Şimdi Ara

İstanbul İşletme Enstitüsü Ücretsiz Online Kurslar ve Kurs Sonu Sertifikalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
19
Favori
3.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    30’dan fazla ücretsiz eğitim.
    Ders notlarıyla desteklenen interaktif öğrenme.
    İnternet üzerinden online sınav.
    Eğitim sonunda ücretsiz sertifika kodu.
    https://www.iienstitu.com/online-egitimler
    https://www.youtube.com/watch?v=dG68IowJg1A&feature=youtu.be

Ben bu hafta hızlı okuma kursuna katıldım ve okuma hızını 3'e katladım. Sitenin mantığı Udemy gibi ama online olduğu için sınıf ortamı daha çok motive oluyorsun. Ücretsiz bir sürü kurs var. Alınan sertifikaları da cv ye ekleye biliyormuşsun.
    Faydalı bir site tavsiye ederim

• burdan aldığın sertifikayı kim takar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi bakayim dedim başarının şifresi diye fiyatı 50 TL olan bir eğitim gördüm. Abi afedersin de bunu alsan bitirince başarının şifresini bilme sertifikası mı verecek
    Düzgün eli yüzü hali vakti yerinde bir kamu kurumu sandım umutla girmiştim halbuki siteye

• Haber verdigin icin tesekkurler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

burdan aldığın sertifikayı kim takar
    okuduğun 4 yıllık üniversiteyi de kimse takmıyorki zaten
    amaç kendini geliştirmek,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım, belki yeni şeyler öğreniriz. Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • Ben İngilizce kurslarına yazıldım. Belki hoşuma gider. Paylaşım için teşekkürler.
  • Paylaştığın için teşekkürler.

Birden fazla ücretsiz kursa yazılabiliyor muyuz acaba?

Düzeltme: Üye olunca belirtmişler. Aynı anda 2 kursa birden kayıt yapılabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stranger32 -- 17 Ekim 2019; 13:35:41 >
  • Haber verdiğiniz için çok çok teşekkürler. Ne zamandır kendimde eksik gördüğüm hızlı okuma ve zaman yönetimi ile alakalı bir şeyler yapmak istiyordum çok iyi denk geldi. @Bluecns
  • Çok teşekkür ederim, boş duracağımıza bişeyler yapalım enazından. Ne kaybederiz ki?..
  • Sertifika kodu hakkında bilgisi olan? Nasıl is yerine vereceğiz kağıt üzerinde ister iselere

• quote:

Orijinalden alıntı: dgkn7

Sertifika kodu hakkında bilgisi olan? Nasıl is yerine vereceğiz kağıt üzerinde ister iselere
    Kağıt üzerinde istersen 73 TL ödüyorsun ve adresine gönderiyorlar diploma gibi.
  • fabrizo kullanıcısına yanıt
    Enstitü felan görünce resmi bir kanal sandım fakat Udemy gibi bir siteymiş. Bir de telefon istiyor kayıt olurken, neyseki kimlik veya ikâmetgah istemedi.
  • Vakti zamanında 2 adet sertifika almıştım ücretsiz. Birisi sosyal medya uzmanı sertifikası. Linkedine eklenebiliyor, ona özel bir kodu var. Amaç cv kabarık görünsün, kendimi geliştiriyorum mesajı vermekse ücretsiz kurslar işe yarar. Sınav sistemide kolay sayılır.
  • [C_a_N_e_R] kullanıcısına yanıt
    73 lira kağıt parası mı? Altın kaplama ozaman kağıtları da 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberti2

73 lira kağıt parası mı? Altın kaplama ozaman kağıtları da 😂😂
    Aynen başkan
  • 4 sene önce kalite yönetimi sertifikası almıştım.
    En son konular bitiyor,sınav a tabii oluyorsunuz.geçme Barajını unuttum
    Edit: e-sertifika beleş,kağıda basın gönderin deyince güzel cukka alıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 20 Ekim 2019; 11:36:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siteye kayıt oldum ama uzeme girince şifre yanlış diyor. Başka bu sorunu yaşayan var mı çözümü nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: porazo

Siteye kayıt oldum ama uzeme girince şifre yanlış diyor. Başka bu sorunu yaşayan var mı çözümü nedir ?
    aynı sorunu bende yaşıyorum, acaba uzem'e başka bir şifreyle mi geriş yapmamız gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

aynı sorunu bende yaşıyorum, acaba uzem'e başka bir şifreyle mi geriş yapmamız gerekiyor

Alıntıları Göster
    Anlamadım ki hocam. Belki bilen biri çıkar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.