Şimdi Ara

İstanbul- Bursa Yol ücreti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam. Şu attığım güzergâhta köprü ücreti olan 180 TL hariç. Şu pahalı özel otoyolların ücreti oluyor mu? Bana sadece yol ücreti (yakıt hariç) bu güzergâhta git gel toplam ne tutar tahmini olarak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 90x2 :180 köprü hariç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ussuz kullanıcısına yanıt
    İstanbul izmir otoyolu sitesine girip, giriş ve çıkış noktalarını seçerek ney fiyatı görebilirsiniz.
    https://isletme.otoyolas.com.tr/gecis-ucreti-hesapla/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-02DD144C2 -- 23 Nisan 2023; 21:19:2 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İstanbul içindeki köprü-otoyol ücreti haricinde Osmangazi köprüsüne giriş-çıkışta (karamürsel gişeleri) çok çok az bir otoyol ücreti çıkıyordu geçen sene 8 lira gibi bişeydi. onun haricinde başka ücret yok ama Karamürsel-İznik (boyalıca) arası o yol dar ve dağlık alanda bir yol, dikkatli olun o ara yolda hocam. hayırlı yolculuklar.

ilave olarak zaman-trafik olayına takılmak istemeyen için Yenikapı-Yalova feribot ile geçilip Yalova üzerinden ücretsiz yoldan Bursa'ya geçilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 23 Nisan 2023; 21:47:22 >
  • Geçen ay Bandırma ist yaptim Karacabey den otobana girdim 40 tl kesti 220 de köprü verdin git gel yol ücreti 500 yakıt 500 verdim
    Kurtköy Bandırma 2 saat sürdü yol masrafı da git gel 1000 TL verdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbula son gidip gelişimde Bursa Kuzey gişe ile Kılıç gişe arası 47tl mi ne yazmıştı. Köprü hariç otoyol bana mantıklı geliyor o bölge için. Virajlı, inişli-çıkışlı, bol bol maganda ve tır dolu o yollarda aile ile seyahat etmek bi hayli meşakkatli oluyor. Diğer tarafta orta şeritte 110-120km/h sabit hızla, sevdiğimiz parçaları keyifle dinleyerek süzülüyoruz. Verdiğim paraya kesinlikle değer...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Emekkk kullanıcısına yanıt

90 nerenin ücreti hocam?

• Hocam o siteyi gördüm de yolları hiç bilmem GPS ile gideceğimİstanbul- Bursa Yol ücreti 

• suatcagdas S kullanıcısına yanıt

Hocam cevap için teşekkürler lakin, Karamürsel iznik yolu demişsiniz ama o yol haritaya göre sağda kalan yol değil mi? Benim güzergah oradan geçmiyor sanki?

doğru evet resim küçük kalınca tam görememişim hocam. sizin güzergahta karamürsel'den geçmiyor yol.

Peki bu güzergâhta ekstra ücret var mı şimdi çok anlayamadım:) herkes farklı bir şey söylemişİstanbul- Bursa Yol ücreti 

gösterdiğiniz güzergahta ekstra yol ücreti çıkar elbette hocam çünkü Osmangazi'den sonra yeni otobandan gidiyor sizin güzergah. o yoldan giderseniz Osmangazi köprüsü dahil Bursa-kuzey gişelere kadar 244 lira çıkıyor. yok ben eski yoldan gideyim derseniz Osmangazi'den geçip yeni yola girmeden Altınova giselerden çıkıp Yalova-Gemlik istikametine doğru gitmeniz lazım (resme göre soldaki E881 kodlu yoldan) o zamanda köprü dahil 192 lira ücret çıkar. işte arada kabaca 50 lira oynuyor, zaten bu ücretlerin içindeki 185 lirası sadece köprü parası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 24 Nisan 2023; 20:20:52 >

• 12 nisan günü bursa yıldırımdan gebzeye kadar köprü dahil 244,50₺ ödedim.

• wallaa helal olsun iyi silkeliyorlar.

• İstanbul ve ya Gebze tarafından gelecekler için Feribot daha mantıklı duruyor .

Gölcük'ü dolanana kadar feribot parasını yakar araç

Anladım hocam teşekkürler bayağı faydalı oldu. Dediğiniz gibi yapıp parasız yola saparim o zaman köprüden sonra. Ekstradan opulmeye gerek yok İstanbul- Bursa Yol ücreti 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.