Şimdi Ara

İŞTE KASA DEVİ XCLİO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FORUMDA VERİLDİ Mİ BİLMİYORUM AMA HOŞUMA GİTTİGİ İÇİN FORUMA KOYMAYI DÜŞÜNDÜM.UMARIM TEŞBİHTE HATA OLMAZ.GERCEKTEN HARİKA KASALAR FAKAT TÜRKİYEDE SATIŞI YOK VARDA BU TİPLERİNİ GÖRMEDİM.SADECE UÇAK FANLI OLANLARI VAR.NEYSE İŞTE MALUM SİTE.VE YENİ GELEN 36 CM ÇAPINDAKİ FANI İLE İNANILMAZ AMA GERCEK KASALARI HARİKALAR BENCE SİZ NE DERSİNİZ ÖZELLİKLE KASALARIN YANINDAKİ FAN KONTROL ÜNİTELERİ ÇOK PRATİK BİR ÇÖZÜM.HERKESİN BÖYLE BİR KASA DÜŞLEMESİ TEMENNİSİYLE SAYGILAR...

http://www.xclio.com/htm/products.htm

• bu tip kasalardaki ön fanı susturamadıkça sessiz olmaz yazacaktım ama resmi görünce vazgeçtim adamlar ön fanı opsiyonel 8-12-14 yapıp yap paneli fandan yapmışlar.arka fan da opsiyonel.o kadar büyük fandan kaç cfm hava girer acaba?o kadar havayı nasıl atarız dışarı öne de mi egzos koyacaz böyle iş mi olur.0.6 mm miş sacı teneke diyim feel hesabı.bu da boyuları 430mm x 240mm x 445mm.dev diyorsun... getirtelim sana bunlardan bir tane ithal süpermiş.
  • ben onu bunu anlamam abi bu kasalardan gram ses gelmez bence zaten üzerinde fan kontrol devresi ayrıca gelirsede kasaya taktıgın donanımlardan gelir.alalım bunlardan manyaklar yaaa...

arkadaşlar linki tıklayıp geçmeyin ya iyi kötü bişeyler yazın çok ayıp :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zigmo -- 7 Mayıs 2007; 3:35:20 >
  • ben wind tunnel aldım. uyarmalıyım cok buyuk ve cok ağır araba şart 30ytl taksi parası verdim.
    sadece kasa fanlarından gram ses gelmiyor 20db yoktur 2sinden gelen toplam ses. arkadasın dediği gibi içerdeki ekrankartı ve psudan gelio ses. tavsiye ederim izmirden 175 ytl ye aldım
  • Bu kasa benimde dikkatimi cekiyor uzun zamandir. Devasa bir kasa ve devasa bir fana sahip. Bence Stackeri tahtindan edicek bir kasa. Hatta haddine degil ama Tj07 yi bile zorlayabilir ucuz fiyati hasebiyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: zzakall

Bu kasa benimde dikkatimi cekiyor uzun zamandir. Devasa bir kasa ve devasa bir fana sahip. Bence Stackeri tahtindan edicek bir kasa. Hatta haddine degil ama Tj07 yi bile zorlayabilir ucuz fiyati hasebiyle

yok artık daha neler bi stacker kullanıcısı olarak konuşuyorum.. hadi kısmen stacker ı tahtından etti ama tj07 arkadaşım sen tj07 yakından görmedin galiba... sadece gülüyorum....

• quote:

Orjinalden alıntı: Fuckara99

quote:

Orjinalden alıntı: zzakall

Bu kasa benimde dikkatimi cekiyor uzun zamandir. Devasa bir kasa ve devasa bir fana sahip. Bence Stackeri tahtindan edicek bir kasa. Hatta haddine degil ama Tj07 yi bile zorlayabilir ucuz fiyati hasebiyle

yok artık daha neler bi stacker kullanıcısı olarak konuşuyorum.. hadi kısmen stacker ı tahtından etti ama tj07 arkadaşım sen tj07 yakından görmedin galiba... sadece gülüyorum....

TJ07 kullanicisiyim yaklasik 3 Aydir

Ve Xclio yu da yakindan gördüm, Boyutlari ve ic hacmi TJ07 ye yakin. Asil önemli olan 175YTL lik fiyati, Ben 3 ay önce 660YTL bayildim Tj07 ye, o zaman bu kasanin var oldugunu bilseydim TJ07 almazdim. Tek derdim sus sogutma sistemini icine sokabilecegim bir kasa bulmakti. Gerci sonra su sogutmadan vazcaydik ama sonucta kasadir bu. Ekran karti ya da islemci gibi zirt birt degisecek bir sey degil

• Xclio Wind Tunnel kullanıcısıyım kasa ses düzeyi 19-20db arasında değişiyor yani bayağı sessiz ve kasa içi sıaklık 8 saatlik kullanımda 20C'dan 25C'a zor çıkıyor önünde termometresi felan ne ararsanız var

Ayrıca bu kasanın yabancı bi sitede ultra tower olanını gördüm adam kasayı apartman gibi yapmış 2 katlı olabiliyor ve içine 3 tane anakart koyulabiliyor gözüm onda kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xinu -- 5 Temmuz 2007; 10:33:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: erowerlord

Xclio Wind Tunnel kullanıcısıyım kasa ses düzeyi 19-20db arasında değişiyor yani bayağı sessiz ve kasa içi sıaklık 8 saatlik kullanımda 20C'dan 25C'a zor çıkıyor önünde termometresi felan ne ararsanız var

Ayrıca bu kasanın yabancı bi sitede ultra tower olanını gördüm adam kasayı apartman gibi yapmış 2 katlı olabiliyor ve içine 3 tane anakart koyulabiliyor gözüm onda kaldı

3 anakartmı

• Zamanında incelemesini yapmıştım gerçekten güzel bir kasa. Tam bir f/p canavarı http://www.albideburdanyak.com/?$=13
  • quote:

Orjinalden alıntı: night_33

quote:

Orjinalden alıntı: erowerlord

Xclio Wind Tunnel kullanıcısıyım kasa ses düzeyi 19-20db arasında değişiyor yani bayağı sessiz ve kasa içi sıaklık 8 saatlik kullanımda 20C'dan 25C'a zor çıkıyor önünde termometresi felan ne ararsanız var

3 anakartmı

Fotoğrafları vardıda bilgisayarı virus folloş edince o resimlerde gitti
    Gerçekten mode edilmiş hali 3 anakart alıyor yani 1 bilgisayar 3 oyuncu süper bi alet olmuş

• Mecidiyeköy' de bir bilgisayarcıda gördüm, kasa gerçekten çok büyük ve şık ama yan fanlar sanki bana biraz sesli gibi geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.