Şimdi Ara

İstanbulda Donanım Satan Spotçular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar istanbul civarında ekran kartı, işlemci vs satan spotçular var mı bildiğiniz ? Varsa nerelerdedir

• kadıköyde var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

kadıköyde var

Neresinde hocam tam olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalci imam

quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

kadıköyde var

Neresinde hocam tam olarak

Yazıcıoğlu
  • bu spotçulardan ürün alırsak sorun çıkarmı? bozuk filan çıkarmı? ve bu spotçular fatura veriyorlarmı? sorularımı cevaplarsan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihkayacioglu

bu spotçulardan ürün alırsak sorun çıkarmı? bozuk filan çıkarmı? ve bu spotçular fatura veriyorlarmı? sorularımı cevaplarsan sevinirim

Sadece ürünlerin garantisi yok diye biliyorum ben
  • quote:

quote:

bu spotçulardan ürün alırsak sorun çıkarmı? bozuk filan çıkarmı? ve bu spotçular fatura veriyorlarmı? sorularımı cevaplarsan sevinirim

Sadece ürünlerin garantisi yok diye biliyorum ben

peki fatura veriyorlarmı?
  • quote:

Açıkçası, hiçbir fikrim yok Daha önce almadım oradan. Yanlış bilmiyorsam Eksen de var sanırım orada ama, onların parça garantisi olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: csufeardir

quote:

Açıkçası, hiçbir fikrim yok Daha önce almadım oradan. Yanlış bilmiyorsam Eksen de var sanırım orada ama, onların parça garantisi olması lazım.

eksen de fatura var ben internetten alışveriş yapmıştım gerçi mağazasına gitmedim hiç ama sıfır ürün satıyorlar diye biliyorum

• Yanlis hatirlamuyorsam kadikoyde metro elektronik vardi spotcu. Ram almistim uygun fiyata. Fatura garanti de vardi
  • quote:

Arkadaşlar istanbul civarında ekran kartı, işlemci vs satan spotçular var mı bildiğiniz ? Varsa nerelerdedir

kardeş git vatan comp. gibi yerlerden al.spotçularla hiç uğraşma ben tv almıştım arızalandı muhatap bulamıyorsun.büyük yerlerden alış veriş yapmak her zaman iyidir
  • Bugün için en ucuz alabileceğiniz yer Hafta sonu indirimi olduğu için Vatan Bilgisayar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.