Şimdi Ara

İşte Protesto Başlıyor: Sessiz KALMA GÜCÜNÜ GÖSTER! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
0
Favori
26.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: imperio

quote:

Kendi kendinize yazdığınız metni 250000 kişiye mal etmeyin. Böyle palavralarla hiç bir yere varamazsınız. Bunu size değil, bu metni kim yazmışsa ona söylüyorum ama sonuçta sizin de farklı yaklaşımda olmadığınız aşikar.

Ek olarak, "manifesto" gibi büyük ihtimalle anlamını bilmeden kullandığınız kelimelere fazla tutunmayın, burası Türkiye, "sen neyin manifestosunu yazıyorsun, gel bir bakalım" diye iki gün sonra kendinizi ufak bir hücrede bulabilirsiniz. Dost acı söyler, bunları da bir abi tavsiyesi olarak kabul edin.

Bizimle ilgili kısma gelince: Metnin adres kısmını sildim. Yüzlerce adresi spama hedef gösteremezsiniz bu şekilde, en azından bu platformda. Sürekli olarak aynı çizgide attığınız mesajlar da yarattıkları negatif elektrik ve gerilimle hafiften rahatsızlık çizgisinde gezmeye başladı açıkçası.

http://www.darkhardware.com/phpbb/viewtopic.php?t=141930

yazık...işin ilginç yarafı olurda bu tepki başarılı olursa arkadaş ve siteside bundan nasiplenecektir.işte bir Türkiye gerçeği...tepki göstermekten açıkça korkan hatta kormayı geçtim bunu bile düşünemeyen insanlar varoldukça daha çok sömürürler bizi...
    memurlar net te de teşekkür edelim burdan herhalde destek veren ilk sitelerden biri oldu...
    ulusal bir gazete veye televizyon programına duyurabilirsek sesimizi ozaman bir işe yarar bu protesto...

• quote:

Orjinalden alıntı: imperio

quote:

Kendi kendinize yazdığınız metni 250000 kişiye mal etmeyin. Böyle palavralarla hiç bir yere varamazsınız. Bunu size değil, bu metni kim yazmışsa ona söylüyorum ama sonuçta sizin de farklı yaklaşımda olmadığınız aşikar.

Ek olarak, "manifesto" gibi büyük ihtimalle anlamını bilmeden kullandığınız kelimelere fazla tutunmayın, burası Türkiye, "sen neyin manifestosunu yazıyorsun, gel bir bakalım" diye iki gün sonra kendinizi ufak bir hücrede bulabilirsiniz. Dost acı söyler, bunları da bir abi tavsiyesi olarak kabul edin.

Bizimle ilgili kısma gelince: Metnin adres kısmını sildim. Yüzlerce adresi spama hedef gösteremezsiniz bu şekilde, en azından bu platformda. Sürekli olarak aynı çizgide attığınız mesajlar da yarattıkları negatif elektrik ve gerilimle hafiften rahatsızlık çizgisinde gezmeye başladı açıkçası.

http://www.darkhardware.com/phpbb/viewtopic.php?t=141930

yazık walla, çok yazık...
    tamam kişisel olarak desteklemeyebilirsin,
    ama neden konuyu kilitliyorsun??
    belki senin gibi düşünmeyen 100'lerce forum üyesi destek verecekti

• Vay beee bende Levent Pekcan ı adam zannederdim. Ben bu adamın sitesini bir firmanın sitesinin içinde küçük bir sayfa olduğundan beri takip eder ve incelemelerine güvenirdim. Yazıklar olsun. Bundan sonra ne sitesinde ne de dergisinde yazdığı incelemere güvenemem. Apaçık bir olaya bile palavra diyen bir adamın üreticiden para alıp inceleme yazmadığına nasıl güveneceğim

• valla supersiniz ya gelen gideni aratıtmış devlet daha
    iyi idare ediyormuş telekomu meğer para koymadan bütün
    giderleri yatırımları sırtımızdan yapın üstüne para
    kazanın ne ala memleket valla ..

