Şimdi Ara

İstanbul Anadolu yakasında hangi VW-Audi özel servisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ankara'da sanayiyi avcumun içi gibi bilmekle beraber, İstanbul hakkında en ufak bir fikrim yok. Genel bakım yapılacak bir Audi A3 araç var. Uzunca bir süre daha Ankara'ya dönmeyecek. O yüzden orada bakıma sokmak durumundayım. Araç Kadıköy-Pendik arası gidip geliyor durmadan. Buralara nispeten yakın Audi özel servisi neresini önerirsiniz?

• Selam dayı

Audiye kıyma özel serviste.Yetkiliye götür kafqn rahat etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defiant82 -- 7 Temmuz 2017; 12:28:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Selam dayı

Araç 7 yaşını, 160.000km'yi devirdi. Bu saatten sonra o arabayı kimse iyi niyet garantisine falan sokmaz. O yüzden yetkili servise kazıklanmaya devam etmeye niyetim yok. Zaten son bakımına özel serviste girdi Ankara'da. Düzgün özel servisler yetkili servisten iyi bakıyor zaten araca. "Araca kıyma" muhabbetleri nereden çıkıyor anlamıyorum. Usta diye dolandırıcıya götürenler var sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyin-ZST -- 7 Temmuz 2017; 12:32:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Huseyin-ZST

quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Selam dayı

Araç 7 yaşını, 160.000km'yi devirdi. Bu saatten sonra o arabayı kimse iyi niyet garantisine falan sokmaz. O yüzden yetkili servise kazıklanmaya devam etmeye niyetim yok. Zaten son bakımına özel serviste girdi Ankara'da. Düzgün özel servisler yetkili servisten iyi bakıyor zaten araca. "Araca kıyma" muhabbetleri nereden çıkıyor anlamıyorum. Usta diye dolandırıcıya götürenler var sanırım.

Ne diyim sen bilin dayı.

• metro var hüseyin ne diye trafikle uğraşıyosunuz , adam boşunamı yaptı yürüyün bari

• Aman, Allah korusun. Ben İstanbul'da değilim. Araba İstanbul'da.

Abim Pendik'te çalışıyor. Şirket otobüsü ile işe gidiyor zaten de, eğer bu hatta düzgün bir özel servis varsa arabayla gider işe, o sırada bırakır. Dönerken de arabayı geri alır falan...
  • bide sanayi ustasına araba bırakıp gidicen heeyürekmi yedin bunlar manukyan gibi.

benim kıytırık araba bile kaçkere tacize uğradı sanayide

• Anlaşıldı. bu forumdan faydalı bilgi çıkmayacak.

Ben ankara'da hep yapıyorum. Subaru'yu da, eşimin arabasını da, hatta klasikleri de bırakıp alıyorum. Çünkü düzgün ustalara araba bırakılır.

Neyse, bu forumdan bir faydalı bilgi çıkmayacak. Bir Techturkey'i bızıklayalım.
  • Özelci oto bostancı sanayide.

• Acar VW vardı Bostancı'da olması lazım.
    Reklam olmasın da 'acarservis' diye tamamlarsanız uzantıları web sitesi de var.
    Bu arada yetkili servislerde düşük ücrete yüksek işgücü politikasıyla kimin girip çıktığı belli değil. Deneyimli usta filan kalmadı. Bana göre en iyisi kendi yaptığı, sonra da iyi tanıdığın ustanın yapması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesutyuksel -- 9 Temmuz 2017; 0:2:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.