Şimdi Ara

İşte Protesto Başlıyor: Sessiz KALMA GÜCÜNÜ GÖSTER! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
0
Favori
26.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: budden

Bu muhabbet baymadı mı ??

Telekomdamı çalışıyorsun sen?Başka kapıya hadi bakayım.2m/bit sınırsız bağlantı için provakatörlük yapmaya değmez.

Bu protestoya destek vermeyenler Forumun başka köşelerinde İnternet HIZI sürünüyor başlıklı topic açmasınlar.2000 kişi yazıyı okumuş.Bir gazeteciye 2000 kişiden mail gitse illaki konuyu köşesinde yazar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forshire -- 9 Mart 2007; 10:42:05 >
  • ben dün gönderdim bugün başka bir mail adresimden yine göndereceğim.
  • quote:

Kendi kendinize yazdığınız metni 250000 kişiye mal etmeyin. Böyle palavralarla hiç bir yere varamazsınız. Bunu size değil, bu metni kim yazmışsa ona söylüyorum ama sonuçta sizin de farklı yaklaşımda olmadığınız aşikar.

Ek olarak, "manifesto" gibi büyük ihtimalle anlamını bilmeden kullandığınız kelimelere fazla tutunmayın, burası Türkiye, "sen neyin manifestosunu yazıyorsun, gel bir bakalım" diye iki gün sonra kendinizi ufak bir hücrede bulabilirsiniz. Dost acı söyler, bunları da bir abi tavsiyesi olarak kabul edin.

Bizimle ilgili kısma gelince: Metnin adres kısmını sildim. Yüzlerce adresi spama hedef gösteremezsiniz bu şekilde, en azından bu platformda. Sürekli olarak aynı çizgide attığınız mesajlar da yarattıkları negatif elektrik ve gerilimle hafiften rahatsızlık çizgisinde gezmeye başladı açıkçası.

http://www.darkhardware.com/phpbb/viewtopic.php?t=141930

• quote:

Orjinalden alıntı: imperio

quote:

Kendi kendinize yazdığınız metni 250000 kişiye mal etmeyin. Böyle palavralarla hiç bir yere varamazsınız. Bunu size değil, bu metni kim yazmışsa ona söylüyorum ama sonuçta sizin de farklı yaklaşımda olmadığınız aşikar.

Ek olarak, "manifesto" gibi büyük ihtimalle anlamını bilmeden kullandığınız kelimelere fazla tutunmayın, burası Türkiye, "sen neyin manifestosunu yazıyorsun, gel bir bakalım" diye iki gün sonra kendinizi ufak bir hücrede bulabilirsiniz. Dost acı söyler, bunları da bir abi tavsiyesi olarak kabul edin.

Bizimle ilgili kısma gelince: Metnin adres kısmını sildim. Yüzlerce adresi spama hedef gösteremezsiniz bu şekilde, en azından bu platformda. Sürekli olarak aynı çizgide attığınız mesajlar da yarattıkları negatif elektrik ve gerilimle hafiften rahatsızlık çizgisinde gezmeye başladı açıkçası.

http://www.darkhardware.com/phpbb/viewtopic.php?t=141930

yazıklar olsun,söyleyecek başka bişey yok...

• Mâl etmeye gerek kalmayacak, nasıl olsa 250.000 kişi yollayacak...
  • konuyu ben actım orda ama arkadaslar sagolsun komünist manifestosu ile çağrısım yaptıgı için beni uyarma gereği duymuslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kain1326 -- 9 Mart 2007; 13:15:16 >
  • bende yolladım bütün yazarlara
  • 500 Kişiye Gönderdim
  • arkadaşlar belki kızacaksınız ama mail atma ile, protesto sitesi açma ile hiçbir sonuç alamazsınız. dikkat bile çekebileceğiniz muamma.

eğer bi üründen/hizmetten memnun değilseniz şikayetinizi hizmeti verene/üreticiye iletirsiniz. zaten adam gibi bi firmaysa sizi dinlerler. gördüğünüz gibi türk telekom bunca yıldır takmıyor kullanıcısını. neden? çünkü tekel.

adam olmayan firmaya en büyük ceza onun ürününü kullanmamaktır. onun yerine aynı hizmeti veren başka bi firma bulursunuz. tepki duyduğunuz firma tekel firması ise (yani ttnet ise) yapacak tek şey hizmet almayı bırakmaktır. çünkü alternatifiniz yok. bölgesinde kablonet olan kablonete geçer. o kadar.

zaten 100 kişi sözleşmesini iptal ediyosa 1000 kişi başvuruyor adamlara. hal böyleyken maille protesto falan yapmak hiçbi sonuç vermez. tek çözüm hizmeti almayı bırakmak. o da tekel yüzünden olmuyor... sen iptal ederken senin yerine 100 kişi abone oluyor adamlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi painkill -- 9 Mart 2007; 17:52:54 >