müthiş adsl indirimizi tebrik ediyor,um valla tam
    süper olmuş
    herzamanki gibi en büyük gelir kapınız kotalı adsl
    1024 4 gb yaparak biz kullarınıza lütüfta
    bulunmuşsunuz inanamıyorum ...millet bizden5 değil 10
    kat hızlı ve aynı fiyata bağlanıyo biz hala 1 ve
    kotayla uğraşıyoruz ..
    sizede ..... bağlı olduğumuz ve alternatifiniz
    olmadığı içinde yine ........ size bağımlıyız

söyliyecek çok şey yapacak az şey var ancak tebrik
    ediyorum sizi devletiide tabikiiiiiiii..........

SİNİRLE BUNLARI YAZIP GÖNDERDİM

BİDE BURDA Kİ METNİ GÖNDERİM

• Arkadaşlar başka mail adresleri yok mu gönderelim
  • http://aktifhaber.com/read_news.php?nID=105309

http://www.memurlar.net/haber/67176/

böyle haberler çıktıkça paylaşalım arkadaşlar.

Demekki bizimde sesimizi duyan oluyor.

Bence devam etmeli daha fazla kişi mail göndermeli

olmuyor birşey çıkmıyor demek yerine 1-2 dakika ayırsak mail göndersek ne olur.
    Hiçbir şey olmasa bile biz bir iş yapmış oluruz.

elimizden birşey gelmiyor ki başka ne yapalım.
    olsa bir başka sağlayıcı hemen geçeceğiz ama elimiz mecbur neyse
    düşündükçe sinirleniyorum.

• dün mail kotam (500) dolmuştu bugün baktım şu saat itibari ile açılmış bende tekrar gönderdim.
    3-4 gün üstüste göndereceğim...........
  • Farklı adlarla defalarca yolladım ilk defa birinden karşılık geldi. Hayret ettim!

Bilgi Islem <chpbim@chp.org.tr>
    kime ***@gmail.com
    tarih 09.Mar.2007 09:28
    konu Re: SESİMİZİ ARTIK DUYUN!
    gönderen alan pop1.isnet.net.tr

Mesajınız alınmıştır. Kısa süre içinde size bilgi verilecektir.

EDİT: Otomatik mesajmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amuleth -- 10 Mart 2007; 0:39:19 >
  • Valla Sır bu protesto icin 5 adet gmail hesabı actım bu protesto basladıgı gunden beri hergun bu hesaplarla atabildigim kadar mail atıp duruyorum. hatta bazı mail adresleri dolup tasmıs hata mesajı gelip duruyo, galiba bu sefer birilerinin dikkatlerini cekebilecegiz... Hadi hayırlı haberler gelir insallah yakında, emekte bulunan vede bulunacak olan herkese cok cok tesekkur ediyorum, vede mail yollamaya devam diyorum....
  • medyamız da satılmış arkadaşlar 09/03/2006 tarihi sabah saatlerine kadar hurriyet.com.tr'dewww.telekazik.com'un bannerı var iken sabah saatlerinde banner kaldırıldı ve alt kısma telekom reklam verdi.Anlayacağınız medya bir banner reklamına kendini bile satar yakında.Medya ile boşa vakit kaybetmeyin derim ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: remote

medyamız da satılmış arkadaşlar 09/03/2006 tarihi sabah saatlerine kadar hurriyet.com.tr'dewww.telekazik.com'un bannerı var iken sabah saatlerinde banner kaldırıldı ve alt kısma telekom reklam verdi.Anlayacağınız medya bir banner reklamına kendini bile satar yakında.Medya ile boşa vakit kaybetmeyin derim ben

Basın da vahşi kapitalizm kurallarına hizmet ediyor ne de olsa. Bugün babasını sever, yarın bakarsın ona küfreden bir haber yapar misal.

Bugüne kadar rezil interhaber sitesi youtube'ün kapanması için milleti manipule ederken bugün nasıl gizlice girileceğinden bahsediyorlar. Neden, çünkü şu anda en çok arama yapılacak şey "youtube'a nasıl girileceği".

