <bulentdidinmez@mhp.org.tr>, <recaiyildirim@mhp.org.tr>, <mehmetnacar@mhp.org.tr>, <umitsafak@mhp.org.tr>, <mihraliaksu@mhp.org.tr>, <secimisieri@mhp.org.tr>, <disiplin@mhp.org.tr>, <kadinkollari@mhp.org.tr>, <yerel@mhp.org.tr>, <muhasebe@mhp.org.tr>, <yaziisleri@mhp.org.tr>, <teskilat@mhp.org.tr>, <basin@mhp.org.tr>, <ozelkalem@mhp.org.tr>, <genelbaskan@mhp.org.tr>, <bilgi@mhp.org.tr>, <admin@mhp.org.tr>, <mhp@mhp.org.tr>, <bursa@mhp.org.tr>, <istanbul@mhp.org.tr>, <ankara@mhp.org.tr>, <izmir@mhp.org.tr>, <balikesir@mhp.org.tr>, <konya@mhp.org.tr>, <trabzon@mhp.org.tr>, <van@mhp.org.tr>, <samsun@mhp.org.tr>, <kartal@mhp.org.tr>, <yozgat@mhp.org.tr>  Gmail ile eşzamanlı 500 tane mail atılabiliyormuş.
  Elinize kolunuza kuvvet arkadaşlar.
  |
  |
 • Binbaşı
  1704 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orjinalden alıntı: KontG

  Helal olsun sana @shadow_Shooter

  Ellerimizi kollarımızı sıvıyoruz... Başalyalım... Mail listeleri de ekleyelim bu sayfaya... Bu arada hiç yatırım yapılmadığından da bahsetsek iyi olmaz mı?


  Merhaba, Biraz daha dikkatle bakarsan ilk maddenin uzun uzun bu konudan bahsettiğini görürsün. Arkadaşlar, herşeyi yazdım. Artık iş sizde bitiyor. Lütfen zaman ayırın!

  Yukarıda süper mailler var en azından her gruptan ilk 5 e mail atınız arkadşlar. Word'ü indirip oradan copy paste yapın böylece kaymalar falan olmaz burada olduğu gibi. Mail yollarken de bcc satırına yukarıdaki mailleri arada ; olacak şekilde giriniz. Böylece herkes sadece kendine yollandı sanacaktır.


  Word dosyası:http://student.cankaya.edu.tr/~c0611023/telekom_protesto.doc şiddetle bunu yüklemenizi ve oradan kopyalayarak yollamanızı öneririm!  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Shooter -- 8 Mart 2007; 1:29:17 >
  |
  |
 • Yarbay
  4051 Mesaj
  web siteme ekledim. hadi hayırlı olsın. başka forumlarada bunu koyalım.
  |
  |
 • Yüzbaşı
  432 Mesaj
  maıl de atar ıstenılen tarıhte dl de yaparız

  upppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp
  |
  |
 • Binbaşı
  1070 Mesaj
  gönderdik bakalım. allah yardım ettsin.
  |
  |
 • Yarbay
  7610 Mesaj
  Arkadaşlar yollıyacamda,mail adresleri kopyala yapıştır olmuyor Hotmailde nasıl çözecem bu olayı?  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 7 Mart 2007; 23:40:46 >
  |
  |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
triple negative breast cancer
Webtures SEO;SEO Nedir?
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,707
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.