• bence çözüm yine devlete bağlı. telekomun karşısına rakip olarak başka bir kuruluşla çıkmalı. çünkü sıfırdan başlayarak maliyetleri özel bi şirketin karşılaması zor. şu an için bu ancak devlet eliyle yapılabilir gözüküyor.
    kısacası bir tane daha telekom lazım.
  • BENDE YOLLADIM BAKALIM İNSALLAH SESİMİZ DUYULURR
  • topuna yolladım..bir tane duyarlı çıkar heralde
  • Arkadaşlar güzel bir banner hazırlayak sonra tüm web siteleri açılışlarına onu koysunlar böylelikle şerefsiz ttnet ne yana baksa protestoyu görür. Lütfen bu sene dönüm noktası olsunda insani hizmet alalım. Olmazsa ben posta şirketleriyle anlaşacam verileri bana mektup olarak yollasınlar
  • Arkadaslar bazıları uyanmaya basladı.hadi biraz daha gur cıksın sesimiz
    iste yeni haber

http://aktifhaber.com/read_news.php?nID=105309

elekom Genel Müdürü, "ADSL'de indirim yaptık" açıklaması yapmıştı. Ama indirim balonmuş. İşte Tüketiciler Birliği'nin yakaladığı ayrıntılar.

Tüketiciler Birliği, Türk Telekom’un yeni ADSL tarifeleriyle ilgili olarak, “Telekom yine tüketiciyi aldattı. ADSL’de indiriminin balon olduğu anlaşıldı. Telekominikasyon Kurumu ise seyretmeye devam ediyor” değerlendirmesini yaptı.

Tüketiciler Birliği Trabzon Şubesi Başkanı Saran yaptığı açıklamada, Türk Telekom’un şehir içi görüşme ücretlerine yüzde 25 zam, sabit ücretlere ise yüzde 50 dolayında zam yaptığını anımsatarak, tepkileri azaltmak için, ADSL ücretlerine indirim yapılmış gibi gösterildiğini kaydetti. Saran, ADSL abonelerinin yüzde 90’ının kullandığı 512 Kbit’lik sınırlı abonelik için, yüzde 2.4 gibi komik bir indirim yapıldığını söyledi. Büyük firmaların tercih ettiği, kullanıcısı az ve rekabetin yüksek olduğu dilimdeki indirimi tüm tarifelere yayılmış gibi gösterildiğini dile getiren Saran, gerçeklerin gizlendiğini ileri sürdü.

“ADSL’DE İNDİRİM SÖZ KONUSU DEĞİL”
    Saran, ADSL’de herhangi bir indirimin söz konusu olmadığını, tüketicilerin yüzde 90’dan fazlasının gelecek ayki faturalarında bir değişiklik görmeyeceklerini ifade etti. Türk Telekom’un "pireyi deve" olarak göstermeye çalıştığını öne süren Saran, "Tekelci kasaba zihniyetiyle yönetilen Türk Telekom’un, kronikleşen bilgi kirliğinin itibarını da bitirdiğini" söyledi.

“HER OKULA ADSL KAMPANYASI YALANDIR”
    Türkiye’nin yüzde 50’sinden fazla bir alanda, analog çevrimli santral kullanıldığını kaydeden Saran, bu nedenle tüketicilerin yarısına ADSL verilemediğini belirtti. Her Okula ADSL Kampanyası’nın büyük bir yalan olduğunu öne süren Saran, bu yalanın 2010’dan önce gerçekleşme imkanının olmadığı ifade etti. Saran, santrallerin sayısala dönüştürülmesi için hazırlık yapılmadığını belirterek, verilen sözlerin boş vaatlerden ibaret olduğunu savundu.

Küçük ilçe ve tüm kırsal kesimlerde, telefon görüşmelerinin dahi sağlıklı yapılamadığını kaydeden Saran, çevrilmeli internet bağlantısının bile büyük bir hayal olduğunu savundu. Saran, ADSL hayalleriyle Türkiye’nin, dünyanın en yüksek telefon ve internet faturalarıyla kandırılarak, dünyanın 50 yıl gerisinde yaşatıldığını söyledi..

• memurlar.net yayınlamış,

http://www.memurlar.net/haber/67176/
  • quote:

Orjinalden alıntı: MAG

memurlar.net yayınlamış,

http://www.memurlar.net/haber/67176/

Çok güzel inşallah amacımıza ulaşırız daha çok kişiye ihtiyaç var ne yaparsak kardır hadi arkadaşlar
  • Manifesto nedir?

Öcü mü?

Kelimenin anlamını bilmeyen, bu saçma yorumu yapan arkadaşın ta kendisi...

Birkaç bebenin ağzına bakıp da yılmayın.

Siz eğer doğru bir şey yaptığınıza inanıyorsanız, elbette birileri fark edecektir eninde sonunda.
  • şeytan kur dio exchange.... al bi domain 12ytl. gönder bi kaç milyon kişiye mail.....
    telekom bi çözüm bulmaz ise benden çok çeker o yöneticiler.. spam manyağı yapıcam onları....
    mail server lar hattan düşücek...
  • exchange i nereye gömücen 256 k ilemi yollucan okadar maili :D
  • herkeze selam...
    birkaç kişye gönderebildim.umarım işe yarar..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.