Etiği bıraktık artık insanlık, onur diye de bir şey kalmadı... Muhabirin bu haberleri yaparken bile eli titremesi gerekir ama nerde. Sadece cebine gireceği paraya bakar.

Ben bu protestonun devam etmesinden yanayım.

Eğer telekom bize internet kullanımını zorlaştırıyorsa, biz de basına, satılık medyanın bu büyük güçten, internetten yararlanmasına engel olup, onların mesaj trafiğini tıkayalım.

Eninde sonunda birileri artık yeter diyip bizi dinlemek zorunda kalacaktır.

Biz de böyle olmasını istemezdik ama koşullar bundan başka yol göstermiyor bize...

Ezilmektense, haykırmak yeğdir.

Ne de olsa bu ülkede, ağlamayana meme vermiyorlar...

• Arkadaşlar bence herkes tepki mail'i atmalı. Ortada türk telekomun yaptığı bir haksızlık var. Yapabileceğimiz iki şey var. Hakkımızı aramak yada yapılan haksızlığı kabul edip, hiç bir şey yapmamak. Eğer hakkımızı aramazsak ileride Türk telekomdan çok daha büyük kazıklar yeriz. Şehir içi aramaların, şehirler araması tarife ücretlendirmesi gibi. Tepki mail'leri atarsak belki hiç bir şey elde edemeyeceğiz ama hakkımızı aramış olacağız bence önemli olan bu. vede umudumuza hiç bir zaman kaybetmemeliyiz.
  • hep destek tam destek.................
    Durmadan yılmadan devam arkadaşlar......
  • Mail listemdeki 500 arkadaşıma fowrwardladım bcc'den... Halk da öğrensin neyin ne olduğunu
  • hadi bakalim hep destek tam destek!!!
  • 24 dakika önce bir cevap daha aldım. Üzerinden baya zaman geçtiğine göre heralde bu da otomatik mesaj değildir.

Kanald <bizeyazin@kanald.com.tr>
    kime ***@gmail.com
    tarih 10.Mar.2007 10:12
    konu Re:Yardımınızı diliyorum...

Sayın İzleyicimiz,

09.03.2007 07:55:44 tarihinde tarafımıza göndermiş olduğunuz mailinize ilişkin cevabımız aşağıda yer almaktadır.

Ana Haber Bülteni adlı haber programımıza göstermiş olduğunuz ilgi ve beğeniniz için teşekkür ederiz.Program konusu talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir.

İyi seyirler,

Sevgi ve saygılarımızla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: amuleth

24 dakika önce bir cevap daha aldım. Üzerinden baya zaman geçtiğine göre heralde bu da otomatik mesaj değildir.

Kanald <bizeyazin@kanald.com.tr>
    kime ***@gmail.com
    tarih 10.Mar.2007 10:12
    konu Re:Yardımınızı diliyorum...

Sayın İzleyicimiz,

09.03.2007 07:55:44 tarihinde tarafımıza göndermiş olduğunuz mailinize ilişkin cevabımız aşağıda yer almaktadır.

Ana Haber Bülteni adlı haber programımıza göstermiş olduğunuz ilgi ve beğeniniz için teşekkür ederiz.Program konusu talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir.

İyi seyirler,

Sevgi ve saygılarımızla.

güzel haber Kanal D'de çıkarsa hemen duyulur.. Gördüğünüz gibi protesto işe yarıyor... Geçen defa da işe yaramıştı

• Herkes bizeyazin@kanald.com.tr adresine metni yollamaya devam etsin.

Böylece ortada gerçekten büyük bir protesto kampanyası olduğunu anlarlar. Bu da haber demek! :)
  • Arkadaşlar lütfen konu olarak veya yazının sonuna 1 milyon e-maile ulaştık yazın
  • Diğerlerine önceden yollamıştım..

+bizeyazin@kanald.com.tr , mail yollandı.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.