Şimdi Ara

istanbulda tek kişi eve çıkmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • baştan diyorum yalaka troller konuya gelmesin üzülürler öncelikle kendimi tanıtayım yaşım 22 okulu bırakıp tekrar girdim bu sene istanbul üni diş hekimlğini kazandım aylık gelirim 3500-4200 civarı olucak ailemden alacağım vs ile neyse sormak istediğim okula yakın 1+1 1400 e boş evler var eşya var sıkıntı yok nakliyesinde vs neyse konuya geçelim

antalyada yaşıyorum hiç doğal gaz kullanmadım kışın ne kadar gelir bilmiyorum yorumda yeşillendirirseniz sevinirim ve tek kişi elektik su ne gelir ortalama sadece pc buzdolabı açık olur sürekli

bu para bana yetermi yemeği mümkün oldugunca kendim yapıp öğlenleri okuldan yiyeceğim haftada 1-2 gün dışarı cıkarım en fazla bişeyler vs içmeye sizce bu aylık yetermi yoksa 2k ya 2+1 arkadaşlamı çıkayım hayırlı forumlar istanbuldaki arkadaşlar yorum yapsın ankaradan doğalgaz faturası vs yazmayın

• 50 tl elektrik nerde geliyor ben tek yaşıyorum izmirde çalışıyorum günün çoğunda evde yokum yine 130 140 geliyor neyse konu sahibi tek yaşayacaksan 150 ortalama elektrik de doğalgaz da yine 200 ve üstü gelir senin kullanmana bağlı birde binanın yalıtımı iyiyse fazla olmaz su ise ortalama 50 falan market de haftada yine hi 150 200 gider oda kuru bakliyat deterjan yüklü alışverişi birkez yaparsın onada ayda 500 e yakın gider pazar haftada 150 falan eğer meyve çok sevmiyorsan daha az
  • abi şöyle uzun konu açmayın ya

ne diyon özet yok mu

istanbul kira 3.5 k gözden çıkaracan

• Epsilon kullanıcısına yanıt

1400 e buldum diyorum 3,5k çıkaracan diyon kardeş fatura ne kadar gelir dedik özeti bazı botlar sormasın diye detaylandırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin77x -- 6 Eylül 2021; 22:41:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin77x

1400 e buldum diyorum 3,5k çıkaracan diyon kardeş fatura ne kadar gelir dedik özeti bazı botlar sormasın diye detaylandırdım

hocam ben botmuyum?

• Epsilon kullanıcısına yanıt

yok hocam yanlış yazdım kb bazı botlar yazacaktım

• tek kişi için,

buzdolabı, ketıl, pc, ütü, elektrikli ocak, tek oda aydınlatma

50tl civarı elektrik

banyo-tuvalet, yıkama

25tl civarı su (içe suyunu hazır alıyorum)

yemek en büyük sıkıntı. kolay diye et tavuğa abanınca haftalık 250-300 liraya kadar çıkıyor.

bu para hayli hayli yeter.

• 50 tl elektrik nerde geliyor ben tek yaşıyorum izmirde çalışıyorum günün çoğunda evde yokum yine 130 140 geliyor neyse konu sahibi tek yaşayacaksan 150 ortalama elektrik de doğalgaz da yine 200 ve üstü gelir senin kullanmana bağlı birde binanın yalıtımı iyiyse fazla olmaz su ise ortalama 50 falan market de haftada yine hi 150 200 gider oda kuru bakliyat deterjan yüklü alışverişi birkez yaparsın onada ayda 500 e yakın gider pazar haftada 150 falan eğer meyve çok sevmiyorsan daha az

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • saolun kirveler gayet yeterli oldu benim için çok teşekkürler @rusca_kitap @aLastis

• troll değil diye yazıyorum

elektrik 120 tl

doğalgaz açma o kadar kalın giy, yaşlı değilsin, oradan da 60 tl de

yemek olarak öğrenci yemeği makarnra vs , fatura masraf ile ve kira ile 2k. yemek masrafı vs ile de 2500-3000 bini bulur aylık gider

• Valla bana gelen en son fatura 200 okadar geliyorsa elektrik güzel su 60 Dan aşağı gelmiyor hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3DCA2A8C8

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Günde 1 kere elini yıkasan 24 liradan fazla su faturası gelir, ve sadece buzdolabı bile 42 lira elektrik yakar, kaçak kullanmıyorsun değil mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir diğer antalyadan istanbu'a gelen olarak söyleyim.

Kiralar ebesininki kadar. Tek yaşaman çok zor.Eğer bodrum katlarına rağzıysan o ayrı.

Buradaki insanlar kışları doğalgaz diye birşey yakıyorlar. Sen ben bilmeyiz bunu :D. Ama faturada ebesininki kadar geliyor.

Bide spor ayakkabısı ve ince ceketle geçiştirilen yazları unut karşim.

Antalyadan istanbul'a geldiğin her güne de şlanet etmeyi unutma sakın.

• İstanbul' da 300TL gaz ve 300TL elektrik faturası tek kişi bile olsa standarttır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3DCA2A8C8

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Ben evi yeni tuttum 1 ay oldu ilk fatura geldi. Öğrenciyim bu 1 ayın 7 gününde falan evdeydim. Bana bile güvence hariç 40 tllerde gelmişistanbulda tek kişi eve çıkmak 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sedatistan kullanıcısına yanıt

valla kışlık çıktı bide başımıza burda bi ceket yetiyordu oralar sogukmuş dogalgazı kim kaybetmişte biz görelim :D

• az gelmiş hocam valla çok iyi peki kullanımınız nasıl buzdolabı vs var mı acaba

• Nasil 1400e ev buldun hocam? Bence konunun en önemli noktası bu :) Beykoz'da sobalı evlere 3-3.5 k diyorlar.

• SimsekIndustries S kullanıcısına yanıt

ilanlardan baktım hocam ordan konuşuyorum

• 1400 kira+120 elektrik+200 doğalgaz+100internet+60 su+ site içindeyse 200-600 arası aidat burdan hesapla kardeşim. Hayırlı olsun güzel bölüm güzel meslek.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.