Şimdi Ara

İŞTE BU ! Vodafone'den Yeni Kampanya - Kontör Yükle Her Yöne Sms Kazan. . (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
6.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: doganays

vodafone yi bu bile kurtarmaz geç kaldı

valla kapitalist bir dünyada yaşıyoruz öyle herşeyin hemen biteceği düşünülemez volkanın
    dediği gibi bu iş reklama bakar ama bilinçsiz kullanıcının güvenini çok sarstı vodafone biz biliyoruz bilinçli kullanıcılar serpil timuray ile vodafone kazık dünyası artık tarihin öteki sayfalarına karışmıştır artık türkiyede çok farklı bir rekabet ortamı olacak
  • arkadaşlar böyle bir kampanya gerçekten varmı

var ise bugün yükleyipte sms kazanan oldumu

cevap lütfen teşekkür ederim
  • arkadaşlar yokmu bilgisi olan kimse yaa

cevaplayın lütfen..
  • 9 dakikada cevap bulacağınızı zannediyorsanız yanılıyorsunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

9 dakikada cevap bulacağınızı zannediyorsanız yanılıyorsunuz

Güzel Cevap . . . 9 Dakikada Ancak Böylesi Olur

• superr
  • 2 aydır kontör almıyodum, iyi hadi bakalım...
  • bir müşterim saat 23.30 gibilerde 100 kontör yükledi ve hediye sms ler hattına tanımlanmış.
  • reklam yayında
  • Vodafone'un aklı başına geldi galiba.

Güzel bir kampanya olmuş...
  • Relamı seyretmedim ama kesin klasik 10 sn lik reklamdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Relamı seyretmedim ama kesin klasik 10 sn lik reklamdır

• vodafonelular için sevindim, benim de vodafonum var bi tane arkadaşımla konuştuğum ama avea ağırlıklıyım.
    geçende 100kontör yükledim, seçtiğim 10 numaradan biri sandığım bi arkadaşımı aradım cep öğrenci,
    meğer değilmiş, 10lara düştüm teli kapattığımda, oturdu içime,
    baya bi süre tekrar kontör yüklemem tahminen.
    bu olaya yorumum, telsimin yıllarca verdiği bu hizmeti bize geri verdi bunca inattan sonra, bunu da tebrik etmek lazım.
    adamlar bazı inatlarından vazgeçmeye başladılar.
  • arkadaşlar ben sabah işyerinde yükledim,bedava sms ler geldi sevindim,iyi olmuş bu şekilde.. birde kendi avea hattım da deneme mesajı yolladım tek sms düştü,daha önce vodafone harici şebekelere yoladığımız sms lerde iki sms düşüyordu, düzeltmişler..( vodafone ikinci hat olarak kullanılmaya başladı, anladılar umarım düzeltmeler devam eder..)
  • hazır şu sms olayına el atmışken vodafone bir de süper sms paketini haftalık 15 kontörden daha makul bir fiyata indirse tadından yenmez... aylık 60 kontöre şebeke içi sınırsız smsleşmek baya ağır geliyor.
  • 20 kontura bışey yok sanırım
  • bu habere en çok sevinenlerden biriyim.. çok sık sms kullanan biriyim.. ve vodafone abonesiyim...

vodafone içi haftalık 15 kontöre 5000 sms

her yöne haftalık 10 kontöre 100 sms

ve şimdi de

her kontör yüklemeye

100 kontör 100 sms
    150 kontör 250 sms
    250 kontör 500 sms

her yöne....

teşekkürler vodafone .. sessiz ve derinden güzel tarifeler güzel sms paketleri veriyorsun.. ön yargıları kırmak atom u parçalamaktan zormuş.. iyi ki vodafone abonesiyim..

cep1 tarifesi ile sms paketlerinle beni mutlu ediyorsun vodafone.. teşekkürler..
  • Tam da "vodafone un her yöne sms kampanyası gibi bir şey var mı?" diye konu açmak için foruma girmiştim, bu konuyu görünce bir anda dünyalar benim oldu
  • AVEA ile yarışamayacakları kesin
  • Çoook güzel bir çalışma olmuş

Gözünü sevdiğiminin NUMARA TAŞINABİLİRLİĞİ

Sen nelere kadirsin yaw

Alkış İşe çok yarar bir uygulama ve kampanya olmuş kalıcı galiba çünkü bitiş tarihi yada herhangi bir bilgi yok bitimiyle ilgili
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.